Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

antracyt 10:48, 28 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11656
Jak ja mogłam wczoraj zdjęć nie zauważyć ?
Ostrogowce sobie zapamiętam i pomyślę, gdzie wcisnąć.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
mrokasia 10:54, 28 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18009
deszczowymaj napisał(a)


O dzięki ..i to jest bardzo ważna informacja ,bo jak kwitnie tylko miesiąc to ja go nie chce


Miesiąc kwitnie a Ty wybrzydzasz???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Basia_KRK 10:57, 28 maj 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
deszczowymaj napisał(a)


O dzięki ..i to jest bardzo ważna informacja ,bo jak kwitnie tylko miesiąc to ja go nie chce

Kupiłam trzy sadzonki Rosemoore do testów, zobaczymy jak to z nim będzie
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
galgAsia 11:02, 28 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Mamma mia, ja już zapomniałam o kwitnących jabłonkach... to sobie u Ciebie to nasze cudo pooglądam
Za to moje tiarelki przy Twoich to jakieś kopciuchy normalnie... Liście ładne, ale kfiotków jak na lekarstwo...
Ale sobie tłumaczę, że młode som, sadzone rok temu - i za rok to pokażą
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Juzia 11:08, 28 maj 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38670
deszczowymaj napisał(a)


Ta jabłonka to nowiutki zakup kupiłam ją w kwietniu ..posadziłam..i szczerze mówiąc nie liczyłam na kwiaty w tym roku ..a tu proszę taka niespodzianka ..kolor kwiatów obłędny

Śliwy wiśniowe taż mam .. mam je na rabacie od strony ulicy ..i ogólnie jestem z nich bardzo zadowolona , szybko startują ..liście utrzymują się do późnej jesieni..same plusy ..tylko teraz są oblepione mszycami i mrówkami (pierwszy raz,taka sytuacja )


Rabatki w tle przy najbliższej okazji zrobię zdjęcia ale uprzedzam ,że tam o tej porze niewiele się dzieje ..jest tam stado jeżówek hortensje i ogólnie..kwiaty lata



No i dobij mnie komentarzem.... kolor kwiatów obłędny

W śliwach nie lubię tego, że tak krótko kwitną. Wiśnie lepsze.

Mszyc mam zatrzęsienie w tym roku. Najwięcej od początku mojego ogrodu! I mrówki to samo! Będziemy walczyły razem
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Mgduska 11:13, 28 maj 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Powiem Wam, że mrówki nękam w szklarni podtapianiem i wrotyczem. Rozrzuciłam sporo liści w miejscach najbardziej uczęszczanych i wydaje mi się, że jest lepiej. Np przy jednej roślince wcześniej było podkopane, teraz jest spokój, więc chyba działa.
____________________
Sałatka pokrzywowa
deszczowymaj 11:43, 28 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
antracyt napisał(a)
Jak ja mogłam wczoraj zdjęć nie zauważyć ?
Ostrogowce sobie zapamiętam i pomyślę, gdzie wcisnąć.


No ja nie wiem ..gdzie Ty się szwendasz

Ostrogowce polecam bardzooo ..naprawdę piękne są ( i tak samo pięknie się wysiewają ale z łatwością można powyrywać siewki )..kwitną całą wieczność .. muszę dokupić jeszcze białe
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 11:45, 28 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
mrokasia napisał(a)


Miesiąc kwitnie a Ty wybrzydzasz???


Nooo biorąc pod uwagę fakt ..jak ten czas zapitala ..miesiąc to bardzo bardzo mało przynajmniej z trzy powinien kwitnąć
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 11:48, 28 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Basia_KRK napisał(a)

Kupiłam trzy sadzonki Rosemoore do testów, zobaczymy jak to z nim będzie


Testuj testuj i daj znać ..

ja do testów kupiłam bodziszka himalajskiego ..z pełnymi kwiatami ..noo ale..ciągle czekam na przesyłkę już 13dni ja się chyba wykończę
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Kasya 11:50, 28 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41956
deszczowymaj napisał(a)


Testuj testuj i daj znać ..

ja do testów kupiłam bodziszka himalajskiego ..z pełnymi kwiatami ..noo ale..ciągle czekam na przesyłkę już 13dni ja się chyba wykończę

No ja tez chce zobaczyć
Bo myślałam o himalajskim a póki co kupiłam jakiś inny, nie wiem czy się sprawdzi
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies