Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

greg66 15:14, 01 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
To ja nic nie napiszę o zakupach internetowych
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Basia_KRK 15:33, 01 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Grzesiu, ja w zeszłym tygodniu kupowałam 2x w Sadzawce (czytałam, że ich nie polecasz), i sadzonki były wysłane na następny dzień (pomimo iż pisali o 14 dniach), i dodatkowo naprawdę bardzo ładne okazy przyszły. Tak więc to chyba jest jakaś loteria, może też zależy od roślin.. nie wiem
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
violaskom 15:54, 01 cze 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Asiu kwitną Twoje pełniki? O ile dobrze pamiętam, to kupowałaś wczesną wiosną. Moje kwitną i jestem nimi zachwycona. Namiocik świetnie się wgrał w otoczenie.
Pozdrawiam
____________________
Viola Ogród kwiatowy
greg66 16:34, 01 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Basiu może mam pecha albo jestem bardzo rozwydrzony przez moją szkółkę stacjonarną gdzie sadzonki są naprawdę duże.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Basia_KRK 17:59, 01 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
To fakt, nic nie zastąpi zakupów w stacjonarnych szkółkach, potwierdzam.
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Magara 22:30, 01 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6779
deszczowymaj napisał(a)


Słuchaj ..już trzeci tydzień czekam na paczkę od Barcikowskich napisałam do nich..dostałam odpowiedź ,że w ciągu 2-3tygodni wyślą paczkę Kuśffa może się pomylili ? czekać prawie 6tyg w sumie ? ja rozumiem ,że dużo zamówień itd.. no ale w takim tempie to jesień mnie zastanie ja chce moje kwiatkiiii

Ja dziś do nich dzwoniłam, mam tam dwa zamówienia, pierwsze z 29 kwietnia...
Pani, bardzo miła, powiedziała mi, że jeszcze dwa tygodnie, ale postarają się żebym dostała przed długim weekendem... No i mówiła, że miałam w zamówieniu jarzmiankę (prawda to), a oni czekają aż się nowe rośliny ukorzenią... Wszystko rozumiem, ale jestem na bank pewna, że zamawiałam tylko to co było dostępne "od ręki", bo pamiętam, że wyrzuciłam z koszyka kilka roślin, które były "w produkcji"
Mam nadzieję, że zielsko chociaż porządne przyjdzie a nie jakieś wypierdki
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
deszczowymaj 22:49, 01 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
galgAsia napisał(a)
Teraz z tymi zamówieniami to cztery światy i piąty malutki...
Zamówiłam sobie hostę i kilka paprotek i szlus, na razie więcej nie będzie. Lepiej przeczekać to pandemonium… Zresztą, przy takiej suchej pogodzie, jak zapowiadają, to strach coś sadzić...


Dziwne to bardzo ..bo rano dostałam wiadomość ,że wyślą dopiero za 2-3 tygodnie a wieczorem sms ,że paczka będzie jutro buhaha i tak zaczęłam się zastanawiać czy ja gdzieś coś jeszcze zamawiałam ..czy to na pewno od nich no ale nic innego nie zamawiałam

Także Asiulku być może jutro poznasz moją pierwszą jarzmiankę
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 22:54, 01 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Zana napisał(a)
Ona nie jest u mnie regularna, długości ma ze 4 metry, w głębokości najwięcej będzie miała jakieś 2,5 metra, tam gdzie najwęziej to tak na oko 1,7 metra. A ścisk mam na niej niemożebny, niektórych host nawet nie widać. Tę dziurę, o której piszę mam po prawej stronie. I tam planowałam przesadzić którąś z tych host co giną w gąszczu innych. Ale mnie na klonika natchnęło.


Eee to moja rabata wersja mini Twojej ma z 3metry długości i około 1,2 w najszerszym miejscu
Kloniki 3 ale maluchy i rosną bardzooo powoli

Aaaa ja też mam dziurę w sensie wolne miejsce..troszeczkę wolnego miejsca ..ale po lewej stronie
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 22:56, 01 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Mgduska napisał(a)



Ode mnie dostały najpierw cynamon, potem proszek do pieczenia, na koniec sodę...
Nie myślicie, że one pękają ze śmiechu? Szarlotka, alkohol, kawa, normalnie delikatesy z pewexem. Głupi by się wyniósł!


no i gdzie one będą miały lepiej

moje są nadal ..kawa chyba była za słaba dzisiaj skończyło się babci sra..e zalałam je 10l wody ..chyba pływać nie umieją ?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 22:58, 01 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Dominika11 napisał(a)
wsio wsadzone, niech teraz rośnie


Niech rośnie zdrowo

aaa nie wiem czy już pisałam ale ostatnio odkryłam że mam całkiem miłe stadko siewek rudbekii
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies