Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

deszczowymaj 22:45, 08 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Katte napisał(a)
Hello halo,
Przekopałam się przez gąszcz postów , sadziec ekstra !
Moje 5 sadzonek jest w podobnej fazie - pryskany od mszycy .
Daje radę i juz widać pączki ...
Ostatnio brak czasu i zapierdziel w pracy , nawet po nie bardzo mi się chce coś grzebać .
Jak to u wszystkich, M u mnie też się nie wtrąca w rabaty hehehe .. od czasu do czasu ma natchnienie to pomoże w ogródku .
Generalnie woli tworzenie małej architektury i zabawę kostką heheh .

Buziaki , trzymam kciuki za ambitne plany !


Kasiulka wiesz co ? ten mój sadziec mnie zadziwia .. bo w sumie to niedawno co wysiany a rośnie konkretnie..wielkie krzaki się porobiły i masa kwiecia będzie to pewnie zasługa tych wszystkich wymyślnych gnojówek

Pozdrawiam pracusiu
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 22:46, 08 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Ania111 napisał(a)



Moje gratulacje
cierpliwość w końcu wynagrodzona

Jak tylko dostarczą roślinki ,
wstawiaj fotki


Dziękuję dziękuję jeszcze nie dowierzam.. chyba szampana otworzę
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 22:51, 08 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Mgduska napisał(a)
Ja czekam na zamówienie z końca maja, w innej firmie. Po drodze wysłałam maila, że to może ja już podziękuję, bo w miejscowej szkółce widziałam sadzonki, które mam zamówione, więc może je sobie kupię, a im nie będę robić kłopotu, i tak mają dużo pracy. Żadnego odzewu. Chyba wyłączyli komputery.

To z tych gorszych wieści. Ale miałam też przesyłkę, którą dostałam w takim terminie, jakby żadna epidemia, kwarantanna, czy inwazja internetowa na szkółki nie istniały - normalnie, w przeciągu 2 tygodni Jesteś gdzieś pośrodku


Są i szkółki które normalnie wysyłają ..w sensie tydzień i paczuszka jest

Moją paczką jestem odrobinę rozczarowana ..bodziszki wypierdki jakich świat nie widział no ale dali gratisa to wybaczam
Jeżówki malutkie sadzonki( większe mam siewki w ogrodzie) ..pąków wcale tam nie widać, mam nadzieję że szybko nadgonią

No nic najlepiej chyba kupować stacjonarnie ..ale znowuż stacjonarnie wybór słaby ..ehhh
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 22:55, 08 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Podczytałam u Karoli o Twoich dylematach szpinakowych.
Ten Twój zakończył żywot. Szpinak jest krótkowieczny. Tak jak sałata. Kiedy dzień robi się dłuższy, to wybija w pędy kwiatowe. Posiekaj go, resztki przekop. Po 20 lipca wysiej go znowu. Będziesz miała na jesienny zbiór.


Oj dziękować ja nawet nie wiedziałam ,że trzeba czekać z kolejnym wysiewem już bym siała ...

Tamten już wylądował na kompoście , teraz szukam nowozelandzkiego ..jak na razie bez skutku ..ale skoro mam czas to chyba zamówię przez neta

Dzięki

____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 22:56, 08 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
popcorn napisał(a)


Bylinowy Raj zdołał wysłać mi przesyłkę w 3 dni robocze Więc nie wszędzie jest masakra


Łohoho świetna wiadomość
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 22:58, 08 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Johanka77 napisał(a)


Oooo!!! Ale fajnie! Super te łuki Ci wychodzą!


Prawda ? całkiem całkiem

końskie bobki to taki nasz ogrodniczy specjał
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 23:06, 08 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Mgduska napisał(a)
Znikła coś Asiula, ryje i ryje, nie ma czasu na pisanie...


zgadłaś maleńka dzisiaj od 15tej chwilkę walczyłam ze szpadlem ..ciężka to robota ..glina a raczej jej ilość mnie przeraża ..nie mam co z nią zrobić ,trochę przenoszę w inne miejsca , trochę mieszam z czarną ziemią , trochę rzucę w kąt w ogrodzie (przyda się pod przyszłe ścieżki)..ale nadal jest jej za dużo , całości nie mogę wrzucić z powrotem na rabatę bo to mijałoby się z celem ...hmmm może sprzedam ?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 23:13, 08 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
W przerwach między wykopkami udałam się w rabaty na poszukiwania kwitnących jeżówek ..powiem Wam .. coś nie śpieszą się zwykłe powoli zaczynają kwitnąć ,odmianowe ciągle w pąkach
Ta z wysiewu ..śliczny ma kolorek i ciekawy środek
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 23:14, 08 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 23:16, 08 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies