Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

Ania111 21:15, 07 lip 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
deszczowymaj napisał(a)
Uwaga uwaga ..wydarzyła się rzecz niesamowita ..a mianowicie w końcu łaskawie odezwali się Barcikowscy ...pisałam.. dzwoniłam.. cisza ..dzisiaj wiadomość ,że do końca tygodnia wyślą rośliny o łał jestem w szoku

ciekawe tylko do końca którego tygodnia



Moje gratulacje
cierpliwość w końcu wynagrodzona

Jak tylko dostarczą roślinki ,
wstawiaj fotki
____________________
Ania Spelnione marzenie
Mgduska 10:10, 08 lip 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ja czekam na zamówienie z końca maja, w innej firmie. Po drodze wysłałam maila, że to może ja już podziękuję, bo w miejscowej szkółce widziałam sadzonki, które mam zamówione, więc może je sobie kupię, a im nie będę robić kłopotu, i tak mają dużo pracy. Żadnego odzewu. Chyba wyłączyli komputery.

To z tych gorszych wieści. Ale miałam też przesyłkę, którą dostałam w takim terminie, jakby żadna epidemia, kwarantanna, czy inwazja internetowa na szkółki nie istniały - normalnie, w przeciągu 2 tygodni Jesteś gdzieś pośrodku
____________________
Sałatka pokrzywowa
Gruszka_na_w... 15:58, 08 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Podczytałam u Karoli o Twoich dylematach szpinakowych.
Ten Twój zakończył żywot. Szpinak jest krótkowieczny. Tak jak sałata. Kiedy dzień robi się dłuższy, to wybija w pędy kwiatowe. Posiekaj go, resztki przekop. Po 20 lipca wysiej go znowu. Będziesz miała na jesienny zbiór.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
popcorn 16:15, 08 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mgduska napisał(a)
Ja czekam na zamówienie z końca maja, w innej firmie. Po drodze wysłałam maila, że to może ja już podziękuję, bo w miejscowej szkółce widziałam sadzonki, które mam zamówione, więc może je sobie kupię, a im nie będę robić kłopotu, i tak mają dużo pracy. Żadnego odzewu. Chyba wyłączyli komputery.

To z tych gorszych wieści. Ale miałam też przesyłkę, którą dostałam w takim terminie, jakby żadna epidemia, kwarantanna, czy inwazja internetowa na szkółki nie istniały - normalnie, w przeciągu 2 tygodni Jesteś gdzieś pośrodku


Bylinowy Raj zdołał wysłać mi przesyłkę w 3 dni robocze Więc nie wszędzie jest masakra
____________________
Mój nowy ogródek
Johanka77 20:48, 08 lip 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Przyszłam po tygodniu, a tu o końskich bobkach!
Też lubię
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 20:53, 08 lip 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
deszczowymaj napisał(a)
Pierwsze kroki poczynione ..wyciachana ścieżka


Oooo!!! Ale fajnie! Super te łuki Ci wychodzą!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Mgduska 20:55, 08 lip 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Znikła coś Asiula, ryje i ryje, nie ma czasu na pisanie...
____________________
Sałatka pokrzywowa
deszczowymaj 22:38, 08 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
popcorn napisał(a)
Spytaj do końca tygodnia w którym roku Ale ciesze się niech ślą wreszcie bo to jest masakra!


Paczaj są

Bodziszki himalajskie mega wypierdki ..ale dorzucili w gratisie jeden i jedą jarzmiankę .. więc już się na nich nie gniewam ..jaka ja przekupna ?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 22:41, 08 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Anda napisał(a)
Asia, masz moc, podziwiam za wykopki

ehh no staram się jak mogę tylko szkoda że nie jestem tam codziennie..bo być może już bym jedną rabatę ogarnęła.A tak to codziennie albo co drugi dzień dłubie po trochu .
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 22:42, 08 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
KasiaBawaria napisał(a)
U siebie nie mam jak turkucia z obornikiem wziac, bo biore swiezy od konia, taki maks. 30 minutowy bezposrednio z taczki ale u siebie daje na kompost, jako dodatek do niego.

Też mam świeżutki parujący
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies