Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

Dorii 12:18, 10 lip 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Ja też podwyższone robię, z czasem trochę opadają. Chodziło mi głównie o to by zimą roślinki w wodzie nie stały.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Mgduska 12:30, 10 lip 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Taki mam jeszcze pomysł, żebyś sobie zostawiła ścieżkę komunikacyjną w połowie rabaty - może być ukryta, ale żebyś nie musiała dygać dookoła w razie czego, albo skakać przez rośliny, tylko miała możliwość przejścia. Może być na ukos, żeby nie było jej widać.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Juzia 13:49, 10 lip 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38863
Mgduska napisał(a)
Taki mam jeszcze pomysł, żebyś sobie zostawiła ścieżkę komunikacyjną w połowie rabaty - może być ukryta, ale żebyś nie musiała dygać dookoła w razie czego, albo skakać przez rośliny, tylko miała możliwość przejścia. Może być na ukos, żeby nie było jej widać.


Dobry pomysł!
Ja muszę często dygać dookoła dwóch rond, bo nie pomyślałam żeby zrobić ścieżkę miedzy nimi
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
popcorn 14:46, 10 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Zamawiał ktoś może w albamar? Ile sie czeka, sadzonki oki? Ceny dobre...
dzięki
____________________
Mój nowy ogródek
zszywka 16:18, 10 lip 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Ja pierdziu ale Ty ciśniesz nadrobiłam z 50 stron lekko projekty super, teraz nic tylko realizować

U mnie powoli się coś tam tworzy, w końcu uruchomiłam studnie i mogę lać i mama nie będzie narzekać Ale! Już mam 3 drzewa na wieloryba ->fasolkę i kilka innych roślin. Tylko jak pomyśle o kopaniu to mi się słabo robi haha


Edit: Włączył mi się szpieg przez Sylwię ze szmaragdowej i poszperałam na fb i Cię znalazłam normalnie CSI
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Ania111 22:13, 10 lip 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
deszczowymaj napisał(a)
Dzisiejsze działania ..zarys rabaty jest (wielka ona) nakopałam się jak głupia..najgorsze jest to przenoszenie gliny i przynoszenie czegoś lepszego ..mieszanie i znowu od nowa ..

Teraz tylko dalsze działania nad poprawą gleby i jupiii można sadzić



Asia , '

Nie zazdroszczę kopania
Ale efektu …

Na pewno będzie pięknie
będę zaglądać
I podziwiać
____________________
Ania Spelnione marzenie
Wiolka5_7 23:07, 10 lip 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633
No kochana Ty to masz tempo rach ciach i rabaty zaplanowane i wytyczone
Też tak lubię szybko działać
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
deszczowymaj 12:35, 12 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Mgduska napisał(a)
Taki mam jeszcze pomysł, żebyś sobie zostawiła ścieżkę komunikacyjną w połowie rabaty - może być ukryta, ale żebyś nie musiała dygać dookoła w razie czego, albo skakać przez rośliny, tylko miała możliwość przejścia. Może być na ukos, żeby nie było jej widać.


Hmm fajny pomysł z tą ścieżką ..tylko tam ma być jeszcze żywopłot , chciałabym jak najwęższy (może grabowy?) w żywopłocie też mogłabym zostawić wąskie przejście..

chyba powiększę jeszcze tą rabatę bo teraz w najwęższym miejscu ma 120cm trochę mało ,jak posadzę żywopłot i może hortensje ..może być ciasno
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 13:47, 12 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
popcorn napisał(a)
Zamawiał ktoś może w albamar? Ile sie czeka, sadzonki oki? Ceny dobre...
dzięki


Ja zamawiałam nie raz czekasz do 2tyg ale z reguły szybciej przychodzą
Bardzo sobie chwalę hortensje od nich ,ładne duże krzaczki ..ceny ok
z bylinami różnie bywa..czasami małe sadzonki ,ale wszystko zgodne z opisem

____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 13:51, 12 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
zszywka napisał(a)



Edit: Włączył mi się szpieg przez Sylwię ze szmaragdowej i poszperałam na fb i Cię znalazłam normalnie CSI


O Ty spryciulo
właśnie dostałam zaproszenie od Patrycji .. hmm myślę sobie kto to ? nie znam a to Ty?

____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies