Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

deszczowymaj 11:17, 07 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Mgduska napisał(a)


No to kiedy dawać? Ja się uczyłam, żeby dawać przed zimą - ale nie świeżego, zawsze przynajmniej rocznego, no i bez przysypywania ziemią, żeby sobie ładnie skruszało przez zimę - to chyba ok?


A ja jestem za tym aby jesienią dawać właśnie świeży ..ładnie przekopać i niech leży
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 11:19, 07 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Makao_J napisał(a)
Uważajcie na te końskie bobki.
Kiedyś czytała że z tym końskim to turkucia można sobie ściągnąć do ogrodu.
Nie pytajcie gdzie czytałam. Na pewno podczas szukania info o tym potworze. I tak mi się wbiła ta informacja w łepetynę.


Nie strasz ..nie strasz taplam się w końskich bobkach już kilka sezonów i turkucia jeszcze nie spotkałam

ps.ładny avatarek chyba też muszę się zaktualizować
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 11:58, 07 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Uwaga uwaga ..wydarzyła się rzecz niesamowita ..a mianowicie w końcu łaskawie odezwali się Barcikowscy ...pisałam.. dzwoniłam.. cisza ..dzisiaj wiadomość ,że do końca tygodnia wyślą rośliny o łał jestem w szoku

ciekawe tylko do końca którego tygodnia
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
violaskom 12:11, 07 lip 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Przyglądam się pracy nad nową rabatą i bardzo jestem ciekawa jak ją obsadzisz. Wiem co to znaczy kopać w glinie, bo mam ją u siebie. Ja w upale lub w czasie suszy nie jestem w stanie wbić łopaty. Zawsze z takimi pracami czekam na długie deszcze lub sama mocno podlewam miejsce w którym chcę kopać. Czekam na Twoje jeżówki. Masz jakieś tegoroczne nowości?
____________________
Viola Ogród kwiatowy
sylwia_slomc... 12:14, 07 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Jak w sam raz bo rabaty się szykują
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
deszczowymaj 15:59, 07 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
violaskom napisał(a)
Przyglądam się pracy nad nową rabatą i bardzo jestem ciekawa jak ją obsadzisz. Wiem co to znaczy kopać w glinie, bo mam ją u siebie. Ja w upale lub w czasie suszy nie jestem w stanie wbić łopaty. Zawsze z takimi pracami czekam na długie deszcze lub sama mocno podlewam miejsce w którym chcę kopać. Czekam na Twoje jeżówki. Masz jakieś tegoroczne nowości?


Nowości jeżówkowych niestety brak miałam kilka ciekawych sztuk na oku ale co z tego ..jak wszystko wyprzedane/albo tak naprawdę wcale nie były dostępne jeszcze spróbuję zamówić w Bylinowym raju ..ale to po wypłacie

____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
popcorn 16:00, 07 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Spytaj do końca tygodnia w którym roku Ale ciesze się niech ślą wreszcie bo to jest masakra!

Asia nie siej zwykłego szpinaku, szkoda pracy. Jak już to nowozelandzki. Zwykły pójdzie w kwiaty od razu, za ciepło jest i za sucho... buźki!
____________________
Mój nowy ogródek
Anda 16:11, 07 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Asia, masz moc, podziwiam za wykopki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
KasiaBawaria 17:59, 07 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
U siebie nie mam jak turkucia z obornikiem wziac, bo biore swiezy od konia, taki maks. 30 minutowy bezposrednio z taczki ale u siebie daje na kompost, jako dodatek do niego.
____________________
Zapraszam na kawe
Katte 18:48, 07 lip 2020


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Hello halo,
Przekopałam się przez gąszcz postów , sadziec ekstra !
Moje 5 sadzonek jest w podobnej fazie - pryskany od mszycy .
Daje radę i juz widać pączki ...
Ostatnio brak czasu i zapierdziel w pracy , nawet po nie bardzo mi się chce coś grzebać .
Jak to u wszystkich, M u mnie też się nie wtrąca w rabaty hehehe .. od czasu do czasu ma natchnienie to pomoże w ogródku .
Generalnie woli tworzenie małej architektury i zabawę kostką heheh .

Buziaki , trzymam kciuki za ambitne plany !

____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies