Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy Kalejdoskop

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy Kalejdoskop

hankaandrus_44 13:43, 24 wrz 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Obeliski-Pierwsza klasa! Szkoda,że nie mam takiego teścia. Swoje kupiłam wysyłkowo- skrecane, ale to tandeta. Twoje przetrzymają 3-cią wojnę światową. Gratulacje za całokształt ogrodowy. Jest pięknie, i nikt nie powie inaczej!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
anabuko1 16:01, 24 wrz 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Ogrodowy_Kalejdoskop napisał(a)
Z wielką radością mogę wreszcie pokazać moje obeliski. Robiliśmy razem z teściem, taka złota rączka do spawania z niego, a tak wyglądają po wykonaniu, pomalowaniu i już w ogrodzie.


No, no piękne
Pozazdrościć takiego teścia.
W ogrodzie też pięknie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Ogrodowy_Kal... 23:18, 27 wrz 2021


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
anabuko1 napisał(a)

No, no piękne
Pozazdrościć takiego teścia.
W ogrodzie też pięknie

Dzięki. Dziś był piękny dzień w ogrodzie, po południu świeciło piękne ☀️ i pojawiły się dziesiątki motyli. Taki mały cud natury
____________________
Darek Wizytówka***Ogrodowy Kalejdoskop
Ogrodowy_Kal... 23:23, 27 wrz 2021


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
____________________
Darek Wizytówka***Ogrodowy Kalejdoskop
hankaandrus_44 14:26, 28 wrz 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Wczoraj niewiele miałam czasu by zająć się motylami w ogrodzie. Fruwały sobie, a ja
powoli eliminowałam warzywne grządki.

Piękne Twoje astry z motylami, posiedzę teraz i popatrzę u Ciebie.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
beamilusia 19:59, 28 wrz 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Witaj Darku, prawdziwy nalot motyli u Ciebie. Mimo jesieni, Twoje rabaty kolorowe, bogate. Masz rację, teraz nastał czas dalii i jednorocznych roślin. Dzięki nim, w ogrodzie u Ciebie nie widać jesieni. Pięknie u Ciebie. Wspaniałe podpory wykonaliście z teściem. Obeliski w ogrodzie to moje marzenie, na razie niezrealizowane. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
Ogrodowy_Kal... 14:39, 30 wrz 2021


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
hankaandrus_44 napisał(a)
Wczoraj niewiele miałam czasu by zająć się motylami w ogrodzie. Fruwały sobie, a ja
powoli eliminowałam warzywne grządki.

Piękne Twoje astry z motylami, posiedzę teraz i popatrzę u Ciebie.

Weekend zapowiadają znów słoneczny, więc pewnie będzie dalej kolorowo i fruwająco
W tym roku buraczki, porę i selerę zostawiamy do mrozów (oczywiście pilnuję kiedy będzie pierwszy przymrozek). Wykopiemy jak już będzie na prawdę zimno. Nie mam tego aż tak dużo, a dłużej warzywa mamy ładne.
____________________
Darek Wizytówka***Ogrodowy Kalejdoskop
Ogrodowy_Kal... 14:41, 30 wrz 2021


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
beamilusia napisał(a)
Witaj Darku, prawdziwy nalot motyli u Ciebie. Mimo jesieni, Twoje rabaty kolorowe, bogate. Masz rację, teraz nastał czas dalii i jednorocznych roślin. Dzięki nim, w ogrodzie u Ciebie nie widać jesieni. Pięknie u Ciebie. Wspaniałe podpory wykonaliście z teściem. Obeliski w ogrodzie to moje marzenie, na razie niezrealizowane. Pozdrawiam serdecznie.

Dziękuję, chociaż Ty tak samo masz się czym pochwalić bo ogród masz wspaniały. Motyle dla mnie to ogromna frajda, bo czyni ogród żywym Pozdrawiam
____________________
Darek Wizytówka***Ogrodowy Kalejdoskop
beamilusia 16:50, 30 wrz 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Witaj Darku. Nie wiem jaki wiciokrzew u mnie rośnie. Prawdopodobnie jakiś pomorski, u mnie ma biało- różowe kwiatki i obłędnie pachnie kilka tygodni, a po przekwitnięciu powstają czerwone kulki(mało dekoracyjne). Na zimę zrzuca liście i jest niezmordowany, a takie rośliny lubię, bo u mnie mroźne zimy, czasem z małą ilością śniegu. Ławkę mam od wiosny. Kupiłam z wielkimi problemami przez internet, ale nie powiem gdzie, bo nie polecam tego sklepu. Kiedy do mnie dotarła miała taki trochę pomarańczowy kolor. Przez lato nabrała szarawego koloru i teraz jest taka, jak powinna wyglądać ławka tekowa. Jestem z niej bardzo zadowolona, chociaż zamawiałam inną, a otrzymałam inną ławkę (problemy ze sprzedawcą). Raczej nie będę jej niczym impregnowała. Może wiosną umyję ją miksturą, którą mi podała do zrobienia jedna z Ogrodniczek z oliwki dla dzieci i płynu do mycia naczyń. Chociaż to ławka tekowa i powinna wytrzymać wszelkie nawałnice, ale ja ją schowam na zimę do pomieszczenia. Pozdrawiam serdecznie .
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
Alija 21:24, 30 wrz 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8756
Ogrodowy_Kalejdoskop napisał(a)


Darku, trafiłam dziś na Twój przepiekny ogród, niesamowicie bogate rabaty, mnóstwo kwiatów, kolorów, pięknie o każdej porze. Ileż Ty masz u siebie gatunków roślin? Obeliski wspaniałe, nie tylko ładne, ale i solidnie wykonane.
A na dodatek, jakby mało było kolorów, jeszcze takie stado motyli Cie odwiedziło.
Podziwiam i pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies