Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Gruszka_na_w... 18:26, 30 sty 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21844
antracyt napisał(a)
I co Haniu, znalazłaś?



Zapomniałam napisać, że wczoraj po przyjeździe znalazłam w skrzynce na listy paczuszkę z nasionami pomidorów


Znalazłam!
Do mnie paczuszka z nasionkami pomidorów dotarła 10 dni temu. Tak ekskluzywnych nasionek jeszcze nie wysiewałam. Ciekawa jestem tego eksperymentu.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
antracyt 19:34, 30 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11487
Kokesz napisał(a)
Fajny wypad miałaś Ja za zimą nie przepadam, sporty zimowe też mnie nie pasjonują ale spacery w takiej scenerii, cisza i spokój to jak dla mnie
Ciekawe jak moje przebiśniegi U mnie nie dało się wyjść z bloku, tak wiało.
Żadna przyjemność ze spacerowania Siedzę więc sobie z lapkiem i podczytuję to i owo

Mnie zżerała ciekawość, co się po tygodniu nieobecności zmieniło i czy po nocnym wietrze wszystko jest całe i na miejscu, inaczej też bym nie wyszła z domu
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 19:38, 30 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11487
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Znalazłam!
Do mnie paczuszka z nasionkami pomidorów dotarła 10 dni temu. Tak ekskluzywnych nasionek jeszcze nie wysiewałam. Ciekawa jestem tego eksperymentu.

Wygląda na to, że w tym roku na Ogrodowisku będzie sporo ekskluzywnych ciekawostek pomidorowych Co wątek, to fajniejsze odmiany.
Kiedy zabierasz się do wysiewów? Ja się nie spieszę i dopiero w marcu zaczynam.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
jolanka 20:17, 30 sty 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Też, jak dziewczyny, zazdroszczę wypadu. Piękne widoki
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kokesz 08:39, 31 sty 2022


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6665
nyna76 napisał(a)
A limitowane bilety nie dotyczą niezaszczepionych?

Renia, dzwoniłaś na targi, nic nie mówili?


Dzwoniłam. Niestety pula biletów dla osób zaszczepionych i ogólna zostały już wyczerpane 
Szkoda, że nie było nigdzie informacji, że ilość miejsc ograniczona


____________________
Renata Osiedlowy ogródek
violaskom 09:15, 31 sty 2022


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Kokesz napisał(a)


Dzwoniłam. Niestety pula biletów dla osób zaszczepionych i ogólna zostały już wyczerpane 
Szkoda, że nie było nigdzie informacji, że ilość miejsc ograniczona




Szkoda, ale spotkanie możemy zorganizować w Juce. W Jasinie mają dużą restaurację i na zewnątrz 2 lub 3 duże stoliki. Oby było cieplej.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
nicol21 09:27, 31 sty 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10275
chyba powinnam zanabyc przebiśniegi jesienią bo ich jeszcze nie mam, a tyle radości z tych małych kropelek wiosną jest
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
antracyt 09:38, 31 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11487
Poznańskie Dziewczyny, spotkanie na pewno musimy zorganizować jakoś na początku marca
Możnaby to właśnie połączyć z szerszym ogrodowiskowym towarzystwem i może wymianą roślin i nasion?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:40, 31 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11487
Jolanko, miejsce na wypad gorąco polecam
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:40, 31 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11487
nicol21 napisał(a)
chyba powinnam zanabyc przebiśniegi jesienią bo ich jeszcze nie mam, a tyle radości z tych małych kropelek wiosną jest

One w ogrodzie są po prostu niezbędne
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies