Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

antracyt 18:10, 03 kwi 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
U mnie pogodowo podobnie(przynajmniej dzisiaj), słońce, ale wiatr lodowaty, jak dla mnie nieogrodowy. To idealne warunki na ekpresowe suszenie prania na świeżym powietrzu. Wszystkie ciężkie zasłony mam czyściutkie i pachnące na święta Teraz jeszcze połowa została do wyprasowania
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 18:34, 03 kwi 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10212
antracyt napisał(a)
U mnie pogodowo podobnie(przynajmniej dzisiaj), słońce, ale wiatr lodowaty, jak dla mnie nieogrodowy. To idealne warunki na ekpresowe suszenie prania na świeżym powietrzu. Wszystkie ciężkie zasłony mam czyściutkie i pachnące na święta Teraz jeszcze połowa została do wyprasowania


Ja też mam już okna ogarnięte a prasowania nie zazdroszczę, ja chyba ogólnie mało domowa jestem, bardziej ogrodowa w domu sprzątam, bo trzeba, w ogrodzie bo lubię
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magleska 20:33, 03 kwi 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Basiu bardzo fajna ta nowa ścieżka
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eda 13:09, 04 kwi 2023


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basieksp napisał(a)
Podczytuję na innych wątkach, że pogodowo ogólnie słabo dziś, u nas mocno wietrznie, ale bez deszczu i nawet słońce świeciło, tam gdzie trochę osłonięte od wiatru udało mi się trochę podziałać zrobiłam obwódkę z nowych i starych plastrów drewna, pod świerkiem aż do końca kolejnej rabaty
Tak zaczynalam

Jak skończyłam wygląda to tak, już w cieniu

Dosadziłam tam golterię, jakąś hostę, budnerę, żurawkę i bodziszka
Pod samym świerkiem mam posadzone fiołki, czekam aż się rozrosną, sadziłam je w zeszłym roku udało się weekend trochę wykorzystać


to się napracowałaś jeju fajnie to wygląda naturalne dodatki do ogrodu najlepsze u mnie lekko mrozi i słońce ale zimmmno macham Basiu
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Basieksp 13:43, 04 kwi 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10212
Magleska napisał(a)
Basiu bardzo fajna ta nowa ścieżka

Dziękuję w realu to trochę ładniej wygląda, zdjęcia takie sobie wyszły, bo zimno już mi było i uciekałam do domu jak będzie ładnie to zrobię ładniejsze
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 13:49, 04 kwi 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10212
eda napisał(a)


to się napracowałaś jeju fajnie to wygląda naturalne dodatki do ogrodu najlepsze u mnie lekko mrozi i słońce ale zimmmno macham Basiu


U nas świeci słońce ale zimno jest, w nocy małe przymrozki, ale ma być coraz cieplej a ta obwódka jest tak na wejściu do ogrodu z jednej strony, czekam aż się trochę tam zazieleni a zaczęło się od tego, że świerk zaczął podsychać, wycięłam mu w zeszłym roku dolne gałęzie, trochę tam poryte było, nie wiem czy nornica, ale to cięcie pomogło, więcej powietrza tam dociera i deszczu, świerk wraca do życia no i powstało nowe miejsce
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 23:17, 06 kwi 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Basieksp napisał(a)


w domu sprzątam, bo trzeba, w ogrodzie bo lubię


10/10

Ps. Nie umyłam okien na święta
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Rumianka 11:44, 09 kwi 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Mimo niesprzyjającej temperatury fajnie podziałałaś przy świerku...lubię taką naturalność gdyz dodaje swoistego uroku...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Joku 12:09, 09 kwi 2023


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12093
Cieszy takie zliftingowane miejsce w ogrodzie. Wiem to z własnego doświadczenia .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Kordina 23:57, 09 kwi 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Agatorek napisał(a)


10/10

Ps. Nie umyłam okien na święta

Ja również, hasło tygodnia - dom dla mnie, nie ja dla niego
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies