Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Joann 18:14, 10 kwi 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2085
Wiosna dala o sobie znać! Pięknie!
____________________
Joanna Ogród długi
eda 19:43, 10 kwi 2023


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basieksp napisał(a)


U nas świeci słońce ale zimno jest, w nocy małe przymrozki, ale ma być coraz cieplej a ta obwódka jest tak na wejściu do ogrodu z jednej strony, czekam aż się trochę tam zazieleni a zaczęło się od tego, że świerk zaczął podsychać, wycięłam mu w zeszłym roku dolne gałęzie, trochę tam poryte było, nie wiem czy nornica, ale to cięcie pomogło, więcej powietrza tam dociera i deszczu, świerk wraca do życia no i powstało nowe miejsce


O to super tak zawsze wyjdzie niby wszystko zrobione ale coś zadzieje i robota dodatkowa się narobi ale zawsze z pożytkiem dziś ostatni dzień świąt i piękna pogoda aż serce się raduje miłego dla was Basiu macham
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
malgorzataka... 06:30, 11 kwi 2023


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Basia korzeń pięknie wyeksponowany a drewniana ścieżka jak perfekcyjnie wypoziomowana--brawo Ty.Najgorsze w drewnianych ścieżkach jest to że są nietrwałe,też mam kawałek takiej ścieżki i już kruszeje.
..a jak Twoja kamienna ścieżka?
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
hankaandrus_44 08:40, 11 kwi 2023


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
POzdrawiam,poświątecznie.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basieksp 12:08, 11 kwi 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10267
Joann napisał(a)
Wiosna dala o sobie znać! Pięknie!


Dziś trochę mniej słońca, ale i tak jest ładnie wiosennie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 12:09, 11 kwi 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10267
eda napisał(a)


O to super tak zawsze wyjdzie niby wszystko zrobione ale coś zadzieje i robota dodatkowa się narobi ale zawsze z pożytkiem dziś ostatni dzień świąt i piękna pogoda aż serce się raduje miłego dla was Basiu macham


Pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 12:13, 11 kwi 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10267
malgorzatakarpacz napisał(a)
Basia korzeń pięknie wyeksponowany a drewniana ścieżka jak perfekcyjnie wypoziomowana--brawo Ty.Najgorsze w drewnianych ścieżkach jest to że są nietrwałe,też mam kawałek takiej ścieżki i już kruszeje.
..a jak Twoja kamienna ścieżka?


Ten korzeń tqm już był, tylko zawsze musiałam z nim tańcować przy koszeniu, teraz będzie, łatwiej, bez przestawiania ja też mam kilka starych tych drewnianych plastrów, ale wrazie coś, mam jeszcze kilka pionków do pocięcia a ścieżka z kamienia ma się dobrze, teraz tam niewiele się dzieje, za chwilę zacznie się zakątek przy niej zielenić
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 12:14, 11 kwi 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10267
hankaandrus_44 napisał(a)
POzdrawiam,poświątecznie.


Ja też pozdrawiam poświątecznie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 18:27, 14 kwi 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13275
Widzę kolorowe fotki, wiosna wszędzie już daje znać o sobie . Pięknie ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 17:57, 15 kwi 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10267
U nas zimno, ale nie pada, tylko tak delikatnie mży czasami. Trochę popracowałam w ogrodzie, ogarnęłam truskawki i trochę popieliłam pod drzewkami i w malinach. W ogrodzie zaczynają kwitnąć narcyze i pierwsze tulipany



A na parapecie pomidory proszą się o przeprowadzkę do tunelu ale zimno, chyba jeszcze małą chwilę je przytrzymamy w domu
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies