Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

mrokasia 13:35, 15 cze 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18123
U mnie najpierw były koty, potem pojawiły się szczeniory. Więc nie mieliśmy problemu z tym, żeby psy nie zrobiły krzywdy kotom. Psy dziś wiedzą, że koty są wyżej w hierarchii . Musimy tylko stopować je w wyrażaniu miłości do kotów bo koty jakby takie bardzie powściągliwe są .

Trzymam kciuki za kociaka i Azę .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
An_na 15:26, 15 cze 2023


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1586
Basiu, cudny kiciuś
Dobrze, że trafił na Ciebie. Będzie miał dobre życie.
____________________
Ania**Ania na Żuławach
Basieksp 15:46, 15 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
gogo napisał(a)
O, może będzie nowy mieszkaniec, super
Z psami to jest dziwna sprawa - gonią koty, a bez problemu akceptują je w domu, jakby wiedziały, że to swój.
Mi też się podobają pokazane zakątki


A teraz będę się chwalić takie oto roślinki przysłała mi Grażynka super zapakowane, duże piękne roślinki, jestem mega zadowolona rozpakuje je sobie w domu bo jeszcze w pracy jestem

Grażynko pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 15:48, 15 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
A ogrodowo, pogodowo u nas, w nocy w końcu padało teraz też zanosi się na deszcz
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 15:51, 15 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
mrokasia napisał(a)
U mnie najpierw były koty, potem pojawiły się szczeniory. Więc nie mieliśmy problemu z tym, żeby psy nie zrobiły krzywdy kotom. Psy dziś wiedzą, że koty są wyżej w hierarchii . Musimy tylko stopować je w wyrażaniu miłości do kotów bo koty jakby takie bardzie powściągliwe są .

Trzymam kciuki za kociaka i Azę .


Ja myślę,że dobrze, że syn jej go pokazał, a nie ja, bo o mnie mogłaby być bardziej zazdrosna Ale jeszcze tak ostrożnie będziemy ich oswajać no on taki tyci do niej
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 15:52, 15 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
An_na napisał(a)
Basiu, cudny kiciuś
Dobrze, że trafił na Ciebie. Będzie miał dobre życie.

No jest cudny, taki malutki, a tyle już w tym samochodzie przeżył już się do nas pieści, na swój sposób
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
An_na 18:06, 15 cze 2023


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1586
Koty wbrew powszechnie panującej opinii kochają swojego człowieka (oczywiście na swój koci sposób)

Ten maluch to naprawdę wielki szczęściarz. Pod maską samochodu... i jest cały i jeszcze dom znalazł.
Serce rośnie. Jesteście cudownymi ludźmi i do tego jaki fantastyczny przykład dla dzieci.
____________________
Ania**Ania na Żuławach
Basieksp 18:49, 15 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
An_na napisał(a)
Koty wbrew powszechnie panującej opinii kochają swojego człowieka (oczywiście na swój koci sposób)

Ten maluch to naprawdę wielki szczęściarz. Pod maską samochodu... i jest cały i jeszcze dom znalazł.
Serce rośnie. Jesteście cudownymi ludźmi i do tego jaki fantastyczny przykład dla dzieci.


My też się cieszymy, że nic mu się nie stało a nasze dzieci już dorosłe no zwierzęta lubią bardzo a syn jest wegetarianinem od 16 roku
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 22:21, 15 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
Rozpakowane roślinki wilczomlecz ogromny, tyci paprotka, bo tak ja sobie nazywam, wcale nie jest taka tyci jutro będę sadzić

No i padało, padało u nas, mam pełne beczki, wiadra i gdzie się dało przelewałam wodę, jutro też ma padać, niby do niedzieli a potem upały Kocurkowi umyłam trochę pyszczek, nie ma chorego, tylko brudny pyszczek, delikatnie mu go wyczyściłam, ale nie do końca, bo nie chciałam go męczyć a Aza ok dziś tylko raz go widziała, raz, bo była burza, a ona mocno boi się burzy
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
gogo 22:42, 15 cze 2023


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Basieksp napisał(a)
Rozpakowane roślinki wilczomlecz ogromny, tyci paprotka, bo tak ja sobie nazywam, wcale nie jest taka tyci jutro będę sadzić

No i padało, padało u nas, mam pełne beczki, wiadra i gdzie się dało przelewałam wodę, jutro też ma padać, niby do niedzieli a potem upały Kocurkowi umyłam trochę pyszczek, nie ma chorego, tylko brudny pyszczek, delikatnie mu go wyczyściłam, ale nie do końca, bo nie chciałam go męczyć a Aza ok dziś tylko raz go widziała, raz, bo była burza, a ona mocno boi się burzy


Cieszę się, że jesteś zadowolona z roślin i dodatkowy dzień w paczce im nie zaszkodził, niech Ci dobrze rosną
Myślę, że kotek zostanie u Was
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies