Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Kordina 13:00, 14 cze 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
Jak u Was zostanie to weźcie go od razu do weterynarza, obejrzy mu uszka i odkazi, odrobaczy i ewentualnie jaki plan na sterylizację bez względu na to czy samiec czy samiczka. Zorientuj się czy na Waszym terenie gmina sponsoruje sterylizację, bo u mnie tak. Wszystkie znalezione i przyprowadzone koty - za darmo.
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Basieksp 13:55, 14 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
Kordina napisał(a)
Jak u Was zostanie to weźcie go od razu do weterynarza, obejrzy mu uszka i odkazi, odrobaczy i ewentualnie jaki plan na sterylizację bez względu na to czy samiec czy samiczka. Zorientuj się czy na Waszym terenie gmina sponsoruje sterylizację, bo u mnie tak. Wszystkie znalezione i przyprowadzone koty - za darmo.


Ok, dzięki jak zostanie to napewno pójdziemy z nim do weterynarza pewnie też pomyślimy o sterylizacjcji, ale o takiej gminnej nie słyszałam, pewnie u nas nie ma Azy co prawda nie mamy wysterylizowanej, ale ona to duży pies i dajemy radę ja wrazie czego pilnować, chociaż cały czas się wahamy, eM jest tak trochę na nie. No a kot to wiadomo, łatwiej się może wyśliznąć, a hodowli napewno nie planuję no a jak kocurek to też bym nie chciała by bił się z innymi kocurami na wiosnę. Chociaż na kotach to ja średnio się znam.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 18:38, 14 cze 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Kryjówka z kamizelki świetna .

Trzymam kciuki za pierwsze spotkanie
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magleska 20:30, 14 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
Basiu słodki ten kociak życzę mocno ,żebyś znalazła mu dobry domek .....

chyba ,że faktycznie uda Ci się zaprzyjaźnić psa z kotem

Co do sterylizacji -nie chcę ani Cię wystraszyć ,ani doradzać -tylko z własnego doświadczenia powiem ,że ja bardzo żałuję ,że swojej suni nie wysterylizowałam ,jak była młoda -bo najpierw nie byłam zdecydowana ,czy będę chciała ,żeby miała małe ,a później bałam się ,że coś jej się stanie itp itd .....aż w zeszłym roku już musiałam ją sterylizować na szybko -bo dostała ropomacicza i dopiero to był stres i dla nas i dla niej ....

decyzja i tak należy do Was

a ogrodowo -na jednej fotce masz takiego ładnego bodziszka niebieskiego z ciemnymi listkami -pamiętasz może jego nazwę ? i jak Ci on rośnie -dobrze przyrasta ? i na wysokość jaki jest ?
Miłego wieczoru

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Anda 07:47, 15 cze 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Słodki kotek Trzymam kciuki, aby zaprzyjaźnił się z Azą. Ewentualnie za znalezienie mu dobrego domu. U Was na pewno by mu było dobrze
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basieksp 10:04, 15 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
Anda napisał(a)
Słodki kotek Trzymam kciuki, aby zaprzyjaźnił się z Azą. Ewentualnie za znalezienie mu dobrego domu. U Was na pewno by mu było dobrze


Tak na 80 % , on u nas zostaje
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 10:11, 15 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
Agatorek napisał(a)
Kryjówka z kamizelki świetna .

Trzymam kciuki za pierwsze spotkanie


Aza już go wczoraj i dziś widziała, syn miał go na rękach a ona nawet zbytnio nie zwracała na niego uwagi dziś weszła do pokoju syna , wszystko obwąchać, kot był u syna na rękach Aza wachała sobie wszystko, na kota spojrzała on z góry na nią prychnął ,a ona skrzywiła głowę, ona tak czasami robi jak się do niej coś mówi, tak kręci głową jakby uszy nastawiała narazie ani razu nawet się na niego nie skrzywiła, ale jeszcze go tak bezpośrednio nie wąchała. Ale jesteśmy pozytywnie zaskoczeni jej reakcją, oby tak dalej , no i kocurek niech na nią nie prycha no bo tyle futra, by się wtulić to on nigdy nie miał
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 10:26, 15 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
Magleska napisał(a)
Basiu słodki ten kociak życzę mocno ,żebyś znalazła mu dobry domek .....

chyba ,że faktycznie uda Ci się zaprzyjaźnić psa z kotem

Co do sterylizacji -nie chcę ani Cię wystraszyć ,ani doradzać -tylko z własnego doświadczenia powiem ,że ja bardzo żałuję ,że swojej suni nie wysterylizowałam ,jak była młoda -bo najpierw nie byłam zdecydowana ,czy będę chciała ,żeby miała małe ,a później bałam się ,że coś jej się stanie itp itd .....aż w zeszłym roku już musiałam ją sterylizować na szybko -bo dostała ropomacicza i dopiero to był stres i dla nas i dla niej ....

decyzja i tak należy do Was

a ogrodowo -na jednej fotce masz takiego ładnego bodziszka niebieskiego z ciemnymi listkami -pamiętasz może jego nazwę ? i jak Ci on rośnie -dobrze przyrasta ? i na wysokość jaki jest ?
Miłego wieczoru



No my to raczej boimy się ją wysterylizowć, ale teraz kot napewno będzie, to może i co do Azy będzie nam łatwiej podjąć decyzję bo kociak raczej u nas zostaje, tak na 80 % a gdyby coś się zmieniło to moja Mama go przygarnie

Ten bodziszek to bodziszek łąkowy Black Beauty, on u mnie nie przyrasta jakoś mocno, raczej bardzo wolno, mam go już kilka sezonów, siewek też nie zauważyłam, raczej nieduży jest w porównaniu do innych, ale lubię go za te bordowe listki
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
gogo 10:44, 15 cze 2023


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
O, może będzie nowy mieszkaniec, super
Z psami to jest dziwna sprawa - gonią koty, a bez problemu akceptują je w domu, jakby wiedziały, że to swój.
Mi też się podobają pokazane zakątki
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Basieksp 11:01, 15 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
gogo napisał(a)
O, może będzie nowy mieszkaniec, super
Z psami to jest dziwna sprawa - gonią koty, a bez problemu akceptują je w domu, jakby wiedziały, że to swój.
Mi też się podobają pokazane zakątki

Dziękuję jeszcze raz teraz jestem w pracy i muszę popracować, chociaż trudno mi się dziś skupić, roślinki, kot potem porobię zdjęcia, naprawdę są super
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies