Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka w dużym mieście

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka w dużym mieście

kwartet 23:48, 26 maj 2020

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Witam się, też się właśnie hostuję rozumiem że wjazd na działeczkę już bezproblemowy bo ostatnio jak czytałam to kota trzeba było przychodzić karmić .W Zp życie się toczy na wysokich obrotach straszne problemy mają z brakiem pracowników(część się kwarantannuje-znaczy będą a części to nie ma).
Moje dzieciaki to na etapie origami i czekoladek z likierkiem są.
Właśnie dzisiaj z Tarcią gadałyśmy że nasza kreatywność nieco przerażająca jest .
lilarose 23:57, 26 maj 2020


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Anula- bonsai to aktualny świrek mojego syna. Ciągle kombinuje, z jakiego drzewa mógłby sobie je hodować. Pomysłów moc- łącznie z mamutowcem.
Póki co wziął się za hodowlę cisów- pozbierał siewki i posadzone do doniczek pielęgnuje- będzie je formował
Cały czas zgłębia lektury np "O.G.R.Ó.D" i zaskakuje matkę nowymi pomysłami
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Kasya 00:13, 27 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41821
lilarose napisał(a)
nic mi Iza nie mów, napaliłam się na nią ale wygoliłyście ZP z tej pięknoty- została sama nędza- jedna sadzonka jedynie była do kupienia- no i jedną kupiłam Muszę w tym sezonie dosadzić, żeby jakiś efekt był.
Wasza paczka w szkółce, to jakby szarańcza przeszła

Uff... to nie o mnie nie byłam nigdy w ZP
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
lilarose 00:13, 27 maj 2020


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
kwartet napisał(a)
Witam się, też się właśnie hostuję rozumiem że wjazd na działeczkę już bezproblemowy bo ostatnio jak czytałam to kota trzeba było przychodzić karmić .W Zp życie się toczy na wysokich obrotach straszne problemy mają z brakiem pracowników(część się kwarantannuje-znaczy będą a części to nie ma).
Moje dzieciaki to na etapie origami i czekoladek z likierkiem są.
Właśnie dzisiaj z Tarcią gadałyśmy że nasza kreatywność nieco przerażająca jest .

na szczęście mogliśmy cały czas działkować, nawet w tym najbardziej restrykcyjnym czasie- mój dziewieciolatek nawet miał pomysł by policjantom w razie konroli pokazywać moje brudne nogi. Miały być dowodem na to, że rzeczywiście tyramy w ziemi
Co do ZP, to nawet zaskoczona byłam, że tacy rozluźnieni. Bałam się, że mają nawał i takich co po 30 doniczek jadą, będą szybko zbywać, ale nie- Przemek mi wyszukiwał i donosił paprocie. Naprawdę zakupy w spokojnej atmosferze. Szkoda, że o tych cholernych tiarelkach zapomniałam- predko sie tam teraz nie wybiorę
Ania- Twój ogród piękny, wrzucaj więcej fotek u Izy, są ogromna inspiracją
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 00:16, 27 maj 2020


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Kasya napisał(a)

Uff... to nie o mnie nie byłam nigdy w ZP

ja tam niestety amoku dostaję
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
kwartet 00:21, 27 maj 2020

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
To rozluźnienie spowodowane jest zamknięciem dostaw do centrów ogrodniczych bo już na zakrętach nie wyrabiali.Wiesz ja z łopatą to sobie radzę ale z aparatem to już gorzej a forum to jakości zdjęć nie poprawia raczej .Ale ja chętnie gości przyjmuję także proszę się nie krępować.
lilarose 23:44, 29 maj 2020


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
duże miasto- a w nim...
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
sylwia_slomc... 23:50, 29 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Podpowiedz synusiowi graba, świetnie znosi cięcie i formowanie i ma ładną korę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
lilarose 00:00, 30 maj 2020


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
kwartet napisał(a)
To rozluźnienie spowodowane jest zamknięciem dostaw do centrów ogrodniczych bo już na zakrętach nie wyrabiali.Wiesz ja z łopatą to sobie radzę ale z aparatem to już gorzej a forum to jakości zdjęć nie poprawia raczej .Ale ja chętnie gości przyjmuję także proszę się nie krępować.

Baaardzo, bardzo bym chciała zobaczyć ocyma Twoje piękności
Ja też z fotografowaniem tak sobie. Tyle, że u Ciebie większa strata- dobrze, że Iza się stara nie zaprzepaścić okazji i światu pokazuje te Twoje cudowności.
Mnie to ogromnie wzrusza, ta spolegliwość u ogrodników- u nas na działeczkach, Ci prawdziwi ogrodnicy (a nie trawnik-tuja-grill), tez bardzo pomocni i hojni.
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 00:12, 30 maj 2020


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
sylwia_slomczewska napisał(a)
Podpowiedz synusiowi graba, świetnie znosi cięcie i formowanie i ma ładną korę

dzięki Sylwia- chyba mu kupię na Dzień Dziecka- oprócz drona of course
Chociaż, powiem Ci że działkowe dzieciaki wpadły wczoraj w szał i zaczęły produkować sadzonki różnych roślin w ilościach hurtowych. Dorwali u którejs z matek ukorzeniacz i sie zaczęło.
Już liczyli wczoraj, ile zarobią, jak wystawią to w przyszłym roku na OLX. I ile styropianowych samolotów za to kupią.
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies