Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Działeczka - powolne spełnianie marzeń.

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka - powolne spełnianie marzeń.

Sonka 12:53, 10 maj 2020


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2250
Aniu, dzielić host nie zamierzałam, ale raczej trochę podkopać, z innymi się podzielić. Jesienią koleżanka sporo dostała, a aktualnie oddałam jeszcze co nieco na rabatę przy organizowanym placu zabaw dla dzieci i siłowni. Tak, że teraz to nie mam nic do rozdania, hosty dobrze rosną i myślę, że przybiorą znów w sezonie, więc zawsze znajdzie się coś dla innych, jesienią się przypomnij. Zreszta teraz one już maja spore liście, to nie wiem czy nie jest za późno na podział.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Kasya 13:11, 10 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41854
Ale masz tych dobroci ...
Pojadą na dzialke wszystkie ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
nyna76 23:12, 10 maj 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1682
Wszystkie pojadą na działkę i będą się pięknie wysiewać...
Dokupiłam dzisiaj szałwie omączone i też mam nadzieję na nasionka ...
Dzisiaj stara piaskownica zmieniła się w mikrusi warzywniczek. .. I doszły 3 porzeczki, 2 białe i jedna czarna.


Jeszcze muszę dorwać gdzieś szałwie Caradonny z 10 szt i będzie git na ten rok. Z tym wszystkim co wysiałam i co mam nadzieję mi pięknie wyrośnie i nie pokona ich susza to będę zadowolona.

Wiele roślinek będę miała do przeniesienia na nowe miejsca po skończeniu budowy, więc na razie wystarczy dokupowania.
Zrobiłam oprysk na bukszpanach, za 2 tyg.powtórka.

Moja piękna Edenka i Ballerina już w pączulach

Ballerina nieźle się zasklepiła po złamaniu.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
nyna76 23:16, 10 maj 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1682
Sonka napisał(a)
Aniu, dzielić host nie zamierzałam, ale raczej trochę podkopać, z innymi się podzielić. Jesienią koleżanka sporo dostała, a aktualnie oddałam jeszcze co nieco na rabatę przy organizowanym placu zabaw dla dzieci i siłowni. Tak, że teraz to nie mam nic do rozdania, hosty dobrze rosną i myślę, że przybiorą znów w sezonie, więc zawsze znajdzie się coś dla innych, jesienią się przypomnij. Zreszta teraz one już maja spore liście, to nie wiem czy nie jest za późno na podział.



Kasiu, w porządku, do jesieni mam tyle pracy że obym zdąźyła ze wszystkim co zaplanowałam i obym zapamiętała
Dziękuję za chęci, doceniam.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
anabuko1 09:29, 14 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Fajne przekształcenia.
Róże zapaczkowane.Fajnie
Aż muszę zobaczyć do swoich.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
nyna76 00:15, 15 maj 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1682
Witaj Aniu, gdzie mi tam do Twoich areałów ... Zawsze jestem pełna podziwu dla Twojej pracy i pomysłów i wiedzy o roślinkach. Buziole !!
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Kokesz 15:27, 15 maj 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Fajnie działasz Ballerina też mi się podoba, tylko do mnie trochę za duża.
A moje zapączkowane róże pożerają jakieś małe, zielone gąsienice i liście i pączki całe w dziurach
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
nyna76 15:47, 15 maj 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1682
Renia, musimy się wspólnie wybrać na Dobre Pole jak ty masz tam chody, tylko oni pracują tylko w tygodniu (weekendy zamknięta, tak? ), ja przyszły tydzień mam wolne do południa, jak chcesz możemy wyładować zielonym całe auto ...


A róże the Fairy tez zjedzone pączki, dopiero drugie kwitnienie miałam w zeszłym roku, nie wiem co to za dziadostwo...
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
deszczowymaj 18:56, 19 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Fajny warzywniczek
Różyczki już mocno masz zapączkowane u mnie tylko jedna ma pączki
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Kokesz 21:02, 19 maj 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
nyna76 napisał(a)
Renia, musimy się wspólnie wybrać na Dobre Pole jak ty masz tam chody, tylko oni pracują tylko w tygodniu (weekendy zamknięta, tak? ), ja przyszły tydzień mam wolne do południa, jak chcesz możemy wyładować zielonym całe auto ...


A róże the Fairy tez zjedzone pączki, dopiero drugie kwitnienie miałam w zeszłym roku, nie wiem co to za dziadostwo...


Napisałam priv
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies