Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Działeczka - powolne spełnianie marzeń.

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka - powolne spełnianie marzeń.

nyna76 01:40, 23 maj 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1686
Super Basiu , jupii. Nic tak nie cieszy jak kwitnące ziele ....
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
sylwia_slomc... 14:58, 12 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82025
Witaj Cos długa cisza u Ciebie Przyszłam zajrzeć bo się mijamy ostatnio na wątkach i ciekawość wzięła górę, pod wrażeniem balkonu jestem jak tak będzie wyglądał ogródek to będzie co podziwiaćZ ciekawością będę obserwowała
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 09:04, 16 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hejka, nowe zdjęcia poproszę?
____________________
Mój nowy ogródek
nyna76 23:43, 16 lip 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1686
Cześć kobietki, ostatnio ciężko mi się zmobilizować, ale miło mi bardzo że zaglądacie, dziękuję ...

Takie zdjęcia mogę Wam pokazać. Z ogrodu mamy. Przed i po


Nie pisałam, ale 31 marca zmarła nagle moja mama. Szykuję jak mogę dom do sprzedaży staram się dbać o ogród choć to 80 km ode mnie. Wyrwałam wszystkie samosiejki i nasadziłam tak żeby zawsze było porządnie i nie tracić czasu na pielenie. Cały samochód kory- 12 worków na raz przywiozłam. 2 rabaty były takie dzikie, mama codziennie tam pieliła. Niestety musiałam zrobić inaczej, no cóż ...

Na własny ogródek niewiele zostaje już czasu. Budowlańcy przesunęli termin na za 2 tygodnie.
Byłam dziś w Ikea szukać inspiracji na małą kuchnię.

Balkonowo się dzieje, pachnie obłędnie teraz. A jutro kupię jakieś pelaśki bo z tego wszystkiego po bratkach na wiosnę jeszcze nie zdążyłam nic wsadzić, eh ...



Jak się okazało przez wyjazd na wakacje przegapiłam najpiękniejsze kwitnienie Edenki, ale co tam, przywiozłam zdobycze jak co roku z Hortulusa. Nie mogę tylko ucelować z pogodą bo pada i wieje.
Moje łupy to krwawnik, bodziszek, jaśmin, kłosowiec ...
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
nyna76 00:04, 17 lip 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1686
Na działce oprócz komarów ....
Jeżówka podzielona jesienią od razu po zakupie- szaleje.

Żeleźniak mnie urzekł wręcz, stąd mój ukłon w stronę żółtego w tym roku.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
nyna76 00:15, 17 lip 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1686
Strasznie internet muli, nie można zdjeć wgrać.

Budowlańcy obiecali szybką budowę, znamy się są moimi klientami, tylko szkoda że nie już. Ja z tych niecierpliwych....
Działka nie jest duża bo 317 m2, piach ... Ale będzie git.
Wszystko mam w głowie ułożone. eM nie ogrodowy, więc raczej wszystko sama. Ale jak proszę to pomaga technicznie.
Ale ja to lubię. Moją małą samotność działkową. No na razie, bo później liczę na gości, czyli na Was ...
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
sylwia_slomc... 00:58, 17 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82025
Bardzo mi przykro z powodu mamyTakie to życie ech...
Ale żyć trzeba dalej.
Fajniusie zakupy Temu bodziszkowi dużo miejsca daj bo on ładnie ziemię przykrywa i dość szybko
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
nyna76 01:47, 17 lip 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1686
Ano Sylwio .... Stąd moje nocne markowanie po forum, spać nie mogę.


Tego bodziszka widziałam w akcji ... Ale taki mi właśnie pasuje. Chcę go mieć w balii, którą pdzywiozę sobie od mamy jak i w ziemi. I przede wszystkim jego liście tak nie pachną .... Na dłuższą metę nie jest przyjemny.

Widziałam jeszcze cudne połączenie pierwiosnków lekarskich z ciemnym bodziszkiem Black Beauty.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
AsiaK_Z 08:55, 17 lip 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Aniu, przykro mi bardzo

Krwawnik u mnie albo coś mi zjadło, albo wygnił. Miałam 2, a teraz tylko 1 i to jeszcze taki se lubię jeździć na zwiady do Hortulusa. W zeszłym roku po paru latach od otwarcia, byliśmy w tej nowej części. Obłęd ♡ nie wiem czy w tym roku tam dotrę, zobaczymy. W każdym razie w ich sklepie nigdy nic ciekawego nie znalazłam Tobie się poszczęściło.
Ściskam mocno
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Anda 09:08, 17 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33507
Aniu, współczuję Ci bardzo.

Zakupy świetne, a nowa rabatka przy domu wyszła bardzo porządnie
Jestem ciekawa, jak zaplanowalaś działkę.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies