Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

sylwia_slomc... 22:54, 11 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Nadmiaru rdestu czasem nie wyrzucaj Ja się piszę jakby co Co do plewienia to chyba nie miałam takiego roku jeszcze kiedy bym tyle razy plewić musiała wszystkie kąty i wciąż zarośnięta była
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Pszczelarnia 23:02, 11 sie 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Floks od Przemka z Zielonych Progów



Zakwitła jednym kwiatem, teraz ma już lepszą lokalizację i może będzie lepiej kwitnąć




Przypomniałam sobie nazwę tej hortensji, 'Incredibal'




Ta ('Vanilla Fraise') zimowała w donicy.



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 23:04, 11 sie 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
sylwia_slomczewska napisał(a)
Nadmiaru rdestu czasem nie wyrzucaj Ja się piszę jakby co Co do plewienia to chyba nie miałam takiego roku jeszcze kiedy bym tyle razy plewić musiała wszystkie kąty i wciąż zarośnięta była



Sylwio, jak odbierzesz?


Dalia NN dla Ciebie



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 23:08, 11 sie 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Mają angielskie ogrody swoje kominy od suszarni chmielu, mam i ja widok na takowe. Fajne są, dobrze je odbieram.




Widok na przechowalnik i daliowiznę od tyłu



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
sylwia_slomc... 23:15, 11 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Pszczelarnia napisał(a)



Sylwio, jak odbierzesz?


Dalia NN dla Ciebie




Puścisz kurierem??? Zapłacę!!! U nas Ewo rdestów jak na lekarstwo, wszystkie dziewczyny będą chętne podzielę się z nimiChyba, że to straszny kłopot a może się trafi ktoś z kim się Będziesz widziała, a ma do nas bliżej. Nie żebym do siebie nie zapraszała, ale mój ogród przy Twoim to wstyd pokazywaćSwoją drogą nie wiem ile się do Ciebie od nas jedzie.....
Bo my z dziewczynami też czasem gdzieś dalej się wypuszczamy... tylko, że teraz ta pandemia
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Pszczelarnia 23:20, 11 sie 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Wysiałam i kilka nawet ujrzało światło dzienne





W tym roku testuję nowy sposób mocowania mieczyków, żeby nie chciały się kręcić




Śliwa od Gabrysi w centrum zainteresowania




Dawno nie pokazywałam thunbergii - to dobry rok dla niej




ale oregano ma za ciężką glebę i miało za dużo wody

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 23:24, 11 sie 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
sylwia_slomczewska napisał(a)

Puścisz kurierem??? Zapłacę!!! U nas Ewo rdestów jak na lekarstwo, wszystkie dziewczyny będą chętne podzielę się z nimiChyba, że to straszny kłopot a może się trafi ktoś z kim się Będziesz widziała, a ma do nas bliżej. Nie żebym do siebie nie zapraszała, ale mój ogród przy Twoim to wstyd pokazywaćSwoją drogą nie wiem ile się do Ciebie od nas jedzie.....
Bo my z dziewczynami też czasem gdzieś dalej się wypuszczamy... tylko, że teraz ta pandemia


Sylwia, zamów kuriera na gotowo - z wielką chęcią oddam Ci i dziewczynom tego rdesta. Tylko musi się troszkę ochłodzić.

A co do pokazywania - przecież oglądam Twój ogród i widzę. Jaki wstyd i co to jest wstyd?

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
sylwia_slomc... 23:31, 11 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Ok zorganizujemy z Anitką Kuriera, postaramy się dasz tylko sygnał kiedy.
Ewo Ty potrafisz mistrzowsko łączyć rośliny na rabatach, a ja jedynie usiłuję posadzić by rosły i cieszyły
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Pszczelarnia 23:33, 11 sie 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Nadal nie jestem wyrobiona z cięciem (zostały kule i obwódki wszelakie). A tutaj już jabłonki wołają o drabinę i sekator.




Dalie na dobranoc.



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
antracyt 07:35, 12 sie 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Dzisiaj będę miała bardzo ciężki dzień, potrzebowałam takich widoków Twoje lato jest takie soczyste, nie widać upałów tylko piękne kolory i zieleń. W tym roku nie podparłam niczym mieczyków i brzydko "tańczą" na rabacie. Te Twoje wyglądają jak baletnice przy drążku
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies