Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Pszczelarnia 13:26, 14 sie 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
popcorn napisał(a)
Ewo, przepięknie macie! Nie wiem jak to ogarniasz jednak...
Chylę czoła!!!

pozdrawiam!!!



Karolcia, nie ogarniam. Zabawa " w łapanego" jest z tym ogrodem. W tym roku deszcze sprzyjają, jest więcej czasu na ogród i tak to się toczy.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 13:32, 14 sie 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
April napisał(a)
(...) Crokosmie zimują od jakiegoś czasu, też u Kwartecika. Ona mi podpowiedziała żeby sadzić. Skoro u ciebie też to chyba wypróbuję, zwłaszcza że zaczęłam się otwierać na takie mocniejsze barwy


Mocniejsze barwy







____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 13:38, 14 sie 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
antracyt napisał(a)
(...) Twoje lato jest takie soczyste, nie widać upałów tylko piękne kolory i zieleń. (...)




Pada teraz. Były przerwy w opadach i w miejscach ze złą glebą, nasłonecznionych była sahara. Wieczory dawały schłodzenie i poranna rosa też robiła swoje. Bliskość strumienia i dużo starych drzew dookoła.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Urszulla 15:39, 14 sie 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Pszczelarnia napisał(a)


Urszullo, wzór ogrodowy i geny i głowa i wiedza .... wiele zmieściłaś w jednym zdaniu.

Kocham kontakt z glebą i ziemią i wysiłek fizyczny w ogrodzie. Tylko tyle. Tydzień bez użycia szpadla, tygodniem straconym.



Ewo, chyba jednak coś więcej niż szpadel

Możesz mi jeszcze grubości zasugerować, u mnie kupiłam z myślą o ściółkowaniu rabat.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Margerytka40 15:57, 14 sie 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Pszczelarnia napisał(a)


Ja tu się staram, daję upust swojej fantazji a tu takie coś ... .



Gdzież bym śmiała, ja tylko podziwiam Twoją wiedzę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
sylwia_slomc... 18:23, 14 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81961
Pszczelarnia napisał(a)


Sylwio, mistrzostwo to ważny stopień w karierze rzemieślniczej, dobre słowo "dążyć do mistrzostwa" - droga daleka i długa, więc ... zrobiłam taki bukiet na przyjazd Mamy.







Ewa i tym bukietem potwierdziłaś moje słowa Wiem co mówię znaczy jeszcze jestem nie taka ślepa
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 19:43, 14 sie 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
O tak, posiadanie starodrzewu przy tych upałach, to takie szczęście jak wygrana w Lotto.
Podziwiam te Twoje bylinowe kompozycje i uświadamiam sobie coraz bardziej, że one jednak potrzebują przestrzeni. Czuć wtedy ich lekkość, oddech. Na mniejszej przestrzeni będzie kolorystyczna plama, ale zabraknie kropki nad i, która wywołuje niemy lub głośny zachwyt.
Ten widok na ogród od strony drzwi- boski.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
sierika 20:55, 14 sie 2020

Dołączył: 14 sie 2016
Posty: 573
Gruszka odpowiednio ubrała w słowa kwintesencję Twojego OgrodowaniaPozostanę więc w niemym zachwycie.
Cieszę się, że opady dopisują bo u mnie to już czas przeszły, zamierzchły a widok ogrodu boli, więcej czasu...?
____________________
EwaSierika
Mala_Mi 12:00, 16 sie 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Podglądam i zaglądam.. pozdrawiam. masz coraz piękniej.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Rench 00:26, 17 sie 2020


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Pszczelarnia napisał(a)
Wysiałam i kilka nawet ujrzało światło dzienne





W tym roku testuję nowy sposób mocowania mieczyków, żeby nie chciały się kręcić







Dawno nie pokazywałam thunbergii - to dobry rok dla niej








Pięknie i te dalie. Może otworzysz ogród do zwiedzania ?
Niesamowity klimat
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies