Gdzie jesteś » Forum » Meble ogrodowe » Ogrodowe komplety mebli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe komplety mebli

pytacz 15:35, 24 cze 2013

Dołączył: 24 cze 2013
Posty: 1
Te drewniane ze zdjęć przeurocze chodź niecodzienne Wszystko jest oczywiście kwestią gustu.. Pozdrawiam i niechaj w naszych ogrodach słoneczko świeci jak najdłużej.
Sani 16:22, 06 lip 2013


Dołączył: 06 wrz 2012
Posty: 44
Witam Ogrodników,

Jakiś czas temu szukałam w tym wątku informacji o meblach akacjowych, tej wiosny je kupiłam i zobaczę jak będą sprawdzać się zimą. Stoją na zadaszonym tarasie.
Oto zdjęcia.


To jest ten sam komplet, zarówno stół z krzesłami jak i sofa. Właśnie dodanie przez producenta sofy skłoniło mnie do zakupu tych mebli, ponieważ nie mogłam zdecydować sią czy bardziej chcę mieć stół, za którym był mój mąż, czy sofę na której można usiąść wygodnie z kawą. W sklepie zdecydowałam, że dokupię jeszcze jedną częśc sofy ( miały być dwie) aby można było się wygodnie położyć. Trzecia dodatkowa funkcja bardzo sie nam podoba, choć wcześniej nie była zaplanowana.
____________________
Sani mały mój świat-zielona dolinka
magos 21:40, 06 lip 2013


Dołączył: 06 gru 2011
Posty: 264
Fajne.A kto jest producentem?
____________________
Pozdrawiam Gośka Do poprawki
Sani 13:53, 07 lip 2013


Dołączył: 06 wrz 2012
Posty: 44
Kupiłam je w Ikea, mam nadzieję, posłużą co najmniej kilka lat.
____________________
Sani mały mój świat-zielona dolinka
Annanke 15:57, 11 lip 2013

Dołączył: 11 lip 2013
Posty: 6
Ja osobiście nie lubię rattanu... Choć to źle powiedziane - nie lubię czyścić rattanu . Z kolei meble z okorowanego i zeszlifowanego drzewa też na co dzień mi nie odpowiadają, lubię schroniskowe klimaty ale w weekendy . U mnie stanęło na klasycznych drewnianych meblach z listewek, spory rozkładany stół i krzesła do kompletu. Teraz szukam zdjęć aby pokazać, ale na laptopie służbowym nie mam niestety.
Juzia 10:18, 13 lip 2013


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38555
Sani napisał(a)
Witam Ogrodników,

Jakiś czas temu szukałam w tym wątku informacji o meblach akacjowych, tej wiosny je kupiłam i zobaczę jak będą sprawdzać się zimą. Stoją na zadaszonym tarasie.
Oto zdjęcia.


To jest ten sam komplet, zarówno stół z krzesłami jak i sofa. Właśnie dodanie przez producenta sofy skłoniło mnie do zakupu tych mebli, ponieważ nie mogłam zdecydować sią czy bardziej chcę mieć stół, za którym był mój mąż, czy sofę na której można usiąść wygodnie z kawą. W sklepie zdecydowałam, że dokupię jeszcze jedną częśc sofy ( miały być dwie) aby można było się wygodnie położyć. Trzecia dodatkowa funkcja bardzo sie nam podoba, choć wcześniej nie była zaplanowana.


Mam stół z tej serii...już trzeci sezon. Stoi niby pod dachem, ale deszcz często zacina. Na zimę niczym nie przykrywałam. Trochę skrzypi i często się telepie ale po dokręceniu śrub ok.
Farba już się trochę złuszczyła i przed zimą trzeba będzie zakonserwować

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
safikey 12:28, 29 lip 2013


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
to i ja szybko pokażę moje mebelki, zrobione są z jesiona z własnego drewna, projekt mój, wykonanie mój mąż a zrobiliśmy je na urodzinowe przyjęcie synka w ostatni weekend i powstały w ciągu 2 tygodni, stół i duże ławy są długie na 2,80, do tego są jeszcze zwykłę lawki i 4 taborety.
ale podczas imprezy okazało się, że potrzebny byłby jeszcze jeden stół - do tych ławek - więc w tym tygodniu mój mąż będzie jeszcze robił nowy, krochę krótszy stół, przyda się jako stół dla dzieciaków

Tu ustawienie na przyjęcie:



a tak się tworzyły:




zapomniałam dodać, że dwukrotnie malowanie Vidaronem - palisander królewski to już ja

pozdrawiamm słonecznie
safikey
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
Milka 12:42, 29 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ta jasna wersja zachwyca
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Borbetka 16:04, 30 lip 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Mam meble z metalu, takie w dziurki z drewnianymi oparciami w grafitowym kolorze. Możecie polecić jakiś leżak taki, żeby pasował? Nigdzie nie mogę znaleźć takiego, wszędzie drewno jest.
____________________
borówcowy wizytowka
safikey 11:31, 21 sie 2013


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
irena_milek napisał(a)
ta jasna wersja zachwyca



rzeczywiście jasne wyglądały ślicznie, ale ponieważ mam huśtawkę w ciemnym brązie, dach w domu ciemny brąz to i meble pomalowałam na brązowo

sa niesamowicie wygodne, ale może na przyszły rok dokupię do nich poduchy - będzie jeszcze wygodniej
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies