Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 16:28, 06 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5192
Ania muszę zajrzeć do Ciebie, ostatnio nie miałam czasu po wątkach polatać i mam spore zaległości do nadrobienia
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 16:33, 06 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5192
Dziewczyny cieszę się na finał ale nie wiem sama dlaczego mam stres. Może dlatego, że eM zostawił mnie samą na "budowie" do tego praca i inne obowiązki się skumulowały.
Nie narzekam jednak bo będzie nowy taras.

Zostawiłam trochę ziemi rodzimej do donic choć taka sobie, będę wzbogacać.

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 17:00, 06 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5192
Od frontu jest tutaj całkiem sporo trawnika, nie chciałam wysuwać donic w prawo bo tutaj jest sporo różnych wycinek i do kopania piłki też jest wygodnie kompromis



Tył


____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 17:02, 06 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5192
Bok tarasu



Donica


____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 17:08, 06 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5192
Dzisiaj wykopane na palisady do donic, teren wyznaczony, utwardzony a jutro donice i obrzeża na gotowo. Gdyby nie to, że materiał dojedzie ok.10.00 to byłoby skończone a tak płyty w piątek i finał w piątek. Ziemię mogliśmy złożyć u sąsiada na pustej działce bo nie wiem co zrobiłabym z taką ilością
Także na tą chwilę tyle zrobione i trawnik nie ucierpiał
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Magleska 17:16, 06 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18429
Fajnie będzie i jak czyściutko prace idą -widać ,że dobra ekipa
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Judith 17:22, 06 cze 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9915
Gdy już zdjęta jest darń i widać niemal juz ten powiększony taras, to wygląda to bardzo dobrze, tak jakby to zawsze było przeznaczenie tego miejsca . To znak, że Twoja decyzja była świetna .

PS. Co to za drzewo, które widać w lewym górnym rogu ostatniego zdjęcia? Jakoś go nie kojarzę...
PS2. Jak się czujesz w roli kierowniczki budowy?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Wiaan 18:46, 06 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5192
Magleska napisał(a)
Fajnie będzie i jak czyściutko prace idą -widać ,że dobra ekipa

Tak ekipa moja ulubiona mają ze mną dobrze
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 18:54, 06 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5192
Judith napisał(a)
Gdy już zdjęta jest darń i widać niemal juz ten powiększony taras, to wygląda to bardzo dobrze, tak jakby to zawsze było przeznaczenie tego miejsca . To znak, że Twoja decyzja była świetna .

PS. Co to za drzewo, które widać w lewym górnym rogu ostatniego zdjęcia? Jakoś go nie kojarzę...
PS2. Jak się czujesz w roli kierowniczki budowy?


To prawda, już widzę siebie na leżaczku w piekny niedzielny, leniwy dzień

Kierowniczka ma się dobrze, z kawką i rogalikami powitałam Panów. Nie marudzili na to co było na kartce bo rysunki minęły się lekko z rzeczywistością Jednak szybko doradzili co i jak i jest git, nawodnienie przenieśli, peszel do prądu zakopali, także jestem zadowolona.
Uświadomiłam sobie, że owszem projekt w formie konsultacji jest super ale obecność projektanta na miejscu zmienia całkowicie spojrzenie na pewne elementy architektury. Odległości, całokształt trudny do uchwycenia na zdjęciu inaczej wygląda w realu i myślę, że autorka mojego początkowego projektu nie obrazi się na małe zmiany Dała mi wędkę

Nie wiem jakie drzewo? Na której fotce?

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Judith 21:15, 06 cze 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9915
Wiaan napisał(a)

Nie wiem jakie drzewo? Na której fotce?

O to:
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies