Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z fortepianem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z fortepianem

AgaCzek 20:40, 23 cze 2020


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
Zapraszam dzisiaj na spacer po ogrodzie - spacer po Krokusowym
____________________
Agata i Ogród z fortepianem i Wizytówka
AgaCzek 18:40, 05 lip 2020


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
Hurra w końcu pada. Ostatnio mieliśmy pecha - nawet nie sly kilometr od nas padało a tutaj nic a nic. Ale w końcu mamy jakieś opady - może bez szału ale są

A co do ogrodu to teraz jest najpiękniejsza pora z kwitnącą lawendą, różami, szalwiami i liliowcami
Co do róż - to oprócz ukochanej i niezawodnej excelsy, uwielbiam baronesse i lampiony (nawet to ze się przebarwiają na różowo mi przestało przeszkadzać )



____________________
Agata i Ogród z fortepianem i Wizytówka
deszczowymaj 18:50, 05 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Przepiękne róże ogród dopieszczony
Ślicznie wygląda ta rabatka z lawendą

Pozdrawiam

____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
AgaCzek 11:41, 06 lip 2020


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
Wielkie dzięki! zapach i hałas od lawendy jest powalający (za to jej nie odchwaszczam bo się boję tych wszystkich bzyczków )
____________________
Agata i Ogród z fortepianem i Wizytówka
kawa8002 11:32, 17 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 875
Przybiegłam do z jednej rabaty do całego ogrodu. Pięknie masz. Pusznika zazdroszczę przeokropnie. Zapisuję i będę odwiedzać.
____________________
Kasia między polem a lasem
A_gawa 11:47, 17 lip 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1467
Jakie tu cudowne miejsce i roześmiana właścicielka.
I znad morza...ech pozytywnie zazdraszczam.
Coś pięknego! Gratulacje.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
sylwia_slomc... 15:39, 17 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Piękne rabaty różane
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AgaCzek 23:50, 17 lip 2020


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
Witam serdecznie i ogromne dzięki. Staram się robić co mogę - kocham grzebać w ziemi i cały czas kombinuję co poprawić pozmieniać. A_gawa do morza niestety dobre 100 km ale przynajmniej klimat u nas dość łagodny.

Co do prusznika to jakiś czas temu pobrałam sadzonki zielne - niektóre padły a niektóre walczą, dzisiaj padnięte zastąpiłam święzymi - jeśli się udadzą - będę się dzielić. Zauważyłam ze nowy Prusznik Victoria powtarza kwitnienie a Concha mimo przycięcia raczej nie zapowiada powtórki. Bardzo sie różnią te dwie odmiany. Ale kolor Concha jest jedyny w swoim rodzaju.
____________________
Agata i Ogród z fortepianem i Wizytówka
malgorzata_s... 11:57, 18 lip 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Przyszłam się przywitać Pospacerowałam i jestem zachwycona. Piękny ogród stworzyłaś. Bujny, kolorowy i całkiem w moim guście Widzę że też podobnie jak ja kradniesz trawnik. Prusznika nie znałam a zachwyca. Mini ogrodniczka urocza Podrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
AgaCzek 13:55, 18 lip 2020


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Przyszłam się przywitać Pospacerowałam i jestem zachwycona. Piękny ogród stworzyłaś. Bujny, kolorowy i całkiem w moim guście Widzę że też podobnie jak ja kradniesz trawnik. Prusznika nie znałam a zachwyca. Mini ogrodniczka urocza Podrawiam

Wielkie dzięki - jak byłam ostatnio w Twoim ogrodzie to właśnie Teoj mnie zachwycił- Twój jest dopieszczony w każdym Szczególe i dojrzały i muszę przyznać, że będę na pewno podbierać pomysły i rozwiązania
Jeśli chodzi o mini ogrodniczkę to ona rzeczywiście uwielbia sadzić nasionka, zrywać owocki a przede wszystkim podlewać - jsk chce podlać ogrod w spokoju to muszę sie przed nia chować bo nie odpuści

A tutaj zdjęcia z dzisiejszego dnia - po 3 miesiącach użytkowania szklarni okazało się, że jest stanowczo za mała - pomidorki przejęły wnętrze chyba zaczną opanowywać ogrod





Pomidory wychodzą oknem
____________________
Agata i Ogród z fortepianem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies