Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Domi 06:58, 05 lis 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
barbara_krajewska napisał(a)
Gryzonie szachownic nie ruszają, wilczomleczy także
Tych ostatnich jest kilka ładnych odmian...http://www.ogrodowisko.pl/watek/115-wilczomlecze-poznajmy-nasze-gatunki


Zobaczymy jak potraktują narcyzy, bo te rzuciłam im na żer. Kupiłam takie najtańsze, żeby nie żałować ewentualnej straty.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Jagna 07:03, 05 lis 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
Witaj Dominiko

JA dziś pierwszy raz u ciebie, ale z wielką przyjemnością. Prześliczny ogród i taki wypielęgnowany. Na pewno zajrze czesciej, teraz przy długich wieczorach zapewne będę systematycznie bywała na forum.
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Domi 07:06, 05 lis 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
justi napisał(a)
Piękne te kępy tulipanowe. Po kwitnięciu u mnie znów będzie rewolucja, pogrupuję kolorami. Zobaczymy jeszcze jak będzie się prezentował rząd białych z czarnymi. Jak nie bardzo to wykopię.


Justi, takie zestawienie będzie super.Możesz sobie wpisać w Google "black tulips" albo "black&white tulips" i wybrać opcję pokaż "grafikę" a wyskoczy Ci kilka fotek czarnych tulipanów w połączeniu z białymi.Świetne zestawienie
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 07:10, 05 lis 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Jagna napisał(a)
Witaj Dominiko

JA dziś pierwszy raz u ciebie, ale z wielką przyjemnością. Prześliczny ogród i taki wypielęgnowany. Na pewno zajrze czesciej, teraz przy długich wieczorach zapewne będę systematycznie bywała na forum.


Witaj Jagno.Dzięki za komplement na temat mojego skrawka świata. Cieszę się, że mnie odwiedziłaś i z tego, iż Ogrodomaniacy zwolnili tempo i regenerują siły po pełnym pracy sezonie Zapraszam ponownie
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Bea 07:18, 05 lis 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Witaj.
Gratuluję ogrodu i podziwiam zapał w sadzeniu tulipanów. Czekam na wiosnę w Twoim ogrodzie. Muszę się przyznać, że po spacerze u Ciebie posadziłam u siebie czarne tulipany.

Pozdrawiam po sąsiedzku


____________________
Beata W miniformacie
Gardenarium 07:39, 05 lis 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Myślę, że możemy sobie pogratulować akcji sadzeniowej.
Wiosny będziemy ooczekiwać z niecierpliwością i fotografować swoje osiągnięcia
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Domi 07:49, 05 lis 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Bea napisał(a)
Witaj.
Gratuluję ogrodu i podziwiam zapał w sadzeniu tulipanów. Czekam na wiosnę w Twoim ogrodzie. Muszę się przyznać, że po spacerze u Ciebie posadziłam u siebie czarne tulipany.

Pozdrawiam po sąsiedzku




No to faktycznie Bea mieszkamy po sąsiedzku Pozdrawiam serdecznie
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Bea 07:50, 05 lis 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
____________________
Beata W miniformacie
Gardenarium 08:16, 05 lis 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bea, dobrze że byłaś u Dominiki, a ja byłam u Ciebie i miałam napisać żebyś odwiedziła właśnie ten ogród. Szukaj tu inspiracji Poczytaj też co Ci napisałam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Dominika 09:23, 05 lis 2011


Dołączył: 24 maj 2011
Posty: 92
Podglądałam ten cudny ogród od początku i muszę przyznać, że jest dla mnie kolejną inspiracją już wiem, że rabata, która jest u nas następna w kolejności będzie tulipanowa. Do tej pory moja mama była raczej za klasycznymi odmianami cebulowych ale powoli odkrywa nowe odmiany więc jak jej pokazałam twoje pomysły to sądzę, że zerżniemy je bezczelnie
____________________
Ogród jest jak człowiek, musi mieć w sobie "to coś"... Ogród na końcu świata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies