Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Pszczelarnia 19:37, 15 lis 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Monic, a żywopłoty są z cisa ? Wracam do pierwszego postu pooglądać trawy w lecie.
Obejrzałam raz jeszcze - jest! Od razu był taki super?
A chcąc się odwdzięczyć za kosmatki i inne polecane molinie, polecam Ci trawę kostrzewę Meirea - będzie pasowała. Kulista, zwarta, duża, promienista! Jasna zieleń a potem piękna słomkowa żółć.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
profus 08:11, 16 lis 2011

Dołączył: 16 wrz 2011
Posty: 139
Dzięki . Czekam z niecierpliwością na plan. A co do zdjęć "ogólnych" może to i lepiej, że ich nie ma bo jeszcze by ogrody sąsiadów zepsuły Twój bajkowy klimat. Pozdrawiam.
____________________
Rafał - ogrodek amatora - kiedyś może będzie
coli 08:19, 16 lis 2011


Dołączył: 22 mar 2011
Posty: 660
Domi robisz fantastyczne zdjęcia. Podziwiam ogród i zdolności fotograficzne.
Fotografujesz lustrzanką?
____________________
Karolina - Wizytówka - Mój ogród będzie kiedyś piękny :)
GabiK 09:19, 16 lis 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Gdzie się nauczyłaś takie zdjęcia robić - magia.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Wieloszka 10:00, 16 lis 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Domi napisał(a)

Agnieszko, cieszę się, że się odezwałaś. Ostatnio jesteś taka cichutka

Bo ja tak tylko z ukrycia, cichcem cały czas wszystkich podglądam, podziwiam i się zachwycam, że już czasu na napisanie każdemu paru słów brakuje . A nowych ogrodów przybywa... No i niestety pracować trzeba (i tak połowę czasu w pracy spędzam na ogrodowisku, ale ciiiii, bo mnie wyleją )
Zresztą, tak jak napisałam: Twój wątek,Danusi i Syli jest zawsze pierwszy - tak na dobry początek każdego dnia! Zanim poodwiedzam następne ogrody - dzień mija
Pozdrawiam - Twoja wierna fanka!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
agniecha973 10:26, 16 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Witam!
Przeczytałam jednym tchem. Gratuluję! Jest nieziemsko pięknie! To ogród o jakim marzę! Już wiem. Na moje hektary wprost idealny, tylko jak to tak pięknie skomponować! Masz jakiegoś gotowca?
Muszę dokładniej poprzeglądać i ponotować roślinki użyte w kompozycjach. Urzekły mnie sosenki Brepo i ta rabatka z tulipanami Tarda, berberysami, floksami i kosodrzewiną. Takie skromne roślinki, a taki efekt końcowy! Jeszcze raz WOW!
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Domi 10:29, 16 lis 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
coli napisał(a)
Domi robisz fantastyczne zdjęcia. Podziwiam ogród i zdolności fotograficzne.
Fotografujesz lustrzanką?


Tak
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 10:33, 16 lis 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Wieloszka napisał(a)


Agnieszko, cieszę się, że się odezwałaś. Ostatnio jesteś taka cichutka

Bo ja tak tylko z ukrycia, cichcem cały czas wszystkich podglądam, podziwiam i się zachwycam, że już czasu na napisanie każdemu paru słów brakuje . A nowych ogrodów przybywa... No i niestety pracować trzeba (i tak połowę czasu w pracy spędzam na ogrodowisku, ale ciiiii, bo mnie wyleją )
Zresztą, tak jak napisałam: Twój wątek,Danusi i Syli jest zawsze pierwszy - tak na dobry początek każdego dnia! Zanim poodwiedzam następne ogrody - dzień mija
Pozdrawiam - Twoja wierna fanka!

____________________
Dominika - Ogród Dominiki
anula_wn 10:34, 16 lis 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Dominiko, do dobrych zdjęc potrzebny jest dobry sprzęt ale i umiejętności obsługiwania go, no i to "coś", oko, spojrzenie, wyczucie..... zdradź czy sama osiągnęłaś te umiejętności czy na jakimś kursie? nie mówię o spojrzeniu, bo to się ma lub nie, a Ty masz zapewne!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Domi 10:36, 16 lis 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
agniecha973 napisał(a)
Witam!
Przeczytałam jednym tchem. Gratuluję! Jest nieziemsko pięknie! To ogród o jakim marzę! Już wiem. Na moje hektary wprost idealny, tylko jak to tak pięknie skomponować! Masz jakiegoś gotowca?
Muszę dokładniej poprzeglądać i ponotować roślinki użyte w kompozycjach. Urzekły mnie sosenki Brepo i ta rabatka z tulipanami Tarda, berberysami, floksami i kosodrzewiną. Takie skromne roślinki, a taki efekt końcowy! Jeszcze raz WOW!


Pozdrawiam Agnieszko i dziękuję za miły wpis
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies