Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Olili 10:33, 28 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Matko jedyna a ja czemu dopiero dziś tu trafiłam??????
I teraz mam tyleeeee do nadrobienia.....pięknie u Ciebie!
No i rodzinka się powiększyła,pozdrawiam
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
aage 15:05, 28 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Przeczytałam o deski do deski...stworzyłaś cudowny ogród!!!
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Malgosik 09:06, 03 lis 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
to i ja czekam na nowe fotki
dotychczasowe obejrzałam, cosik nawet poczytałam
____________________
Ogród na glinie
Olili 20:40, 08 lis 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
No i ja już nadrobiłam przeczytałam od deski do deski...przecudnie u Ciebie,tylko Ty tu nie zaglądasz...mam nadzieję,że to tylko przez nadmiar obowiązków związanych z dziećmi....
Pozdrawiam Iza
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
nieziemska 14:23, 09 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2014
Posty: 17
Dziewczyny, które utrzymywały i utrzymują z Dominiką kontakt prywatny. Uspokójcie nas, że u Dominiki wszystko jest ok.
____________________
Gardenarium 14:32, 09 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Kochane, nikt nie ma obowiązku "spowiadać" się ze swojej nieobecności Dajcie spokojnie żyć Dominice i decydować co ma robić i kiedy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
agniecha973 14:36, 09 lis 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Tak, Danusiu, masz rację, ale mimo wszystko nie szkodziłoby gdyby ktoś ze znajomych ogrodowiczan poinformował, że wszystko ok. Tylko nie wiem czy ktoś taki jest. Ja zawsze kukam jak jest nowy wpis i liczę na jakieś dobre wieści.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Gabisia 20:40, 09 lis 2014


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Doooomiś, hop hooop!
Ależ bym chciała sobie podglądnąć Twój jesienny ogród…
Zwłaszcza trawy
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Domi 21:46, 10 lis 2014


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Witajcie po dłuuugiej przerwie. Bardzo dziękuję za troskę. Wszystko u mnie w porządku tylko czasu brak...
Mój Synek kończy za kilka dni 5 miesięcy.
A oto specjalnie dla Was zrobiona fotka tuż po Jego narodzinach:



Jesteśmy zdrowi. Niestety nie mogę tego powiedzieć o ogrodzie, bo w tym roku moje bukszpany przeżyły inwazję obcych: przędziorków i nieuleczalnej, jak dotąd, zarazy bukszpanów. Ale walczyłam i nadal walczę. Miałam chwile zwątpienia i zniechęcenia, ale mam nadzieję, że mróz zrobi swoje i rośliny zawalczą wraz ze mną na wiosnę. Zmieniłam dwie rabaty: pod latarnią mam obwódkę z bukszpanu (to ona, najprawdopodobniej, zapoczątkowała zarazę) i klomb żwirowy koło tarasu- tu powstało kulkowisko, o jakim od dawna marzyłam. Wszystkie karłowe sosny, które miałam w tym klombie już u mnie nie mieszkają. Dosadziłam 20 Gracillimusów i 10 Morning Lightów w różnych częściach ogrodu.Przeszłam też całkowicie na nawozy płynne (w głównej mierze dzięki wygranej w konkursie donicowym) i jestem zaskoczona jak szybko i jak dobrze rośliny reagują na nie (nawet te chore). Cebulowymi jestem zmęczona, już ich nie chcę i nie dosadzam.

Ktoś pytał czy tnę Varellki- nie tnę, ale jak zaczną szaleć w każdą stronę- wykulkuję je bez skrupułów.

Od razu uprzedzam, że zdjęć ogrodu nie mam, bo nie robię. Ten sezon upłynął mi na aplikacji środków grzybobójczych nie na fotografowaniu.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i ściskam mocno. Odezwę się jeszcze przed Świętami.Buziaki!
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
jazzy 22:22, 10 lis 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Cudna dzidzia!
Zdrowka!
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies