Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Spełnione marzenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Spełnione marzenia

Julka 13:26, 18 kwi 2022


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530



____________________
Spełnione marzenia
Julka 13:37, 18 kwi 2022


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Pokażę wam jeszcze co zaczęliśmy robić z przodu domu. To już ostatnia niezagospodarowana cześć naszego ogródka. Wszytsko jeszcze jest „ w trakcie” koniecznie musiała być woda. Wiec jest i woda rośliny kupione i jadą, te, które są będą przesadzone. Oprócz daglezji. One mają tu zostać.
____________________
Spełnione marzenia
Julka 14:44, 18 kwi 2022


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
olciamanolcia napisał(a)
Pieknie wyglada Twoja śliwa. Moja jeszcze nic…tylko pączki ma…
Wesołych Świat !


Dziękuje i wzajemnie. Ja mieszkam w Wielkopolsce wiec u nas jakoś szybciej ciepło jest, wiec szybciej roślinki startują. Będziesz się za to dłużej cieszyć.
____________________
Spełnione marzenia
Julka 11:23, 21 kwi 2022


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Przyjechały zamówione roślinki. Juhuuu. Będzie sadzenie, przesadzanie i podziwianie haha. Takie zakupy są lepsze od nowej sukienki !!!
Ilex golden gem
Hortensja limelight
Szałwia caradonna
To mi w duszy gra na frontową rabatę


____________________
Spełnione marzenia
DariaB 11:49, 21 kwi 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Fajny ten element wodny, podoba mi się kamień w którym jest osadzona półeczka z wodą. Roślinki mnie też cieszą bardziej niż nowa kiecka czy buty, to już choroba
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
anuska2507 11:58, 21 kwi 2022


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2571
Hej, udało Wam się stworzyć piękny, uporządkowany ogród. Bardzo podoba mi się ścianka wodna w kamieniu.
Zakupy oczywiście fajne, mnie też zawsze cieszą
Będę zaglądać i podziwiać
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
olciamanolcia 13:24, 21 kwi 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7055
Sadzoneczki super i ten kamień z wodą extra.
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Wiolka5_7 13:29, 21 kwi 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Kamień z wodą super i sadzonki także
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Julka 13:35, 21 kwi 2022


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
DariaB napisał(a)
Fajny ten element wodny, podoba mi się kamień w którym jest osadzona półeczka z wodą. Roślinki mnie też cieszą bardziej niż nowa kiecka czy buty, to już choroba

Ale jaka fajna ta choroba ❤️ Oby tylko takie istniały na świecie
Kamienia długo szukałam i się udało, nie do końca jestem zadowolona z tego co pod kamieniem, myślałam ze kamyczki będą Ok, ale im dłużej na to patrzę to tym bardziej myśle, że trzeba to zmienić. Jestem już po pierwszych negocjacjach z mężem i zobaczymy co z tego wyjdzie hihihi

Myśle ze lepiej będzie jak wodospadzie będzie wpadał do wody, a nie jak teraz na kamyki… tylko to się wiąże z dużymi przeróbkami, trzeba obniżyć siatkę żeby mi dziecko nie wpadło i zrobić ją na jakiś podporach. Może ktoś z Wam miałby pomysł, jak to lepiej by wyglàdało ??
____________________
Spełnione marzenia
Julka 13:37, 21 kwi 2022


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Wiolka5_7 napisał(a)
Kamień z wodą super i sadzonki także


Dziękuje. Miło, że mnie odwiedzilaś. Uwielbiam Twój ogród.
Sadzonkami jestem miło zaskoczona, zwłaszcza ilex jest naprawdę duży. Dzisiaj będę robić przymiarkę, czekam tylko aż mój najmłodszy skarbem utnie sobie drzemkę
____________________
Spełnione marzenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies