Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Spełnione marzenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Spełnione marzenia

Julka 15:14, 14 mar 2022


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Wiolka5_7 napisał(a)
Ale zdolnego masz eMa super zadaszenie , też mi się marzy takie,ale eM sam nie zrobi a firmy chcą bardzo dużo...

Ale masz śliczne rzeczki krokusikowe ja muszę posadzić jesienią bo nie mam aby jednego


Nooo, mężus zdolny i kochany. Krokusik są cudowne i żałuje ze mam ich tak mało. Już mam plan na jesień dokupić drugie tyle bo aż się prosi.
____________________
Spełnione marzenia
Julka 14:08, 27 mar 2022


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Wczoraj stałam się szczęśliwą posiadaczką cudownego ambrowca kolumnowego. Niech będzie u nas szczęśliwy. Juhuuuuu[

[img size=360x480]
____________________
Spełnione marzenia
Julka 13:07, 28 mar 2022


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Magnolia budzi się do życia…

Berberyjski wypuszczają listki

Róża pastella jak zawsze niezawodna, pierwsza wypuszcza listki i ostatnia gubi kwiaty
____________________
Spełnione marzenia
Julka 13:13, 28 mar 2022


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Taras prawie gotowy. Brakuje jeszcze kwiatów ale można już odpoczywać,
____________________
Spełnione marzenia
DariaB 14:18, 28 mar 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Weszłam i przepadłam musiałam przeczytać cały wątek i obejrzeć wszystkie zdjęcia. To co już udało się Wam stworzyć jest PRZEPIĘKNE! Dom super, bardzo gustowny, podjazd z kamieni chwalony przez wszystkich mi również się podoba. Zostanę u Ciebie na pewno na dłużej, bo ten wątek to uczta dla oka Brzozy niesamowicie urosły w ciągu dwóch lat, ja też sadziłam takie mikruski, w tym roku miną dwa lata ale chyba moje jeszcze takiej masy nie osiągną.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Julka 15:57, 28 mar 2022


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
DariaB napisał(a)
Weszłam i przepadłam musiałam przeczytać cały wątek i obejrzeć wszystkie zdjęcia. To co już udało się Wam stworzyć jest PRZEPIĘKNE! Dom super, bardzo gustowny, podjazd z kamieni chwalony przez wszystkich mi również się podoba. Zostanę u Ciebie na pewno na dłużej, bo ten wątek to uczta dla oka Brzozy niesamowicie urosły w ciągu dwóch lat, ja też sadziłam takie mikruski, w tym roku miną dwa lata ale chyba moje jeszcze takiej masy nie osiągną.


Bardzo dziękuje. Zapraszam do mnie o każdej porze. Brzozy są niesamowite, chyba im u nas pasuje bo rosną jak szalone. One lubią duuużo wody wiec nie żałuj swoim a odwdzięczą ci się pięknie ❤️
____________________
Spełnione marzenia
olciamanolcia 21:31, 29 mar 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7102
Julka napisał(a)
Wczoraj stałam się szczęśliwą posiadaczką cudownego ambrowca kolumnowego. Niech będzie u nas szczęśliwy. Juhuuuuu[

[img size=360x480]


No piekny ambrowiec . Trzymam za niego kciuki . Mam dwa ale jeden coś kuleje … mam nadzieje , że się przyjmie
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 21:34, 29 mar 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7102
Śliczne rabaty u Ciebie.
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Nowa12 22:12, 29 mar 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Zadaszenie marzenie . Chociażby moje. Ale musiałabym chyba wypożyczyć Twojego męża .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kasiek 22:15, 29 mar 2022


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Piekny jest ten taras
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies