Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

nicol21 00:58, 07 kwi 2024


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10328
Wiosna weszła na ogród na całego! extra!!!

EE są super. Dziś widziałam kompozycję w wiadrze, extra są takie roztrzepane.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
LIDKA 02:38, 07 kwi 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7192
Aguś piękną masz wiosnę. Szczególną uwagę moją, przykuły prymulki. Takich nigdzie nie spotkalam
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
zawitka 08:24, 07 kwi 2024


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14062
mam pytanie czy tego ciemiernika trzymasz zimą też w donicy jezeli tak to czy go chowasz żeby miał cieplej?????/

Moja wisienka japońska kwitła ładnie ale szybko opadły kwiaty .tnę ją i prowadzę tak żeby była jak na patyku .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Basieksp 09:10, 07 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10267


Aga wiosna mocno się u Ciebie zagościła takie cudeńka nam pokazujesz, bardzo to ujęcie mi się podoba
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Kasiapod 09:11, 07 kwi 2024

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1016
Ciemiernik w donicy bardzo okazały, piękny
Ja posadziłam tez w donicach i niestety tylko 1 ładny a drugi mizerota.
Ale masz już wiosennie
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Agatorek 09:44, 07 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13275
Nicol, a ja wolę takie „niedorozwinięte”

Lidka, dzięki . te prymulki są odmiany belarina, są różne kolory

Zawitka, tego ciemiernika mam 1,5 miesiąca, nie miałam go zimą. Ale pewnie bym go zostawiła na zewnątrz.
Moja wisienka tak samo szybko przekwitła. A jedonskie to już w ogóle, tylko kilka dni były w kwiatkach.

Dzięki Basiu

Kasia, dziękuję w imieniu ciemiernika
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Monika83 09:47, 07 kwi 2024


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 3020
Agatorek napisał(a)
Pięknie zakwitła ta magnolia i cudne pierwiosnki o pełnych kwiatach ❤
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
sylwia_slomc... 10:47, 07 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82028
No i dotarła wiosna do Was Kolorków aż miło, bardzo jestem ciekawa jak Ci ogród dojrzeje w tym roku Teren duży wszystko ogarnięte chwastów w rabatach nie widać w głowę zachodzę jak Wy to robicie. Chyba zwyczajnie młodość i energia życia
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 14:28, 07 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13275
Monika, dziękuję w imieniu magnolii

Sylwia, chwastów nie widać, bo dopiero co opielone i posypane korą . W tym roku zaczęłam wcześniej, ale to pewnie i tak nic nie da, bo już widzę gdzieniegdzie nowe.
Młodość, hahaha, po prostu mam czas w ciągu tygodnia, to robię .

Też jestem ciekawa, jak to wszystko porośnie . Po tych kilku latach widać w końcu jakiś progres. Najwięcej przy cięciu traw i wycinaniu „suchelców”. Na początku wystarczyło mi kilka godzin jednego dnia na wszystkie porządki. Teraz już nawet nie liczę .

Żadnych nowych rabat nie planuję, chcę jeszcze tylko posadzić rośliny przy basenie. Ale najpierw musimy uprzątnąć stamtąd glinę i dosypać czarnej ziemi (wczoraj zaczęliśmy).
Chcę jeszcze podosadzać gdzieniegdzie byliny, żeby zniwelować puste przestrzenie na rabatach. No i poprzesadzać niektóre trawy, bo o dziwo urosły

Zamówiłam kilka miodunek (Barbie), kokoryczek i konwalnika.

W planach mam jeszcze zamówić 2 kruszyny Fine Line, żeby dosadzić do 3 szt, które już mam przy basenie. Przed nie dam werbenę (patagońską i Bampton).
Z drugiej strony mam posadzone klony : palidiski, ussuryjski North Wind i jakieś 3 palmowe.
Na dłuższym boku będą tylko fiołki
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 14:34, 07 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13275
Kloniki koło basenu, jak widać sadzone bardzo na roboczo .




Z mistrzem drugiego planu
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies