Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Glina i zielsko

Pokaż wątki Pokaż posty

Glina i zielsko

MartaCho 12:16, 09 cze 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2206
Piękna zmiana! I to w tak krótkim czasie. Dobrze jeść im dajesz!
Trawniczek tez na pewno wyjdzie na ludzi Śledziłam na bieżąco Twoje z nim perypetie...
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Kasiapod 12:26, 09 cze 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1033
No proszę trawniczek się zagęściłA lawenda piękna, sadziłaś w tamtym roku? Ja czekam na swoją, sadzona w maju tego roku to na taki efekt jak u Ciebie będę musiała poczekać
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Basieksp 12:27, 09 cze 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10347
Ładnie się wszystko rozrosło trawnik też całkiem ładnie się zagęścił, duża różnica, a to wszystko jeszcze bardziej się rozrośnie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Margerytka40 14:37, 09 cze 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Fajne porównania, różnice ogromne. Jeszcze za rok zobaczysz jak wszystko masy nabierze
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
olciamanolcia 08:36, 10 cze 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7191
LIDKA napisał(a)
Budlejowa
13 maj

Dziś


Pięknie z ta lawendą
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
DariaB 11:28, 10 cze 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
Trawnik wygląda coraz lepiej pewnie Ci trochę ulżyło Budlejowa rośnie w siłę!
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Liviaa 02:12, 11 cze 2022


Dołączył: 21 mar 2022
Posty: 192
Cześć Lidka
Wpadłam z rewizytą i muszę ci powiedzieć, że odwaliłaś kawał dobrej roboty. W 3 lata obsadziłaś tak duży areał, że jestem w szoku, bo u mnie wszystko tak powoli idzie.
Świetnie wykończony taras, extra basen i amerykańska weranda przed domem

A i jeszcze masz dużego plusa za oddech na rabatach, za to że zostawiasz roślinom miejsce.
Pozdrawiam
____________________
jak powstaje ogródek u livii
ElzbietaFranka 07:29, 11 cze 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13957
LIDKA napisał(a)
Ja nie gadam wogóle jak prowadzę.
Chciałabym pojeżdzić kiedys po Szwajcarii jak Martka.

Dziewczyny spisze sobie wasze propozycje pomiędzy moje rodki i Obacze co będzie w szkółce.

Hosty już mam przy scieżce z tarasu do ogrodu. Myślalam o brunerkach i miodunkach.

Choc propozycje traw mi sie podobają.




Może już posadziłas tam jakieś rośliny, ale ja bym dała coś niskiego. Np żurawki jest tyle pięknych kolorów. Miejsce jeśli jest w cieniu to trzeba rozjaśnić.
Kiedyś te Rodki urosną za 3 lata po 10 cm przyrostów to włącz wyobraźnię. Host masz ale co stoi na przeszkodzie aby kupić zupełnie inne kolorystycznie np biało zielone.
Odpadają hortensje.
Popatrz na jakieś niższe trawy nie ważne że już takie masz
Rośliny niskie i do półcienia. Tawuły są też ładne można je nisko prowadzić i wszędzie ładnie rosną. Tawuła goldflame i gold princes. Popatrz jeszcze na berberysy admiration
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Martka 17:44, 11 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Budlejowa i trawniczek świetne, a sezon w zasadzie dopiero miesiąc temu się zaczął na dobre, ogród jeszcze zaskoczy w tym roku
Judith 19:03, 11 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10080
Ja mam jeszcze propozycję bylonową w postaci tawułek. Przepięknie kwitną w różnych kolorach. Tyle, ze trzeba dobrać odmianę niezbyt dużą.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies