Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Glina i zielsko

Pokaż wątki Pokaż posty

Glina i zielsko

Wiaan 23:34, 31 paź 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5288
Lidka zazdroszczę takiego wypoczynku, zwłaszcza o tej porze roku a te 3 kg to co tam, zrzucisz
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Martka 08:08, 01 lis 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Lidka, dużo fajnych rzeczy wydarzyło się u Ciebie w tym roku. Fajne masz obserwacje! Odpoczynek w innych klimatach bardzo dużo daje I jeszcze ładna pogoda po powrocie

Roocika 10:58, 01 lis 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
LIDKA napisał(a)
Czas wrócić do rzeczywistości.


Świetna wycieczka i cudne widoki. Naładowała akumulatory a to najważniejsze.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
olciamanolcia 20:44, 01 lis 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7149
LIDKA napisał(a)
Dziewczyny
Byłam na Cyprze w Pafos. Hotel wielki ale ładny i luxusowy. Żarełko pyszne i mam 3 kg do przodu.
Pewnie dzięki słynnym galaretkom. Zajadałam się melonem i owocami longman.

Głównie uprawiałam plażing, leżing i dinking.
Przeczytałam 2 powieści.

Widziałam kwitnące strelicje, kanny, daktyle na palmach, owoce granatu na drzewach, piękne pnącza, żywopłoty z oleandrów i róże na hotelowych rabatach. Oraz plantacje bananowców karłowych.
A fikusy które hodujemy w domach tam sobie rosną w naturze i mają wielkość naszych dębów.



Na Cyprze żyje mnóstwo wolnobytujących kotów które cieszą się szacunkiem miejscowych i budzą ciekawość turystów.

Zwiedziłam troche miasto lokalną komunikacją, widziałam zamek, i park archeologiczny.

Wszystkie miejskie i około hotelowe nasadzenia mają linie kroplujące. Tych lini są setki km.
Rury doprowadzające wode do bydynków leżą często na wierzchu. Razem z wodomierzami. Widać je nawet z okien autobusu.

I nie ma tam poszanowania gleby. Ziemia na wybrzeżu jest twarda i bardzo kamienista. I wszędzie leżą kawałki betonu. Piękna droga, równiutkie chodniki obok a pobocze usłane gruzem. Nad brzegami morza sa pięknie i równe chodniki. Oświetlone i można spacerować nocą. Ale obok gruz i kamienie.

Ogólnie to było fajnie.

Palma daktylowa.


Zrobiliśmy sporo zdjęć ale wszędzie my i nie chce się nimi dzielić w przestrzeni publicznej. Wybaczcie.



Byś chociaż kawałek nogi pokazała ;p . Taki wyjazd to suoer sprawa. My już trzy lata nigdzie nie byłyśmy na plażingu. Raz , że pandemia a dwa ceny są takie , że w miejsca które chciałabym lecieć trzeba zapłacić jeszcze raz tyle niż przed pandemią… ale urlopu mam jeszcze 10 dni więc wszystko przede mną. Jak się nie uda zamiast plażingu bedzię ogroding
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
nicol21 08:48, 02 lis 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
Super, ze wypoczęliście
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
anuska2507 19:41, 02 lis 2022


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2571
Wakacje pod palmami to jest to! Fajnie, że wypoczeliście
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
LIDKA 21:47, 02 lis 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7275
Mąż nabrał sił na wakacjach i robi obiecane kanciki. Idzie mu super a robi to kosą spalinową. Jak na filmikach na ig.



Jestem z niego dumna. Słowny jest. I nie musiałam przypominać co pół roku.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
LIDKA 21:48, 02 lis 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7275
Mąż nabrał sił na wakacjach i robi obiecane kanciki. Idzie mu super a robi to kosą spalinową. Jak na filmikach na ig.



Jestem z niego dumna. Słowny jest. I nie musiałam przypominać co pół roku.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Helen 05:29, 03 lis 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8346
Zazdraszczam, serio
____________________
Helen - Hortensjowo
Kordina 08:25, 03 lis 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
Helen napisał(a)
Zazdraszczam, serio


Przyłączam się
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies