Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Glina i zielsko

Pokaż wątki Pokaż posty

Glina i zielsko

Kordina 21:37, 18 lut 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
Ja też muszę omijać tego owada w kropki, jak Agnieszka, mam 7 zakupione w euforii 2x, jeśli byłby inny kolor niż biały to może skusiłabym się (nie może, a na pewno )
Mam zamiar się podzielić z koleżanką
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
LIDKA 22:59, 18 lut 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7327
Kordina napisał(a)
Ja też muszę omijać tego owada w kropki, jak Agnieszka, mam 7 zakupione w euforii 2x, jeśli byłby inny kolor niż biały to może skusiłabym się (nie może, a na pewno )
Mam zamiar się podzielić z koleżanką

Inne niż białe były ładne w leroyu u mnie po 40zł. To na przyszły rok sobie kupie. Teraz jeszcze przyjdą inne kwiatki i powsadzam. W lecie ocenie co i gdzie jeszcze chcę.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Marcin89 08:59, 19 lut 2023


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2550
Cześć, dziękuję za zaproszenie. Muszę nadrobić cały wątek. Podoba mi się ten Twój bok koło domu, muszę pokombinować u siebie. Ale jest jeszcze czas
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
LIDKA 09:02, 19 lut 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7327
Marcin89 napisał(a)
Cześć, dziękuję za zaproszenie. Muszę nadrobić cały wątek. Podoba mi się ten Twój bok koło domu, muszę pokombinować u siebie. Ale jest jeszcze czas


Witaj. Mój ogród młody. Działam 4rok ale zasadnicze prace to od 2 sezonów były. Teraz dopieszczanie.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
LIDKA 09:04, 19 lut 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7327
Koleżanki ogrodniczki
Zajrzyjcie do Marcina z Ogrodu w Malinówkach. Tam planowanie się odbywa. Czyli to co lubimy bardzo.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Marcin89 09:14, 19 lut 2023


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2550
LIDKA napisał(a)
Koleżanki ogrodniczki
Zajrzyjcie do Marcina z Ogrodu w Malinówkach. Tam planowanie się odbywa. Czy to co lubimy bardzo.

Tak, śmiało zapraszam, każdy kolejny głos się przyda Jestem oczywiście też w dziale projektowanie ogrodów.
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Agatorek 19:04, 19 lut 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
LIDKA napisał(a)



Dziś kupiłam 2 tylko. Jeden dałam mojej Szefowej. Też ogroduje. Na razie z doskoku bo dom jeszcze w budowie. Ale Szef to ma warzywnik wielkosci boiska i dorodny. Zrobił by tu furrorę.


Warzywka mnie na razie nie interesują . Ale może w przyszłości coś powstanie.

Myślę, że jak chcesz niedużo warzywek na początek, to możesz je mieć w skrzyniach.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
LIDKA 19:08, 19 lut 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7327
Zamówiłam dzis nadstawki paletowe. Bedą 2 lub 4 skrzyneczki. Jak bedą te nadstawki to znajdę im miejsce.

Warzywniaczek będzie mini. Na początek.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Wiolka5_7 19:16, 19 lut 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20624
Też planuję mini warzywnik w skrzyniach ,bo miejsca nieduzo, ale tym już się zajmę w przyszłym sezonie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Magara 23:31, 19 lut 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6805
Lidka, mini warzywnik to dobry początek Trzeba tylko tak dobrać zielsko, żeby rosło, żeby się nie zniechęcić i żeby chciało się później więcej i więcej Czyli nie zaczynać z wysokiego C
Szczerze mówiąc nie wyobrażam już sobie lata bez własnych warzyw, własnego bobu, fasolki, sałat, tego smaku nie da się nijak porównać z tym co ze sklepu...

Tak mi się skojarzyło: Nie wiem jak to się dzieje, że "moja" cukinia, zerwana, potrafi przeleżeć dłuższy czas w koszyku warzywnym i dalej jest smaczna i nie jest zwiędnięta, a ta ze sklepu po dwóch dniach ledwie dycha, więdnie i kapcanieje
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies