Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

inka74 18:28, 15 lip 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
No i znowu na mnie ))

Drogie ale ładne sztuki no i były też tańsze wersje ale nie ta odmiana. Jestem ciekawa jak się będzie zachowywała. Jest ciemniejsza od tej co mam z ubiegłego roku, która podejrzewam o bycie Bubllegum. I nawet ciemniejsza od starej Pink.

Te naparstnice takie odmianowe u mnie się nie trzymają ani nie sieją. Jestem ciekawa jak u ciebie będzie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Juzia 18:31, 15 lip 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38877
April napisał(a)


Niestety nie sieją się tak. Troszkę. Ale zawsze można na wiosnę podzielić.


Dla mnie to akurat plus, że się nie sieją
Będę zatem szukać bylinowych
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
April 18:51, 15 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
inka74 napisał(a)
No i znowu na mnie ))

Drogie ale ładne sztuki no i były też tańsze wersje ale nie ta odmiana. Jestem ciekawa jak się będzie zachowywała. Jest ciemniejsza od tej co mam z ubiegłego roku, która podejrzewam o bycie Bubllegum. I nawet ciemniejsza od starej Pink.

Te naparstnice takie odmianowe u mnie się nie trzymają ani nie sieją. Jestem ciekawa jak u ciebie będzie.


No na kogoś musi być, bo przecież ja to aniołek. Tylko po obiadek pojechałam. A tu zielsko się trafiło do obiadku.
W tej hortce właśnie to mnie urzekło że ona taka ciemna, wyrazista. Nie miałam czasu długo grzebać w tym warzywniaku, widziałam tylko pink Anabelle ale mizerniutkie a cena taka sama.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 18:54, 15 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
Juzia napisał(a)


Dla mnie to akurat plus, że się nie sieją
Będę zatem szukać bylinowych


No cóż, każdy ma inne potrzeby. Mi by nie przeszkadzały siewki, mam jeszcze spory teren do obsadzenia
____________________
April April podbija las Mazowsze
sierika 20:45, 15 lip 2021

Dołączył: 14 sie 2016
Posty: 573
Takie same mam pod domem ale gdzieś wyczytałam, że kiepsko zimują u nas i nie kupiłam, zobaczymy po zimie jak to jestmam na myśli naparstnice.
Hortensja odbijająca się w misie bajecznie wygląda, drzewa też zresztą, dodatkowa zaleta misy
____________________
EwaSierika
Kasia_CS 21:40, 15 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
April napisał(a)
Dziewczyny, prawda że ogród Izy śliczny? Jest na czym się wzorować i czym inspirować

Wczoraj była u mnie Kasia CS. Ale się biedna nagimnastykowała żeby jakieś fotki cyknąć. Jak w tym tygodniu nie urodzi to może coś wygrzebie z aparatu, co nie będzie bardzo raziło chwastami



Zbliżam się do końca obróbki zdjęć, więc dziś wrzucę do Twojego wątku Tylko ostrzegam - sporo tego mi wyszło....
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Dorii 21:46, 15 lip 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Idę po popcorn
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Gruszka_na_w... 21:46, 15 lip 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Misa, ławeczka i ta nowa hortensja to będzie piękny tercet.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Kasia_CS 22:01, 15 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Dorii napisał(a)
Idę po popcorn


Haha, uśmiałam się Nie wiem, czy dacie radę z tą ilością, ale nie umiem wybrać, ograniczyć. Ogród jest zbyt piękny by go nie pokazać naet w podobnych ujęciach. Czasem nie powtarzałam niektórych kadrów i aż żałuję, bo są nieostre, ale nie widziałam tego na wyświetlaczu...

Aprilku, mam nadzieję, że spodoba Ci się Twój własny ogród w moim oku

Zaczęłam robić zdjęcia siedząc przy stole popijając wodę w ten upalny dzień - trochę pogaduch i potem przyszedł czas na obchód i bardziej dopracowane fotki Ale niczego nie pomijam

Zaczynamy od widoków tarasowych - rzut oka na trzy strony



Idziemy do wjazdowej
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Brzozowadzie... 22:02, 15 lip 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Ooo, jakie piękne naparstnice! Z bylinowych mam tylko takie subtelne, które kiedyś dostałam od Anuli, fajnie rosną i też mnożę je wiosną, ale takie też bym chętnie przygarnęła. Do kortenu idealne według mnie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies