Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

Agania 12:02, 18 sie 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anabuko1 napisał(a)

Miło Was widzieć na foto, rudzielce kofane, ale Ci misa zarosła
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agatorek 12:39, 18 sie 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13362
April napisał(a)


Tak to Crimson Sentry. Już nie przycinam. Może pierwsze dwa, trzy lata, parę gałązek zbyt długich ciapnęłam. Generalnie ma taki kolumnowy pokrój. Mam dwa, na różnych stanowiskach. Ten jest bardziej czerwony. W większym cieniu jest zielonkawo bordowo brązowy.
Dzięki za komplementy


A ile czasu już u Ciebie rośnie?

Kasya pisała o tym klonie u Małej Mi. Widziałam tego potwora i w sumie moje mogłyby być takie okrągłe .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
April 16:56, 22 sie 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10270
Agania napisał(a)

Miło Was widzieć na foto, rudzielce kofane, ale Ci misa zarosła


Czy rudzielce kofane to też o mnie?
Pistia już pokryła całą misę, muszę chyba usunąć część na kompost
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 17:01, 22 sie 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10270
Agatorek napisał(a)


A ile czasu już u Ciebie rośnie?

Kasya pisała o tym klonie u Małej Mi. Widziałam tego potwora i w sumie moje mogłyby być takie okrągłe .


Oj długo już te klony u mnie rosną. Jeden pewnie z 7 lat, a jest niższy bo ma trudne warunki przy sośnie. Drugi klon, ma 5 lat i jakieś 4 metry. Ale jak pisałam, u mnie sucho, więc wielkie nie porosną.
Nie widziałam u Małej Mi, muszę poszukać, chyba że podrzucisz linka.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 17:03, 22 sie 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10270
mrokasia napisał(a)
Nooo, powiem Ci, że ta kalaminta z bodziszkiem faktycznie super wygląda! Gdzie je masz? Bo jakoś nie kojarzę...
Ja zmieniam zdanie co do swoich kalamint. Ta większa - Blue Cloud jest teraz super. A początkowo taka niepozorna była .


Kasiu, kalaminta jest na końcu ogrodu, ta ostatnia rabata za ławkami, pod górką. Nie ma pełnego słońca, ale widocznie to co ma jej wystarczy.
Fajnie że jesteś ze swojej już zadowolona. To bardzo cenna, bo miododajna bylina. U mnie non-stop cała bzyczy.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 17:05, 22 sie 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10270
Kasya napisał(a)

A widziałaś tego klona u Małej Mi ?
Ja mam go szczepionego na 130, wystrzelił w górę ale nie jest gesty


No właśnie nie widziałam u Małej Mi.
Mi zależało żeby były od samego dołu z liśćmi. Jak nie jest gęsty, to go trochę przycinaj, zagęści się.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 17:06, 22 sie 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10270
lilarose napisał(a)
Właśnie! Dziewczęta- mój ogród bardzo blisko targów, jeśli byście wybierały się w sobotę, to u nas w ogrodzie Dożynki wpadajcie!


Ja raczej nie dam rady na targi dotrzeć
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 17:08, 22 sie 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10270
lilarose napisał(a)

obawiam się, że juz w tym sezonie nie dam rady podjechać- tylko raz byłam w tym roku, coś mi kondycja słabnie
ale zaraz Zieleń to Życie


Ja jeszcze próbowałam do Skubianki się wybrać ale na razie jakoś się nie składa. Ciągle coś mi nieplanowanego wyskakuje. Ja byłam tylko dwa albo trzy razy. Też słabo
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 17:12, 22 sie 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10270
Johanka77 napisał(a)


Trochę spóźniona moja reakcja, ale wzdycham do misy oraz do tej pitupitu

Dzięki
Nie stresuj się, widzisz kiedy odpowiadam. Też jakoś nie wyrabiam już. Jakiś mam mentalny ogrodowy zastój. Dziś posadziłam tylko dwie hortensje Polar Bear, z własnych patyczków wyhodowane. I zaczęłam kopać dołek pod derenia Satomi i tak się zmęczyłam że chyba dokończę jutro.
Niemoc ogrodowa mnie dopada. Zaczęłam ciąć cisy, trzmieliny i bukszpany, i też nie skończyłam. Duchota okropna.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Agania 20:10, 22 sie 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
April napisał(a)


Czy rudzielce kofane to też o mnie?
Pistia już pokryła całą misę, muszę chyba usunąć część na kompost

Też, też ….kiedyś sama byłam rudzielcem jak był rudy Maniuś u mnie, fajne są rudości♥️
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies