Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród.

Bogdzia 18:34, 20 paź 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
No takie szybko znalezione. Na pierwszych dwóch ,,prosi" a na trzecim je. Takie zachowanie widziałam u wróbli, mazurków i dzwońców.





____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
barbara_kraj... 19:17, 20 paź 2011


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Fajnie tak podglądać życie skrzydlatych, i nie tylko zresztą
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
an_tre 20:06, 20 paź 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Świetnie podglądasz ptaki, ciekawie o nich opowiadasz, widać, że chętnie Ci pozują i chyba na Twój widok nie płoszą się
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Bogdzia 20:20, 20 paź 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
an_tre napisał(a)
Świetnie podglądasz ptaki, ciekawie o nich opowiadasz, widać, że chętnie Ci pozują i chyba na Twój widok nie płoszą się


Aż tak dobrze nie jest. Najłatwiej je fotografowac ustawiając jedzonko przed oknem i fotografowac przez szybę,ale te były bezposrednio bez okna, jakoś się udało.Jak jest duży mróz ptaki są mniej płochliwe, wiadomo nie mają wyjścia jak są głodne.A latem dobrze dłuższy czas posiedziec w jednym miejscu bez ruchu,też się mniej boją, choc czasem sprawdzają czy się człowiek nimi interesuje i np nagle przelecą przy samej głowie, albo siądzie dośc blisko i czeka na reakcję. W obu przypadkach nie wolno reagowac to potem już nie są takie podejrzliwe. Ale takich opowieści pewnie się nasłuchasz od M.Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
an_tre 20:27, 20 paź 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Ja też próbowałam fotografować przez okno,ale ptaszki są tak bystre, że zaraz wyczuwają najmniejszy ruch i frrrrrrrrr i już ich nie ma i fotki też M ma więcej cierpliwości niż ja
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Bogdzia 20:38, 20 paź 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Tak fotografowanie zwierząt wymaga wiele cierpliwości a nieraz i poświęceń. Jak się człowiek chowa po krzakach to i kleszcza można złapac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
monteverde 20:47, 20 paź 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
super jak to wszystko razem współgra, tworząc przepiękny eden
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Bogdzia 20:54, 20 paź 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dzięki Montewerde.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Sebek 22:42, 20 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Pomysł z różami na pniu świetny - prawie jak rh
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Martek 01:08, 21 paź 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Jak rozumiem spokojnie można po sezonie schować róże do ciemnej ,chłodnej piwnicy ??? Piękna rabata z azaliami i świetny pomysł na kwitnące rabaty
Ja już wcześniej pisałam na temat ptactwa w moim ogrodzie ,traktują nie tyle moją posesję co skarpę jak jedną ze stacji po przylocie i z powrotem kiedy odlatują np.gile .One tak ładnie wyglądają jak jest biało za oknem ...Drozdy przylatują stadami ,można zaobserwować i dzięcioły na modrzewiu .A do okna to zaglądają wszędobylskie sroki i sikory .Te ostanie ładnie śpiewają
Zdjęcia Bożenko masz fantastyczne bo i gości masz niezwykłych widać czują się u ciebie bezpiecznie
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies