Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród.

Bogdzia 21:03, 21 paź 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Karolinko miło mi że tu zajrzałaś. Jest nas tu kilka osób z okolic Łodzi więc kiedyś pewnie się spotkamy. Na razie pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Sebek 21:07, 21 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ale super zrobione zdjęcia - dobry fotograf i dobry aparat
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Bogdzia 21:20, 21 paź 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Sebek---Aparat średniej jakości tylko ma opcje do robienia zdjęc ,,makro" czyli bardzo małych rzeczy, a z drugiej strony obiektów mocno oddalonych (12-krotny zoom). Jest już stary i mógłby się zepsuc to bym musiała kupic nowy. A on nie chce się zepsuc.Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kaisia 21:29, 21 paź 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Bożenko w Twoim Ogrodzie widać pasję i to właśnie do niego przyciąga, dla mnie to miejsce które tchnie spokojem, tutaj można odpoczywać, obserwować przyrodę, fajne zdjęcia ogrodowych gości pewnie w tym ogrodzie czują się dobrze dlatego są u Ciebie w takiej ilości .
Fajnie mieć taki spory teren do zagospodarowania, jeszcze niedawno myślałam że działka 1000 m kwadratowych to sporo, ale teraz wiem że to bardzo mało.
Okres kwitnienia RH to piękny okres, ale widzę że i poza tym czasem jest tutaj bajkowo.
LIlie wodne odebrały mi na chwilę mowę
Zaglądam tutaj często i ciągle podziwiam.












____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
Bogdzia 21:55, 21 paź 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kaisia napisał(a)
Bożenko w Twoim Ogrodzie widać pasję i to właśnie do niego przyciąga, dla mnie to miejsce które tchnie spokojem, tutaj można odpoczywać, obserwować przyrodę, fajne zdjęcia ogrodowych gości pewnie w tym ogrodzie czują się dobrze dlatego są u Ciebie w takiej ilości .
Fajnie mieć taki spory teren do zagospodarowania, jeszcze niedawno myślałam że działka 1000 m kwadratowych to sporo, ale teraz wiem że to bardzo mało.
Okres kwitnienia RH to piękny okres, ale widzę że i poza tym czasem jest tutaj bajkowo.
LIlie wodne odebrały mi na chwilę mowę
Zaglądam tutaj często i ciągle podziwiam.

No to wyszło na to ,ze obydwie do siebie zaglądamy ale się nie wpisujemy. Twój ogród różni się od mojego ale jest piękny z tym mostkiem jakim się tu nikt więcej nie może pochwalic. Otoczenie mostku też piękne. Gratuluję ci tego ogrodu.











____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
barbara_kraj... 23:38, 21 paź 2011


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Bogdzia napisał(a)

Ja się czereśniami nie martwię bo to nie moje tylko sąsiada. A tak na poważnie, to swoje dwa drzewa czereśni ścięłam jak zobaczyłam,że wszystko sąsiadowi objadają. U niego na drzewie były nie tylko szpaki ale również dzięcioły ,kosy ,sójki i nawet wilgi.Mam nawet ich zdjęcia, ale na razie jedno zdjęcie kogoś kto mnie wszedł w szkodę czyli kosa objadającego moje borówki.Pozdrawiam.


U mnie kosy również borówki podjadały do czasu... Teraz okrywam krzewy cieniutką włókniną, sąsiad zaś ma świetną siatkę. W tym roku borówki obrodziły obficie i podzieliłam się nimi z ptakami
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
monteverde 23:56, 21 paź 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Borówkę to objadał mój osobisty"kos" ale zdjęcia ładne
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Martek 01:53, 22 paź 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Witam
Jak mi Zbyszek powiedział,że kosy pięknie śpiewają to je wypatruje i nie ma od zimy ani jednego.Za pewne gdzieś się z nimi mijam ...
Mnie ubawiła kąpiel sójki Bożenko ,zawsze jak widzę kąpiące się ptaki w kałuży od razu śmieją mi się oczy.
Śliczna wnuczka pewnie dziś piękna ,dojrzała fotografka Bożenko tobie robienie zdjęć również nie sprawia żadnego problemu ...
Nie ma mnie na mapie zbyt długo byłam sama w swoim rejonie i się poddałam
Dziś z mojego województwa są oficjalnie dwie dziewczyny
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Bogdzia 09:09, 22 paź 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Barbara-kraj __Przykrywanie włókniną pewnie ochroni borówki,ale siatkę zastosowałam tylko raz. Zaplątała się w nią sliczna sikorka modraszka i nie było łatwo pozbawic ją pęt z siatki. Więcej siatki nie zakładałam. Zresztą borówki dobrze owocują, cała rodzina się naje,zamrożę pół zamrażarki ( do ciast i na pierogi) i dla ptaków też starcza. Poniżej zdjęcia tej sikorki.





____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 09:27, 22 paź 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Martek--jak Ci się podobają kąpiące się sójki to dla Ciebie jeszcze 4 zdjęcia.











Wszystkim dziękuję za miłe słowa o mojej wnusi. (wnuczka też mam).Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies