Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Wśród brzóz i pól...kiedyś będzie i ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wśród brzóz i pól...kiedyś będzie i ogród

Alija 22:34, 09 kwi 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8484
Witaj Aniu! Masz niezły kawał działki, ale to fajnie, możesz sobie poszaleć ogrodowo.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Milka 07:14, 10 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Też sie witam Aniu
Kawał ogrodu, wielkie możliwości, dzięki forum nie popełnisz tyle błędów, co my.
W dużym ogrodzie elementy zimozielone są ważne, aby po sezonie ogród był nadal ładny i ciekawy. Ale bez kwiecia ani rusz, powoli zrobisz. Powodzenia, będę kibicować
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Anna_I 11:11, 10 kwi 2021


Dołączył: 06 sty 2021
Posty: 256
Agatorek napisał(a)


Oprócz zimozielonych dałabym tez coś kwitnącego. Coś na pniu, żeby za duże nie urosło albo coś z niższych gatunków.
Taka np. wiśnia Nigra albo umbraculifera na pniu albo jakiś judaszowiec (mają piękne liście) albo oczar?


Musiałabym zgrać to jakoś z klonem Globosum, który będzie na samym początku tej łezki. Nigry nie biorę pod uwagę bo prawie równolegle do łezki przy ogrodzeniu będą rosły 4szt Pissardii. Ale podoba mi się pomysł z UmbraculiferąDziękuję. Jak jeszcze tam lawendę wkomponuję to fajnie to może wyglądać
____________________
Wśród brzóz i pól...kiedyś będzie i ogród
Anna_I 11:21, 10 kwi 2021


Dołączył: 06 sty 2021
Posty: 256
Alicjo, Irenko witajcie i oczywiście zaglądajcie w wolnym czasie Każda pomoc i rady się przydadzą, będę bardzo wdzięczna.
Patrząc na Wasze ogrody jestem zachwycona, a u mnie taka pustynia Chociaż od wczoraj mam już góry...wieczorkiem postaram się to udokumentować
____________________
Wśród brzóz i pól...kiedyś będzie i ogród
Anna_I 08:06, 11 kwi 2021


Dołączył: 06 sty 2021
Posty: 256
Przed domem powstały nowe górki piachu...w piątek Panowie zaczęli rozkładać przygotowywać się do układania kostki, więc już niedługo powstaną miejsca na rabaty pod oknami i wspomniana łezka
____________________
Wśród brzóz i pól...kiedyś będzie i ogród
Anna_I 20:06, 12 kwi 2021


Dołączył: 06 sty 2021
Posty: 256
Poniżej widać już zarys tarasu...przy szerszych,głównych schodach planuję na pewno posadzić trzmieliny na pniu, mam jeszcze ochotę na hortensje i trawy, ale to wszystko wymaga jeszcze przemyślenia...


____________________
Wśród brzóz i pól...kiedyś będzie i ogród
Anna_I 20:08, 12 kwi 2021


Dołączył: 06 sty 2021
Posty: 256
Z tej strony tarasu chciałabym,posadzić żywopłot z cisa Hicksii,tylko czy on da radę na stronie południowej?
____________________
Wśród brzóz i pól...kiedyś będzie i ogród
Agatorek 21:29, 12 kwi 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Widać, źe prace szybko idą naprzód. Super
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
ajka 22:49, 12 kwi 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3785
Piękna działka. Ja mam 2000 i mnie przerasta Będę zaglądać
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Marlenaa 22:50, 12 kwi 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Anna_I napisał(a)
Z tej strony tarasu chciałabym,posadzić żywopłot z cisa Hicksii,tylko czy on da radę na stronie południowej?


Da radę, u mnie rosną w pełnym słońcu i wszystko z nimi ok
____________________
krowy, staw i my
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies