Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Wśród brzóz i pól...kiedyś będzie i ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wśród brzóz i pól...kiedyś będzie i ogród

Anna_I 21:49, 05 kwi 2021


Dołączył: 06 sty 2021
Posty: 256
Witajcie Kochani, mam na imię Ania i zachęcona przez niektórych ogrodomaniaków postanowiłam założyć swój wątek.
Ogrodu jak na razie u mnie nie ma, ale w głowie i oczami wyobraźni już go widzę, chociaż codziennie inaczej ale po kolei....
Mamy działkę ponad 3000m, w kształcie rombu,od północnej strony jest rów melioracyjny i lasek brzozowy, od południa pola, a od zachodu sąsiedzi rosną w siłę
Tak wyglądały początki...czyli fundamenty pod garaż i dom
____________________
Wśród brzóz i pól...kiedyś będzie i ogród
Anna_I 22:00, 05 kwi 2021


Dołączył: 06 sty 2021
Posty: 256
Poniżej wspomniane brzozy, niestety zdjęcie z listopada, więc drzewa golutkie
____________________
Wśród brzóz i pól...kiedyś będzie i ogród
A_gawa 22:04, 05 kwi 2021


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1467
Przepiękne siedlisko!
Powodzenia, Aniu!
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
Anna_I 22:09, 05 kwi 2021


Dołączył: 06 sty 2021
Posty: 256
Tu już wiosna , po porządnej ,pierwszej burzy...


A tutaj "montujemy" przydomową oczyszczalnię- mam w planach ukryć jej włazy , sadząc obok jałowce płożące, a że jest tu słoneczko to myślę, że będzie im dobrze



____________________
Wśród brzóz i pól...kiedyś będzie i ogród
Anna_I 22:13, 05 kwi 2021


Dołączył: 06 sty 2021
Posty: 256
A_gawa napisał(a)
Przepiękne siedlisko!
Powodzenia, Aniu!


Dziękuję bardzo
____________________
Wśród brzóz i pól...kiedyś będzie i ogród
Anna_I 22:21, 05 kwi 2021


Dołączył: 06 sty 2021
Posty: 256
Nie będę nikogo zanudzać zdjęciami z budowy, bo wiadomo bałagan jak to na budowie więc ominę kilka etapów

Tutaj podwyższamy trochę teren, widok od strony północnej, a widoczna część tarasu to strona zachodnia (można powiedzieć, że narożniki domu wyznaczają nam strony świata



zdjęcie od frontu - butla gazowa jest po str. południowej i chciałabym ją czymś obsadzić , aby nie była zbyt widoczna...mąż chce sosnę Watereri, ale ja z kolei boję się, żeby korzenie sosny nie uszkodziły rurki od gazu
____________________
Wśród brzóz i pól...kiedyś będzie i ogród
eda 22:26, 05 kwi 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Witaj Aniu wśród nas zapalonych ogrodomaniaków
Masz dużo miejsca trzymam kciuki za zabudowy domowe i zawsze lepiej tworzyć ogród od podstaw niż karczować i robić miejsce Powodzenia buziaczki zostawiam

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Anna_I 22:45, 05 kwi 2021


Dołączył: 06 sty 2021
Posty: 256
Dziękuję za miłe powitanie Oj tak miejsca trochę jest, chociaż mężuś zarzeka się ,że będzie w większości trawnik....no cóż ja mam inne planynawet nie będzie wiedział ,kiedy roślinek zrobi się więcej.
____________________
Wśród brzóz i pól...kiedyś będzie i ogród
eda 22:57, 05 kwi 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Anna_I napisał(a)
Dziękuję za miłe powitanie Oj tak miejsca trochę jest, chociaż mężuś zarzeka się ,że będzie w większości trawnik....no cóż ja mam inne planynawet nie będzie wiedział ,kiedy roślinek zrobi się więcej.


Cieszę się oj tak tak z czasem wszystko będzie się zmieniać u mnie też tak było większość trawnika ale słońce dokuczało i później też uciążliwe koszenie bo trawa bardzo szybko rosła teraz zostawiliśmy kawałek i to wystarczy ale u mnie było odwrotnie budynki już stały i ciągle coś zmienialiśmy dopasowywaliśmy haa było zabawy
u ciebie Aniu dużo pracy ale mówię ci będzie przyjemnie oczywiście jak lubisz bawić się w ziemi ja do tej pory latam z roślinkami bez tego ogród by mnie nudził a tak żyję ciągle w nim choć przyznam się że staram się już przykrywać by zielsko woniej rosło bo na nie już siły brak
spokojnej nocy Aniu
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
sarenka 06:08, 06 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Hej Aniu. Fajnie, że zdecydowałaś się na założenie wątku
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies