Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

aga_pe 11:25, 18 paź 2011


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Wieloszka napisał(a)

może jeszcze tu nie dotarli . Zaznacz się na mapie, to zobaczę czy jadę koło Ciebie w drodze do Wrocka. Zazwyczaj wjeżdżam od strony Zakrzowa

No to z Zakrzowa masz do mnie góra 15 minut autem - pierwsza wiocha za Szczodrem!!! jak tylko dojdę do tego jak się zaznacza na mapie to na pewno to zrobię. jak już pisałam jestem początkująca w te klocki


no to wiosną masz gościa

Już oblukałam na mapie. Ja jestem z okolic Bukowic, czyli w Domaszczynie jadę prosto w stronę Łoziny i Ludgierzowic
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Wieloszka 11:30, 18 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
anka napisał(a)
Witaj,
pięknie masz poza tym nie napiszę nic nowego
Jak zobaczyłam to zdjęcie:



na obsadzenie tych dwóch jasnych prawie kwadratów też nie mam pomysłu

to pomyślałam o jednej z realizacji Danusi (chodzi mi o ciurkadełko )- ogród nowoczesny
pozdrawiam serdecznie

Witaj anka - ciurkadełko to na bank gdzieś się u mnie pojawi, ale też marzy mi się ten bonsai z realizacji o której piszesz - tylko finansowo póki co mnie to przerasta.
Widzę, że Ty też planujesz przeróbki w swoim ogrodzie - no to mamy co robić w zimie
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Patasia 11:51, 18 paź 2011


Dołączył: 04 sie 2011
Posty: 98
Wieloszka napisał(a)

Witam serdecznie.Masz duży ogród-prawie jak ja Podoba mi się bardzo Twój styl ogrodu.Moje klimaty Pozdrawiam cieplutko i czekam z niecierpliwością na więcej zdjęć .

Witaj Patasia! No właśnie jak sobie radzisz z tą wielkością ogrodu? Jak znajdujesz czas na dom, rodzinę i jeszcze ten ogrom prac ogrodowych? Ja czasem wymiękam ...



Wieloszko-ja nie pracuję-ale czasem wolałabym pracować.Czasem też wymiękam.Odkąd znalazłam Ogrodowisko-mam nadzieje ,że częste moje wymiękanie przeminie Teraz nie mogę doczekać się wiosny!!!! Zimą-uspokoję swoje myśli-będę miała czas na zaplanowanie ogrodu,czas na zmiany i ulepszenia.A wiosna do dzieła
____________________
Wieloszka 12:08, 18 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
no to wiosną masz gościa

Już oblukałam na mapie. Ja jestem z okolic Bukowic, czyli w Domaszczynie jadę prosto w stronę Łoziny i Ludgierzowic


A dlaczego dopiero wiosną???
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 12:11, 18 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Wieloszko-ja nie pracuję-ale czasem wolałabym pracować.Czasem też wymiękam.Odkąd znalazłam Ogrodowisko-mam nadzieje ,że częste moje wymiękanie przeminie Teraz nie mogę doczekać się wiosny!!!! Zimą-uspokoję swoje myśli-będę miała czas na zaplanowanie ogrodu,czas na zmiany i ulepszenia.A wiosna do dzieła


No to pracowita zima przed nami - tylko zamiast rękami i narzędziami ogrodniczymi będziemy musiały popracować główką
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Patasia 12:17, 18 paź 2011


Dołączył: 04 sie 2011
Posty: 98
Wieloszka napisał(a)
Wieloszko-ja nie pracuję-ale czasem wolałabym pracować.Czasem też wymiękam.Odkąd znalazłam Ogrodowisko-mam nadzieje ,że częste moje wymiękanie przeminie Teraz nie mogę doczekać się wiosny!!!! Zimą-uspokoję swoje myśli-będę miała czas na zaplanowanie ogrodu,czas na zmiany i ulepszenia.A wiosna do dzieła


No to pracowita zima przed nami - tylko zamiast rękami i narzędziami ogrodniczymi będziemy musiały popracować główką[url=http://emotikona.pl/emotikony/][
/url]



Ja już pewno kroki poczyniłam. Przyszykowałam sobie plan działki Wydrukowałam w paru egzemplarzach I będę działała .
Idę na mapkę zalukać ,ile mam do Ciebie Okolice Wrocławia to blisko mnie-jak rzut kamieniem Jak Aga -pe pisze -coraz więcej nas -Dolnoślązaków
____________________
justi 12:24, 18 paź 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
ALE CUDO OGRÓD, lubię taki styl. Pooglądałam sobie juz parę razy. Jak wszystko podrośnie będzie idealnie. Nie wiem czemu taki początek wątku. Hania miała rację
Az się zapomniałm przywitać
Witam serdecznie!
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Lena 12:25, 18 paź 2011


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Witaj Wieloszka

Widzę że im piękniejszy ogród tym właścicielka bywa nieusatysfakcjonowana - A prawda taka jest że masz obłędnie piękny ogród!!!
Jestem fanka od dziś
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Patasia 12:29, 18 paź 2011


Dołączył: 04 sie 2011
Posty: 98
Wieloszka napisał(a)

może jeszcze tu nie dotarli . Zaznacz się na mapie, to zobaczę czy jadę koło Ciebie w drodze do Wrocka. Zazwyczaj wjeżdżam od strony Zakrzowa

No to z Zakrzowa masz do mnie góra 15 minut autem - pierwsza wiocha za Szczodrem!!! jak tylko dojdę do tego jak się zaznacza na mapie to na pewno to zrobię. jak już pisałam jestem początkująca w te klocki




Dziewczyny !!!! Ale macie do siebie bliziutko-ja do was mam ponad godzinę- jazdy samochodem. Jeszcze moim tempem dwa razy tyle taki ze mnie kierowca więc trzeba liczyć dwa razy tyle
____________________
aga_pe 12:29, 18 paź 2011


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Wieloszka napisał(a)
no to wiosną masz gościa

Już oblukałam na mapie. Ja jestem z okolic Bukowic, czyli w Domaszczynie jadę prosto w stronę Łoziny i Ludgierzowic

W Domaszczynie prosto, dalej też prosto przez Szczodre, tylko w lasku droga na Łozinę idzie w lewo a do mnie w prawo - Dobroszów.
No to trasa objaśniona, tylko dlaczego dopiero wiosną???


tak sobie pomyślałam, że to prawie zima....i po ogrodzie nie można pobuszować za bardzo. U mnie na przemian dzieciaki chore, a do tego, żeby mi się nie nudziło udzielam się społecznie na wsi. Czasami mam ochotę kupić pole przy lesie i tam się schować A już mam śliczne miejsce upatrzone .....tylko gorzej z funduszami heeheh
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies