Strona główna Archiwum Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Patasia
Zdj cia 0009

Dodany 12:32, 18 paź 2011
aga_pe napisał(a)

no to wiosną masz gościa

Już oblukałam na mapie. Ja jestem z okolic Bukowic, czyli w Domaszczynie jadę prosto w stronę Łoziny i Ludgierzowic

W Domaszczynie prosto, dalej też prosto przez Szczodre, tylko w lasku droga na Łozinę idzie w lewo a do mnie w prawo - Dobroszów.
No to trasa objaśniona, tylko dlaczego dopiero wiosną???

tak sobie pomyślałam, że to prawie zima....i po ogrodzie nie można pobuszować za bardzo. U mnie na przemian dzieciaki chore, a do tego, żeby mi się nie nudziło udzielam się społecznie na wsi. Czasami mam ochotę kupić pole przy lesie i tam się schować A już mam śliczne miejsce upatrzone .....tylko gorzej z funduszami heeheh

Aguś takie miejsce to marzenie !!! Szybko myśl bo ktoś ci zajmie tam miejsce.Będzie wielka szkoda.

Dodany 12:39, 18 paź 2011
na razie facet się zastanawia, jeszcze się nie zdecydował na sprzedaż. Ja nie naciskam, bo spłacam inny kredyt

Dodany 12:41, 18 paź 2011
aga_pe napisał(a)
na razie facet się zastanawia, jeszcze się nie zdecydował na sprzedaż. Ja nie naciskam, bo spłacam inny kredyt

To lepiej -spłacisz, kupisz

Dodany 12:53, 18 paź 2011 , edytowany o 12:53, 18 paź 2011
i będzie sosnowo-brzozowy raj pod lasem

Zaraz Wieloszka nas stąd przepędzi za zaśmiecanie wątku

Dodany 13:23, 18 paź 2011
Witaj

Nie rozumiem... no po prostu nie rozumiem jak można byc niezadowolnym z efektu swojej własnej, i do tego perfekcyjnej pracy?!
Ogród śliczny, co prawda ja wolę bardziej poczochrane ogrody ale lubię patrzec na taki ład i symetrię Podziwiam Cię....

Dodany 13:57, 18 paź 2011
Justi, Lena, Hania - witajcie - dzięki Waszym dobrym słowom mam naprawdę miły poranek (o kurczę już 14) więc i też popołudnie. Tak się obawiałam "ujawnić", a teraz jestem taka naładowana pozytywną energią, że najchętniej poleciałabym coś "działać" do ogrodu, tylko niestety w pracy jestem... A zanim dotrę do domu po wszystkich zajęciach moich chłopców będzie 18, no ale w ostatnich promieniach zachodzącego słońca zdążę kawkę wypić na tarasie (to moja ulubiona "czynność" ogrodowa)...

Dodany 14:04, 18 paź 2011
kaisog1 napisał(a)
Witaj

Nie rozumiem... no po prostu nie rozumiem jak można byc niezadowolnym z efektu swojej własnej, i do tego perfekcyjnej pracy?!
Ogród śliczny, co prawda ja wolę bardziej poczochrane ogrody ale lubię patrzec na taki ład i symetrię Podziwiam Cię....

Witaj, te "poczochrane" ogrody są takie romantyczne... uwielbiam je, ale trzeba się było na coś zdecydować

Dodany 15:10, 18 paź 2011
Witaj. Jaki tutaj spokój w tym wielkim pięknym ogrodzie. Na prawdę nie wiem dlaczego jesteś niezadowolona, ja zupełnie nie widzę tych Twoim zdaniem niedoskonałości.
Jestem ciekawa co Twoim zdaniem jest niedopracowane
Przestrzeń łapie za serce, rewelacja.

Mam pytanko, widzę że na tarasie masz bardzo jasne płytki lub kamień, czy one się brudzą, bo też kupiliśmy takie jasności o podobnej strukturze na taras i teraz się martwię, bo wróbelki mi ćwierkały ze sobie z nimi nie poradzę.

Dodany 15:27, 18 paź 2011
Mamma Mia !!! Cudnie u Ciebie i elegancko

Dodany 17:09, 18 paź 2011
Piękny ogród - i jaka konsekwencja w kształcie rabat i sadzeniu - prosto jak struna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies