Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Wieloszka 17:08, 04 wrz 2016


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Gabi jesteś niemożliwie kochana!!! Mój ogród na Twoich fotkach nawet mnie zachwyca Ujęcia - miszczostwo Dzięki nim wiem, dlaczego nie wrzucam swoich zdjęć - nie ta jakość... Zapisuję się do Ciebie na lekcje fotografowania
Marzenko, Madziu, Karola, Gabisiu cmokam

ewakatowice napisał(a)
Ogród perełka Dziewczyny wyglądają cudownie i wszystkie w niebieskim łącznie z najmłodszą
Ta najmłodsza była najsłodsza Niebieski nam fajnie wyszedł
Borbetka napisał(a)
Gabisiu, dziękujemy. Wreszcie nowe wiadomości z Wieloszkowego ogrodu .
Borbetko, bo co tu nowego, nic się nie dzieje... roślinki sobie rosną, ja przy nich haruję - ot, zwykła codzienność Już prawie nic nie dosadzam, bo nie mam gdzie na istniejących rabatach, rewolucji nie robię, bo nie mam na nie siły. Jedyna nowość to obsadzenie placyku z basenem, ale wciąż niedokończone, nie nadaje się do fotografowania.

Wszystkim zaglądającym - macham zamaszyście
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wendy79 23:24, 06 wrz 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Aga, dowiedziałam się właśnie z wątku Madżenki, że u Ciebie nowe zdjęcia. Chciałam się przywitać z moją (zdaje się) najbliższą sąsiadką. Często przejeżdżam koło Twojego domu i ogrodu, bo moja babcia mieszka niemal wioskę dalej. Gdybyś kiedyś ujrzała, że jakaś zwariowana dwójka wysiada z czerwonego auta i zagląda przez bramę do ogrodu, to nie obawiaj się: to tylko my
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
kamasja 11:43, 12 wrz 2016


Dołączył: 26 cze 2014
Posty: 720
Gabisia napisał(a)
I jeszcze przesyłamy tony dobrej energii z Wrocławia.
Dla Wszystkich

♥ ♥ ♥




Pozdrawiam ulubione wrocławianki!
____________________
Z miłości do bukszpanów
Pszczelarnia 11:50, 12 wrz 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Zaniemówiłam z wrażenia. Ale busz przyjemny dla oka! Piękne układy w ogrodzie i śliczne Wrocławianki.

Piękny ogród i mistrzowskie oko fotografa.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Dominika11 11:54, 12 wrz 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
nie mogę wyjść z zachwytu
cuuuuuuuuuuudnie
a babeczki - nic dodać nic ująć może kiedyś uda mi się dołączyc do tak szacownego grona
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
abiko 12:02, 12 wrz 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Sebek napisał(a)


Myślisz, że jak wskocze w niebieski sweter to Wielosia tez mnie wpuści?

Wiesz co Seba, ja też mam niebieska koszulę.. wkręćmy się we Wrocławianki Choć Ty masz blisko teraz
Wieloszka przyjmiesz
Ogród.. aaa co tu pisać, padłam.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Milka 16:54, 12 wrz 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Przeięknie ogród dojrzał miło widzieć was wszystkie, a ta malutka najsłodsza
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Magda70 21:44, 12 wrz 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Gabisia napisał(a)


ależ pięknie!!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Wieloszka 09:41, 20 wrz 2016


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Wendy79 napisał(a)
Aga, dowiedziałam się właśnie z wątku Madżenki, że u Ciebie nowe zdjęcia. Chciałam się przywitać z moją (zdaje się) najbliższą sąsiadką. Często przejeżdżam koło Twojego domu i ogrodu, bo moja babcia mieszka niemal wioskę dalej. Gdybyś kiedyś ujrzała, że jakaś zwariowana dwójka wysiada z czerwonego auta i zagląda przez bramę do ogrodu, to nie obawiaj się: to tylko my

Witam prawie-sąsiadkę imienniczkę Jak będziesz przejeżdżała następnym razem i zobaczysz w ogrodzie blondi z nosem w chwastach - wpadaj na kawę
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 09:55, 20 wrz 2016


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Pszczółko busz to jest u Ciebie! Niesamowicie piękne kompozycje!

Dominiko staramy się organizować wspólne wypady na giełdy, kiermasze, do szkółek. W najbliższą niedzielę Festiwal Traw w Wojsławicach - dołączysz?

Aga-abiko jak u Ciebie bukszpany wrocławskie? Jesteś mile widziana w każdym kolorze koszuli

Irenko hortensje z patyczków od Ciebie są już wielkimi krzakami! Ty to masz rękę

Magda70 a gdzie czosnek z awatarka? Nie poznałam "Cię" jak zniknął
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies