Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magara 23:45, 01 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6793
Magleska napisał(a)


Daga zmotywowałam Cię wyciągnęłaś nasionka ?

Nieeeee, nie dałam rady Jutro się tym zajmę Może śniegu będzie mniej to i motywacja się zwiększy?
Kciuki za Twoje wszystkie plany trzymam, to oczywiste
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 08:42, 02 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11746
Mnie, prawdopodobnie w przyszłym sezonie, czeka wymiana skrzyń drewnianych na nowe. Na pewno będą o połowę niższe, ale na razie pomysłu na materiał brak(nie wiem czy powtórzę drewno).
Będę z wielkim zainteresowaniem śledziła Twoje poczynania w tej kwestii
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Martka 08:47, 02 mar 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Maglesko, wysiewy robią wrażenie!

Zuza, jestem bardzo ciekawa Twoich decyzji. Wyższe skrzynie to drewno, stal, beton, kompozyt, i ... jakie są jeszcze opcje?
Trudna decyzja. Ceny drewna zrobiły się właściwie zaporowe, jeśli nie ma się swojego lasu.
Kasya 10:09, 02 mar 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42181
Madziu, co tam u ciebie rosnie ?? Bo u mnie póki co tylko papryka, pomidorki za 2 tyg posieje
Mysle co jeszcze
Skrzynie to fajne takie na których przysiąść można
Ja tez dumam ale moje nadstawki uparcie się trzymają juz 8 lat
W zeszłym roku kupiłam narożniki do skrzyn betonowe, bielone
Chciałam powtykac do nich dechy, tez takie pobielone… No sama Nie wiem…
Narożniki juz są i trzeba cos z nimi zrobic
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kasya 10:13, 02 mar 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42181
Zależy jakie masz te wilczomlecze
Te zimozielone kwitną wiosna na tych pędach które są, jak przytniesz to po kwitnieniu
Zapytaj Danusię jak ona robi
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Basieksp 12:26, 02 mar 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
Masz świetny regał na wysiewy ja zawsze mam z tym problem, no bo na parapetach wszystko się nie mieści.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
antracyt 12:32, 02 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11746
Martka napisał(a)


Zuza, jestem bardzo ciekawa Twoich decyzji. Wyższe skrzynie to drewno, stal, beton, kompozyt, i ... jakie są jeszcze opcje?
Trudna decyzja. Ceny drewna zrobiły się właściwie zaporowe, jeśli nie ma się swojego lasu.

Temat na razie trawie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
April 13:00, 02 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10281
Niezłe masz plany warzywnikowe Wybór materiału na "kwaterki" faktycznie jest poważnym tematem. Żeby nie przerabiać, żeby jak najdłużej wytrzymał, żeby był dostępny, żeby cena nie przytłoczyła, żeby łatwo było użytkować bo i przysiąść przecież na nim czasem trzeba, żeby ładnie się prezentował i zgrywał z okolicznymi budowlami, żeby był ekologiczny dla upraw. No można tak długo, ale już głowa mnie boli od samego myślenia. Dobrze że nie muszę takich rozkminek przeprowadzać
Ale w świetle ostatnich doniesień co do cen warzyw i owoców oraz ograniczonej ich dostępności, wydaje się że każda inwestycja w tym kierunku będzie trafiona Czego życzę.

Co co wilczomleczy, ja swoje zawsze przycinam w miarę potrzeb. Jeśli jeszcze nie wyrzuciłaś, to te przycięte pędy, które nie wydają się "zupełnie martwe" powtykaj w ziemię. Jest ogromna szansa na nowe sadzonki
____________________
April April podbija las Mazowsze
Martka 13:12, 02 mar 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Właśnie te doniesienia z Anglii mnie zdziwiły mocno... z drugiej strony, przyzwyczajeni jesteśmy, że jest wszystko i zawsze... a kiedyś nie było i surówki z kiszonek, marchewki czy czerwonej kapusty też dawały radę
sylwia_slomc... 20:20, 02 mar 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Magleska napisał(a)
tu jeszcze kilka fotek z mojego dzisiejszego planowania



Ravena zdaje się mówić, a gdzie ja będę biegać za piłeczką??? Madzia pamiętasz? Kiedyś to też był Twój argument jak mówiłam rób rabaty na drugiej części I co i psica nauczyła się biegać między nimi
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies