Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

LIDKA 20:58, 26 mar 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 6885
Madzia w kapciach po warzywka na obiad teraz będziesz mogla chodzić. Dobrze to wymyśliłaś.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Margerytka40 21:07, 26 mar 2023


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magda oj dzieje się u Ciebie, dzieje. Aż zazdroszczę energii. Zmiany bardzo na plus, już widać, że będzie fajnie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Joann 21:33, 26 mar 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
Madziu, Twój warzywniak to moje marzenie, świetnie działasz! Podziwiam za siły na to wszystko, jesteś tytanem pracy!
Kolor skrzyń cudny!

I pozdrawiam wiosennie!
____________________
Joanna Ogród długi
Magara 23:58, 26 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6536
Podziwiam wszystko, łącznie z obecnym stołem ogrodnika
Obecnie to u mnie najbardziej brakujący element wiosny (no może poza pogodą wiosenną ), bo też bałaganię na tarasie i potem się wkurzam
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 13:27, 27 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Magara napisał(a)
Podziwiam wszystko, łącznie z obecnym stołem ogrodnika
Obecnie to u mnie najbardziej brakujący element wiosny (no może poza pogodą wiosenną ), bo też bałaganię na tarasie i potem się wkurzam


Magara, stół można zbić z kilku desek. Widziałaś u mnie?
Może zasugeruj coś DT, czy kiepsko z terminami?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Catalinasdiary 17:51, 27 mar 2023


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Wow, podziwiam, ile pracy włożyłaś i jakie zmiany! Kibicuję i będę zaglądać.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Magara 22:35, 27 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6536
Agatorek napisał(a)


Magara, stół można zbić z kilku desek. Widziałaś u mnie?
Może zasugeruj coś DT, czy kiepsko z terminami?

Widziałam
DT muszę trzymać z daleka od roboczego stołu - raz, że nie doczekam, dwa - pewnie nogi rzeźbione będą
Zamówiłam dwa koziołki budowlane - jutro powinny przyjść Dechy mam Małżonek nieobecny to się obędzie bez przewracania oczami oraz komentarzy o badziewiu i prowizorce
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
sarenka 05:48, 29 mar 2023


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Magleska napisał(a)


Ewa dziękuje
Jeszcze teraz trzeba podopieszczać wokoło skrzyń , przekopać te nowe rabaty i wokoło szklarni teren zagospodarować

Ale ładne te skrzynie kolorek super!
Ja w tym roku będę malowała domek dzieci, wybralysmy kolor niezapominajka


Ja mam 3 skrzynie, w jednej są truskawki, a dwie pozostałe jeszcze nie obsadzone bo nie ma kiedy...i jeszcze nowa szklarnia, trzeba grządki ogarnąć i kompost rozsypać

Jaka szklarnie wybrałaś? Pewnie w kształcie domku my na swoją czekaliśmy długo i jeszcze cena podskoczyła od czasu złożenia zamówienia...która też niska nie była, albo ale to rzecz na lata
____________________
Magda W samym sloncu
Magleska 08:15, 29 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Anda napisał(a)
Boski ten Twój nowy warzywnik


Ewuś dziękuję Kochana cały sezon będę dopieszczać ten mój ogród kuchenny -jeszcze chciałabym wprowadzić różne pergole ,obeliski -szukam inspiracji

Martka napisał(a)
Madziu, ale skąd śmiać, stół ma wyraźnie ogrodniczy look, słoneczniki są, dekoracje są, malujesz jakimś hammerite nóżki i jest git, a w dodatku stabilny taki był przygarnęła
Ja nic więcej nie zrobiłam, rabata stanęła w miejscu i pogoda powiedziała „basta”, a przebłyski słońca nie trwały dłużej niż 5 minut …


Martka to jest stelaż pod piłę na to płyta osb tylko zasłonięta ceratą -nóżki pomaluje i narazie będzie git
ja też narazie przystopowałam z pracami -pogoda do bani to raz ,a dwa-maraton pracowy ..dziś mam niby dzień wolnego ,ale jestem tak padnięta ,że tylko popikuję moje roślinki -ogród zostawiam na piątek i sobotę

antracyt napisał(a)
Mi też się ten stół podoba, lekki lifting mu zrobisz i będzie super Ja bałaganię na tarasie w pełnej prowizorce...


Zuza ja bałaganię wszędzie przy grubszych pracach -posprzątałam ten teren przy warzywniku ,a nabałaganiłam przy domku ogrodnika ....

....najgorzej mam w domu -nie mam odpowiedniego pomieszczenia na sadzonki -córka nie chce oddać pokoju ...więc moja łazienka wygląda -a raczej nie wygląda zbyt dobrze w tym czasie -dziś mam wolne i spróbuję jakoś to poukładać ,żeby móc jeszcze 1,5 miesiąca funkcjonować
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:22, 29 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
anuska2507 napisał(a)

Jak pisałaś o przeniesieniu warzywnika, to nie myślałam, że masz aż tyle miejsca obok domu Tyle skrzyń i jeszcze szklarnia.

Często polecane borówki to Bluecrop i Chandler, bo mają długi okres owocowania i właśnie duże owoce. Mam też Patriot, bo podobno smaczna, ale u mnie miała bardzo mało owoców. Tylko moje krzaczki jeszcze młode. Może ktoś jeszcze podrzuci jakieś fajne odmiany, też mam ochotę dokupić.


Ania dziękuję za polecane odmiany -zapisałam sobie i będę szukać
obok domu mam drugą działkę ,więc sporo miejsca

Agatorek napisał(a)


Ale fajnie , i dla obu stron korzyści

Nie wiem, czy zwróciłaś uwagę na mój stół, a raczej stoły . Zbite ze zwykłych desek, jeszcze z czasów budowy. W zeszłym roku nogi mi od jednego odpadły (gwoździe się jakoś wysunęły), ale naprawiliśmy i będzie służył jeszcze jakiś czas.


Aga nie zwróciłam uwagi -musiałam aż zajrzeć fajny stół -ważne ,że spełnia swoją funkcję
oglądałam w c.. takie magazynowe czarne regały -był nawet taki na stół warsztatowy z czarnym stelażem -też mi się spodobał -ale narazie wykorzystuję to co się plącze na działce przestawiane z kąta w kąt

LIDKA napisał(a)
Madzia w kapciach po warzywka na obiad teraz będziesz mogla chodzić. Dobrze to wymyśliłaś.


Lidka dokładnie będę mieć bliziutko
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies