Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 08:27, 29 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Margerytka40 napisał(a)
Magda oj dzieje się u Ciebie, dzieje. Aż zazdroszczę energii. Zmiany bardzo na plus, już widać, że będzie fajnie


Asia dziękuję

Joann napisał(a)
Madziu, Twój warzywniak to moje marzenie, świetnie działasz! Podziwiam za siły na to wszystko, jesteś tytanem pracy!
Kolor skrzyń cudny!

I pozdrawiam wiosennie!

Dziękuję ciężkie prace wykonane z pomocą chociaż ,nie powiem ,że sama się oszczędzałam

Magara napisał(a)
Podziwiam wszystko, łącznie z obecnym stołem ogrodnika
Obecnie to u mnie najbardziej brakujący element wiosny (no może poza pogodą wiosenną ), bo też bałaganię na tarasie i potem się wkurzam


Daga dziękuję

ja mam takie najtańsze koziołki drewniane i deski -to też można wykorzystać jako tymczasowy stół

Catalinasdiary napisał(a)
Wow, podziwiam, ile pracy włożyłaś i jakie zmiany! Kibicuję i będę zaglądać.

Dziękuję zapraszam ,zaglądaj

Magara napisał(a)

Widziałam
DT muszę trzymać z daleka od roboczego stołu - raz, że nie doczekam, dwa - pewnie nogi rzeźbione będą
Zamówiłam dwa koziołki budowlane - jutro powinny przyjść Dechy mam Małżonek nieobecny to się obędzie bez przewracania oczami oraz komentarzy o badziewiu i prowizorce

o widzisz -nie zauważyłam tego posta koziołki to bardzo dobry pomysł
a zawsze zmobilizuje małżonka do wykonania czegoś ładniejszego
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:32, 29 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
sarenka napisał(a)

Ale ładne te skrzynie kolorek super!
Ja w tym roku będę malowała domek dzieci, wybralysmy kolor niezapominajka


Ja mam 3 skrzynie, w jednej są truskawki, a dwie pozostałe jeszcze nie obsadzone bo nie ma kiedy...i jeszcze nowa szklarnia, trzeba grządki ogarnąć i kompost rozsypać

Jaka szklarnie wybrałaś? Pewnie w kształcie domku my na swoją czekaliśmy długo i jeszcze cena podskoczyła od czasu złożenia zamówienia...która też niska nie była, albo ale to rzecz na lata


Magda dziękuję
szklarnia będzie taka ,jak u Martki i Ewy-Pszczelarni -długo się zastanawiałam nad innymi -ale zdecydowałam się na taką ze sprawdzonego polecanego zródła -kształt domek

pokazałaś już swoją ? lecę do Ciebie

mnie też czeka ogarnianie w szklarni-wymiana całej ziemi w niej -ścieżki ,obrzeża itp
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Agatorek 09:51, 29 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Magara napisał(a)

Widziałam
DT muszę trzymać z daleka od roboczego stołu - raz, że nie doczekam, dwa - pewnie nogi rzeźbione będą
Zamówiłam dwa koziołki budowlane - jutro powinny przyjść Dechy mam Małżonek nieobecny to się obędzie bez przewracania oczami oraz komentarzy o badziewiu i prowizorce


Hahaha, zrobiłby extra stół i zakazałby wszelkich robót na nim, bo szkoda byłoby go zniszczyć
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
mirkaka 09:53, 29 mar 2023


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9498
Wspaniały warzywniak zrobiłaś, czy te nowe skrzynie są zrobione z nowych desek czy te stare przeniosłaś?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
sarenka 15:12, 29 mar 2023


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Magleska napisał(a)


Magda dziękuję
szklarnia będzie taka ,jak u Martki i Ewy-Pszczelarni -długo się zastanawiałam nad innymi -ale zdecydowałam się na taką ze sprawdzonego polecanego zródła -kształt domek

pokazałaś już swoją ? lecę do Ciebie

mnie też czeka ogarnianie w szklarni-wymiana całej ziemi w niej -ścieżki ,obrzeża itp

Nie wiem jakie dziewczyny mają szklarnie :/ u nas mąż wybrał ten kształt co pisałam żeby śnieg łatwo się osuwał. Pewnie,że wolałabym domek bo ładniejszy, ale wybraliśmy praktyczny
____________________
Magda W samym sloncu
anuska2507 15:22, 29 mar 2023


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2557
Magara napisał(a)

Widziałam
DT muszę trzymać z daleka od roboczego stołu - raz, że nie doczekam, dwa - pewnie nogi rzeźbione będą
Zamówiłam dwa koziołki budowlane - jutro powinny przyjść Dechy mam Małżonek nieobecny to się obędzie bez przewracania oczami oraz komentarzy o badziewiu i prowizorce

Haha z moim małżonkiem jest tak samo - na DIY nie idzie się doczekać, a na gotowce reaguje podobnie jak Twój
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
antracyt 08:31, 30 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11523
Magleska napisał(a)



....najgorzej mam w domu -nie mam odpowiedniego pomieszczenia na sadzonki -córka nie chce oddać pokoju ...więc moja łazienka wygląda -a raczej nie wygląda zbyt dobrze w tym czasie -dziś mam wolne i spróbuję jakoś to poukładać ,żeby móc jeszcze 1,5 miesiąca funkcjonować

Ha, Ty masz łazienkę a ja biuro Żeby dojść do komputera muszę niezłe akrobacje poczynić Liczę, że kwiecień nie przyniesie zbyt wielu mroźnych nocy i będę mogła ok 30 donic z daliami do szklarni wynieść.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
MartaCho 08:43, 30 mar 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2143
anuska2507 napisał(a)

Haha z moim małżonkiem jest tak samo - na DIY nie idzie się doczekać, a na gotowce reaguje podobnie jak Twój


Ostatnio świetny tekst w tym temacie przeczytałam:
jak mąż mówi, że coś zrobi, to to zrobi. Nie trzeba mu co pół roku przypominać
____________________
Marta Ogród zacząć czas
anuska2507 13:33, 30 mar 2023


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2557
Marta, ostatnio powtarzam to zdanie mojemu
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
anabuko1 15:22, 30 mar 2023


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23475
No brawo. Piękny warzywnik powstaje.spiry fajnie. Tylko czekać aż tam jakieś warzywa się zazielenią.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies