Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magara 00:08, 19 lut 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7382
Madzia, i ja trzymam kciuki, żeby wszystko było po Twojej myśli
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magleska 07:42, 19 lut 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19318
Wafel napisał(a)
Choć krótko się znamy to i ja przesyłam moc pozytywnej energii znad morza ❤ Pozdrawiam cieplutko!

Dziękuję

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Mądrzy ludzie powiadają, że w takich razach trzeba uruchomić wyobraźnię. Może to być wizja bitwy, którą toczą Twoi dzielni wewnętrzni rycerze ze złem. Zdaję sobie sprawę, że trudno wymagać od siebie bycia silnym 24 godziny na dobę, uwolnić się od dręczących myśli, ale z pewnością jest coś, co pokrzepia. I tych pokrzepiających elementów życzę Ci jak najwięcej.


Haniu dziękuję ja ,gdy wyrywam chwasty w ogrodzie -to tak sobie właśnie wyobrażam -że każdy chwast ,to wywalany problem


Wafel napisał(a)
Madziu co to za drzewko/krzew w tej cudnej jesiennej szacie?

to jest Lagerstroemia -pierwszy raz w tym sezonie była obsypana kwieciem -a mam ją ze 4-5 lat

Urszulla napisał(a)
Hej, fajnie że wróciłaś jak Twoje wiosenne kwiatki się mają, masz już trochę kolorków?


Ula kwitną pierwiosnki od Ciebie ,jakieś pojedyńcze krokusy,przebiśniegi i ciemierniki
na ogrodzie narazie jeden wielki bałagan potrawowy -powolutku sprzątam rabaty

Helen napisał(a)
Madzia, ja też macham cieplutko i ślę same dobre myśli

Dziękuję

Magara napisał(a)
Madzia, i ja trzymam kciuki, żeby wszystko było po Twojej myśli

Dziękuję
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
antracyt 09:31, 19 lut 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 12048
Madzia, ściskam i kciuki trzymam
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Wafel 09:36, 19 lut 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 1398
Dziękuję za odpowiedź, pierwszy raz słyszę nazwę, zaraz poszperam co to za cudo!
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Waclaw 10:10, 19 lut 2024


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7180
Magleska napisał(a)

Dziękuję



Haniu dziękuję ja ,gdy wyrywam chwasty w ogrodzie -to tak sobie właśnie wyobrażam -że każdy chwast ,to wywalany problem



Bardzo mi się to porównanie spodobało.
Powyrywaj wszystkie chwasty Madziu i uśmiechnij się szeroko. Masz tyle dobrych dusz wokoło.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Anda 10:27, 19 lut 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33979
Madziu, uściski ślę i siły do wyrywania tych chwastów
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
TAR 11:37, 19 lut 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 8553
Magleska napisał(a)


Haniu dziękuję ja ,gdy wyrywam chwasty w ogrodzie -to tak sobie właśnie wyobrażam -że każdy chwast ,to wywalany problem


i tak trzymaj moje ogrodkowanie jest bardziej drastyczne, przy duzym dołku psychicznym kazdy sztych łopaty to zawsze w wyobraźni jakas głowka spada (zazwyczaj polityka)

Lagerstroemie mam i ja, ciekawam czy przezyła zime. Patyczaka sadzilam malutkiego.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Kordina 13:09, 19 lut 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 5059
Wafel napisał(a)
Choć krótko się znamy to i ja przesyłam moc pozytywnej energii znad morza ❤ Pozdrawiam cieplutko!

W sumie, jak siedziało się na Ogrodowisku 2 lata przed ujawnieniem (ja ), to ma się wrażenie, ze zna się osoby dość długo i nawet przyjaźni
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Wafel 22:36, 20 lut 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 1398
To fakt, ja też długo z ukrycia , ale tu taka miła atmosfera panuje, że człowiek szybko się zadomawia.
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Wafel 22:38, 20 lut 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 1398
Spadanie głów spod szpadla... dobre!
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies