Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodomania Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodomania Oli

alinak 19:18, 03 lis 2011


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
ależ Olu ten styl jest jak najbardziej ok. widać tam przede wszystkim włożone serce. jest bardzo ciepły i bezpretensjonalny.
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Domi 22:24, 03 lis 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Kaisia napisał(a)
Olu zobacz tutaj za tulipankami http://allegro.pl/sklep/5670678_sklep-firmowy?order=t&id=5670678&p=2

Kupowałam właśnie u nich.


Ja też u nich kupowałam i mogę ich polecić.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 05:29, 04 lis 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Olu, przeszłam przez cały Twój ogród i jestem pełna podziwu jak ładnie zestawiasz rośliny i podkreślasz ich urodę szarością kamienia. Twój dobór roślin może być inspiracją dla wielu, bo pięknie wszystko ze sobą współgra. Ja tu nie widzę żadnego chaosu, o którym wspominasz Jest cudnie, profesjonalnie, bardzo ciekawie. A gdzie planujesz posadzić jeszcze tulipanki? Na jakąś oddzielną rabatę czy między roślinki?
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
ola 09:40, 04 lis 2011


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Do zagospodarowania został mi jescze przedogródek czyli najważniejsza część, aktualnie fachowcy robią nam ogrodzenie i na razie jest tam totalny "bajzel"(więc nie ma co pokazywać). Tulipanki chciałabym posadzić przy ścieżce do domu, pomiędzy kulkami z żywotnika. Jak się firma zwinie to porobię fotki.Może mi coś doradzicie?
Diekuję za komplementy (mocno przesadzone).
____________________
Pozdrawiam Ogrodomania Oli
Gardenarium 09:45, 04 lis 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
No musisz cyknąć fotkę, nawet z bajzlem
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ola 11:26, 04 lis 2011


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Skoro nalegasz Danusiu, proszę bardzo - oto mój bajzel w przedogródku.





____________________
Pozdrawiam Ogrodomania Oli
abiko 11:57, 04 lis 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
ola napisał(a)
Skoro nalegasz Danusiu, proszę bardzo - oto mój bajzel w przedogródku.

Ale będzie piękne ogrodzenie
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 12:24, 04 lis 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Ola no to proszę o poradę specjalistki od kloników, przeklejam z wątku o klonach:
To ja teraz poproszę o radę. W części koło wrzosowiska, planuję ciurkadełko ( chyba, już zawsze będzie mi się kojarzyło z Sebkiem koło skarpy. I tak mi się klony podobają, że pomyślałam aby na skarpie, oczywiście po przekopaniu gliny z czymś tam..jeszcze nie wiem czym;P posadzić właśnie kloniki z trawami. Znalazłam niskie Acer palmatum 'Dissectum' -
(Crimson Queen', 'Dissectum Nigrum', 'Garnet', 'Inaba shidare', 'Ornatum'). Tylko czy one mają szansę przetrwać na tej ziemi z gliną? Gdzieś na forum widziałam, że na skarpie niskie rosły, tylko czy dadzą radę. Żal mi patrzeć jak giną roślinki, wolę spytać wcześniej.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Sebek 16:56, 04 lis 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Bardzo ładny mur

Każdy bałagan da się ogarnąć

Lecz co do roślin jak skończą się prace to proponuję wyrównać te tuje do jednego rozmiaru - będzie fajniej

Pomiędzy nie może hortensje dla rozjaśnienia - a na podsadzenie trzmielinę lub tojeść
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ola 18:23, 04 lis 2011


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Masz na myśli hortensje bukietowe?
____________________
Pozdrawiam Ogrodomania Oli
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies