Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wielkie marzenie w małej przestrzeni.

Pokaż wątki Pokaż posty

Wielkie marzenie w małej przestrzeni.

DariaB 09:01, 01 sty 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 2890
W marcu już ciężko było usiedzieć, pierwszy cel to było pozbycie się z rabat włókniny.

Postanowiłam też zza domu przesadzić bliżej okna kuchennego hortensje i przesadziłam buki.

Ogród nadal wygląda jak pobojowisko.

Zrywałam też darń pod nowe rabaty.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
DariaB 09:02, 01 sty 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 2890
Każdy pąk, każdy listek cieszył

I znowu spadł śnieg 14 kwietnia

Na szczęście po kilku dniach stopniał i roślinki szykowały się na cieplejsze dni.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
DariaB 09:15, 01 sty 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 2890
I znowu spadł śnieg 14 kwietnia

Na szczęście po kilku dniach stopniał i roślinki szykowały się na cieplejsze dni.
Kwitnęły jabłonie Ola i wiśnie Kanzan i magnolia.


____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
DariaB 09:38, 01 sty 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 2890
Wszystkie rośliny przeżyły zimę co uważam za spory sukces. Cieszyłam się jak dziecko z każdego listka i kwiatuszka, pierwszy raz w życiu byłam posiadaczką ogrodu



cdn
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
DariaB 09:45, 01 sty 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 2890
Powoli zbliżało się lato, każda wizyta w ogrodniczym kończyła się zakupami, mimo, że teren nadal wyglądał jak plac budowy.

Wszystko w ogrodzie robię sama, ilość chwastów po zdjęciu z większości rabat włókniny doprowadzała mnie do szału, nie pomagał fakt, że sąsiedzi z obu stron nie kosili swoich działek, a na nich rośnie prawdziwy herbapol
Mimo wszystko rośliny żyły swoim życiem i cieszyły oko, które starało się nie dostrzegać niedociągnięć i jednak próbowałam być trochę bardziej cierpliwą.


____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
DariaB 10:04, 01 sty 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 2890
Pełnia lata to kwitnące róże i hortensje, mimo wkładanej pracy większość przestrzeni wydaje się być zupełnie niezagospodarowania i zaniedbana. Szerokie kadry straszą, natomiast zbliżenia chociaż trochę to odczucie równoważą.
Róża Leonardo Da Vinci

Peonia Sarah Bernard

Róża William Shakespeare

Jedno z połączeń stworzone trochę przez przypadek a okazało się całkiem miłe dla oka, róża okrywowa Sea Foam i szałwia

____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
inka74 10:28, 01 sty 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
Hej Daria, witamy!
Działkę masz w takim samym rozmiarze jak moja będę podglądać twoje działania.
Jedna prośba - do jednego posta wstawiaj nie więcej jak 4 zdjęcia bo potem jest problem z ich ładowaniem i czytelnością samego wpisu. Tak też jest w regulaminie tego forum - maks. 4 zdjęcia na wpis. Danusia ci to delikatnie na wstępie zasugerowała prosząc o puste posty. Sama możesz edytować-rozdzielić swoje już zrobione wpisy do bodajże 24 godzin od ich wrzucenia. W górnym prawym rogu dodanego już wpisu widzisz opcję edytuj. Kliknij na nią, zaznacz co chcesz wyciąć z danego postu, wytnij tak jak w Wordzie i zapisz zmianę. Potem wejdź do pustego postu i zrób Ctrl+V czyli wklej.

A, i podpis wstaw z linkiem do siebie, aby łatwiej było trafić potem na twój wątek instrukcja jest tu https://www.ogrodowisko.pl/watek/2991-link-w-podpisie?page=20
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
DariaB 10:36, 01 sty 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 2890
Inka74 dziękuję za przywitanie oraz zwrócenie uwagi, oczywiście zaraz to poprawię, nie byłam świadoma, że za dużo zdjęć generuje problemy techniczne i się znowu rozpędziłam Teraz już wiem i będę się tego trzymać dziękuję za instrukcję utworzenia podpisu. Pozdrawiam cieplutko.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Monika83 10:51, 01 sty 2022


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 2887
Nowy rok i nowy wątek będę zaglądać z tym podpisem też miałam problem.
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
Monika83 10:59, 01 sty 2022


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 2887
DariaB napisał(a)
Powoli zbliżało się lato, każda wizyta w ogrodniczym kończyła się zakupami, mimo, że teren nadal wyglądał jak plac budowy.

Wszystko w ogrodzie robię sama, ilość chwastów po zdjęciu z większości rabat włókniny doprowadzała mnie do szału, nie pomagał fakt, że sąsiedzi z obu stron nie kosili swoich działek, a na nich rośnie prawdziwy herbapol
Mimo wszystko rośliny żyły swoim życiem i cieszyły oko, które starało się nie dostrzegać niedociągnięć i jednak próbowałam być trochę bardziej cierpliwą.



Piękne masz te azalie i ròżanecznika znasz może ich nazwe?
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies