Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Pokaż wątki Pokaż posty

Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Margerytka40 07:14, 21 sty 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
sylwia_slomczewska napisał(a)
Mozolny trud, ale jaki efekt
Róże z balotów u mnie przyjmują się wszystkie w 100 procentach wody przy sadzeniu sporo do dołka wlej i będzie gitI pamiętaj po rozpakowaniu porozwijać korzenie bo są mocno wyzawijane do góry z reguły


Tak zrobię. Ciekawe czy polubię te róże. Na fotkach ich kolor mnie zachwyca. Podobno pięknie pachną
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 07:18, 21 sty 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
SlonecznyOgrod napisał(a)
Cześć Asia Jestem pierwszy raz u Ciebie, ale dobrze trafiłam, bo całą historię w pigułce pokazałaś. Brawo za owocną pracę


Witaj u mnie
Chciałam trochę na początek podsumować by osoby, które nie śledziły całej tej akcji ze zmianami miały jako taki przegląd co się działo
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
antracyt 08:05, 21 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
Przepięknie to wszystko zrobiłaś. Podoba mi się od projektu po realizację
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Martka 09:52, 21 sty 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Joanno, jak dobrze zbłądzić na Ogrodowisku i znaleźć się u Ciebie Konsekwentna metamorfoza, ogrom pracy i nadzwyczajne efekty! Jestem pod ogromnym wrażeniem! Czy projekt robiłaś sama? Moja przygoda z hakonechloa macra zakończyła się spektakularną porażką, większość z posadzonych straciłam jeszcze w pierwszym sezonie, jednak widząc Twoje rondo stwierdzam, że trzeba ponowić próby Kule wyszły pięknie. Nasadzenia w grupach na tak dużej przestrzeni to jest to. Różanka piękna. Są też trzy Summer Song - też sadzę róże po trzy Będę zaglądać w sezonie
Ewik 10:30, 21 sty 2022


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Wow , ale czad . Ogród wyglada bajecznie .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Margerytka40 11:06, 21 sty 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
antracyt napisał(a)
Przepięknie to wszystko zrobiłaś. Podoba mi się od projektu po realizację


Dzięki bardzo . Dokończę jeszcze wjazd i pomyślę o jakichś popierdółkach by trochę ozdobić ten mój ogród. Trochę nie wiem co wybrać, na pewno dojdą ze dwie ławeczki by sobie przycupnąć, może jakiś zegar słoneczny. Rozglądam się ale nic jeszcze do mnie nie przemówiło


Martka napisał(a)
Joanno, jak dobrze zbłądzić na Ogrodowisku i znaleźć się u Ciebie Konsekwentna metamorfoza, ogrom pracy i nadzwyczajne efekty! Jestem pod ogromnym wrażeniem! Czy projekt robiłaś sama? Moja przygoda z hakonechloa macra zakończyła się spektakularną porażką, większość z posadzonych straciłam jeszcze w pierwszym sezonie, jednak widząc Twoje rondo stwierdzam, że trzeba ponowić próby Kule wyszły pięknie. Nasadzenia w grupach na tak dużej przestrzeni to jest to. Różanka piękna. Są też trzy Summer Song - też sadzę róże po trzy Będę zaglądać w sezonie


No i bardzo dobrze, że zbłądziłaś
Projekt robiony tu na forum z ogrooomnym udziałem Asi Makadamii. To ona przekonała mnie by zrobić pomiary, nanieść wszystko na plan a później myślałyśmy co z tym zrobić dalej. Udział w tym ma wiele pomocnych mi tu na forum osób. Długo szukałam stylu, który będzie dla mnie, masę inspiracji przejrzałam. Dziewczyny podsyłały mi pomysły wielkich projektantów. Pierwszy rok tu na forum to nauka, szukanie stylów, koncepcji, pomysłów na zagospodarowanie przestrzeni. Praca u podstaw można powiedzieć

Z hakonkami próbuj bo warto. Dla mnie to trawy bez wad, no może za szybko rosną

I zimą też zdobią





Ewik napisał(a)
Wow , ale czad . Ogród wyglada bajecznie .


Takie słowa tylko utwierdzają mnie, że było warto
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AlinaP 15:37, 23 sty 2022


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
"Rozglądam się, ale jeszcze nic do mnie nie przemówiło"
Witaj w klubie, mam tak samo
Pozdrawiam
____________________
Ala
Magleska 09:04, 24 sty 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Asia dopiero wczoraj znalazłam Twój nowy watek
świetne podsumowanie ogrom prac ,a jaki efekt
jest zjawiskowo,cudownie ,przepięknie
Wielkie brawa dla Ciebie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margerytka40 10:38, 24 sty 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
AlinaP napisał(a)
"Rozglądam się, ale jeszcze nic do mnie nie przemówiło"
Witaj w klubie, mam tak samo
Pozdrawiam


Ciężko mi dobrać jakieś ozdoby ogrodowe. Nie lubię przesady w tym temacie. Pewnie zrobię jakieś kule betonowe sobie jeszcze. A z ławkami to musi mi coś wpaść w oko, coś prostego w formie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:41, 24 sty 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)
Asia dopiero wczoraj znalazłam Twój nowy watek
świetne podsumowanie ogrom prac ,a jaki efekt
jest zjawiskowo,cudownie ,przepięknie
Wielkie brawa dla Ciebie


Hej Madzia
Czas brać się powoli za kończenie tego bajzelku. Musimy teraz pomyśleć o budynkach na działce bo już nie wyglądają dobrze, szczególnie przy odnowionym ogrodzie robi się kontrast. I wjazd mi się marzy
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies