Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Pokaż wątki Pokaż posty

Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Anda 11:38, 19 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Pięknie Asiu. Wasz trud się opłacił
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margerytka40 11:45, 19 sty 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Anda napisał(a)
Pięknie Asiu. Wasz trud się opłacił


Ewa muszę się pochwalić, fartem zamówiłam 3 szt róż Summer Song. Pewnie przepłaciłam okrutnie i na dodatek balotowane ale co tam. Oby tylko w miarę te sadzonki przyszły wiosną
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Anda 11:51, 19 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Margerytka40 napisał(a)


Ewa muszę się pochwalić, fartem zamówiłam 3 szt róż Summer Song. Pewnie przepłaciłam okrutnie i na dodatek balotowane ale co tam. Oby tylko w miarę te sadzonki przyszły wiosną


Nareszcie Trzymam mocno kciuki za sadzonki. Pochwal się jak już będą.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margerytka40 11:59, 19 sty 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Dwa lata polowania i nagle jest. Fart jak nic bo już nie mają
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 13:04, 19 sty 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Te derenie z brzózkami wyglądają ślicznie. Szkoda byłoby to zmieniać. Taka szczelna żywopłotowa przesłona potrzebna jest w zasadzie tylko wtedy, kiedy często jesteśmy w ogrodzie. Wiosną, latem i wczesną jesienią. Dereń ma wtedy listki. Zimą może być ażurowa przesłona.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 13:58, 19 sty 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Haniu zmieniać nie mam zamiaru. Teraz to bardzo energetyczny widok



____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 15:02, 19 sty 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Widać to było już na wcześniejszych fotkach. Brzozy i derenie to cudny zestaw.
Ta mata się trochę gryzie z kolorem gałązek. Pewnie z chwilą większego zagęszczenia dereni ją ściągniesz.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 20:07, 19 sty 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zdejmę jak najszybciej się da. Derenie bardzo ładnie przyrastają i możeza dwa lata stworzą już gęstwinkę.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
sylwia_slomc... 21:16, 19 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Mozolny trud, ale jaki efekt
Róże z balotów u mnie przyjmują się wszystkie w 100 procentach wody przy sadzeniu sporo do dołka wlej i będzie gitI pamiętaj po rozpakowaniu porozwijać korzenie bo są mocno wyzawijane do góry z reguły
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
SlonecznyOgrod 21:37, 19 sty 2022


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Cześć Asia Jestem pierwszy raz u Ciebie, ale dobrze trafiłam, bo całą historię w pigułce pokazałaś. Brawo za owocną pracę
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies