Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Pokaż wątki Pokaż posty

Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Margerytka40 21:07, 12 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Znalazłam takie informacje o tej wisni.
Z minusów: jest konieczność bardzo głębokiego utrzymania wilgoci i minimum 10 godzin słońca. Reszta to same plusy.


Haniu, na Ciebie zawsze można liczyć

No nie wiem, coś mi mówi, żeby szukać czegoś mniej wymagającego. Cięcia i tak mam już sporo. Rozważam jeszcze kaliny koreańskie. Te mają jedną małą przypadłość tylko - mszyce. Ale cóż to jest 3 krzaczki w porównaniu z różanką gdzie mszyce mają używanie . No a zapach, klękajcie narody.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:09, 13 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Nie umiem fajnie sfotografować różanki a tak tam teraz energetycznie







____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:10, 13 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758


____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
April 11:18, 13 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10204
Margerytka40 napisał(a)




EXTRA Taką energię to teraz magazynuj w postaci setek zdjęć. Przyda się na gorsze dni zimowe
Bardzo fajny widoczek. Kukliki uwielbiam i nie mogę odżałować że u mnie wegetują i nie chcą kwitnąć.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Roocika 11:22, 13 maj 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Margerytka40 napisał(a)




Pięknie
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Mirka 12:23, 13 maj 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324



Asia energia popłynęła dziękuję
Kukliki przepiękne w masie
Powiedz mi czy je już dzieliłaś ? Jak tak to kody najlepszy termin?
Mam je ale chyba źle posadziłam na brzegu rabaty
Hm u ciebie też na pierwszym planie rosną chyba?
Dobrego weekendu .
O piesku czytałam szkoda mi bardzo bo też dwa już pożegnałam
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Margerytka40 12:53, 13 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
April napisał(a)


EXTRA Taką energię to teraz magazynuj w postaci setek zdjęć. Przyda się na gorsze dni zimowe
Bardzo fajny widoczek. Kukliki uwielbiam i nie mogę odżałować że u mnie wegetują i nie chcą kwitnąć.


Ja kukliki też wielbię a tu na różance są zapowiedzią koloru róż, taka kontynuacja. Szkoda, że nie współpracują z Tobą. Świetnie komponują się z brązowymi carexami i liśćmi róż. Nie mogę się napatrzeć. W tym roku różanka już od wiosny fajnie się prezentuje to zdjęć napstrykam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 12:53, 13 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Roocika napisał(a)


Pięknie

Buziak
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 12:58, 13 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mirka napisał(a)

Asia energia popłynęła dziękuję
Kukliki przepiękne w masie
Powiedz mi czy je już dzieliłaś ? Jak tak to kody najlepszy termin?
Mam je ale chyba źle posadziłam na brzegu rabaty
Hm u ciebie też na pierwszym planie rosną chyba?
Dobrego weekendu .
O piesku czytałam szkoda mi bardzo bo też dwa już pożegnałam


Non stop je dzielę bo mam tam jeszcze trochę dziur do zapełnienia. Dzieliľam i wiosną i późnym latem, jesienią. Wiosną jak tylko zaczynają ruszać. Chyba lepiej w sierpniu, wrześniu jednak.
U mnie też rosną na brzegu, w środku rabaty też. Wypełniam nimi wolne przestrzenie. Jak przekwitną robią za zadarniacz
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mirka 14:07, 13 maj 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Margerytka40 napisał(a)


Non stop je dzielę bo mam tam jeszcze trochę dziur do zapełnienia. Dzieliľam i wiosną i późnym latem, jesienią. Wiosną jak tylko zaczynają ruszać. Chyba lepiej w sierpniu, wrześniu jednak.
U mnie też rosną na brzegu, w środku rabaty też. Wypełniam nimi wolne przestrzenie. Jak przekwitną robią za zadarniacz

Dzięki w takim razie czekam do września przez ten czas podrosną
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies