Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Pokaż wątki Pokaż posty

Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Monia81 06:32, 11 maj 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8024
Współczuję bardzo...

A widoczki ogrodowe Asiu masz przepiękne.
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Rojodziejowa 16:24, 11 maj 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8495
Przykro z powodu psiny... U nas do tej pory czasami dzieci chlipią za naszym rudzielcem, choć minęło już 5 lat.

Dobrze, że przeglądałam ostatnio wątki, które mają do 100 stron, bo bym się nie zorientowała, że jest nowy.


____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Margerytka40 19:54, 11 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gosialuk napisał(a)
Asia współczuję straty. Też mam już wiekowego pieska, który zaczyna mieć problemy z chodzeniem. Na razie tabletki pomagają ale...


U nas tabletki krótko działały. Seria zastrzyków wydawało się, że odrobinę lepiej ale niestety.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:03, 11 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Chciałam wcześniej napisać o nasadzeniach na rondzie- świetny pomysł na wsadzenie kępek szafirków między hakonkami. Uroczo to wygląda.
W ramach ukojenia po odejściu czworonogów, rodzinnie oglądaliśmy zdjęcia i filmiki z ich udziałem. Łzy się lały, a wraz z nimi ulatywał smutek. Wspomnienia zostawały na resztę życia.


Jakoś na razie nie jestem jeszcze gotowa na przeglądanie zdjęć, może za kilka dni. Ten drugi pies, którego mamy, wczoraj i dziś chodzi i szuka towarzysza. Zawsze było ich dwóch. Nie planuję zastępstwa bo chyba nie chcę już więcej piesków. Chyba.

Czytałam u Ciebie dyskusję o czosnkach główkowatych. Prócz szafirków mam tam i je właśnie i już widzę wszędzie malutkie szczypiorki. Ciekawe czy dam radę nad tym zapanować. W zeszłym roku eksmitowałam stamtąd zawilce wiosenne. Pięknie wyglądały z hakonkami ale jak zobaczyłam je w środku traw to już mniej mi się podobało
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:04, 11 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)
Asiu .....współczuję .....smutny dzień



Smutny
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:12, 11 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Rojodziejowa napisał(a)
Przykro z powodu psiny... U nas do tej pory czasami dzieci chlipią za naszym rudzielcem, choć minęło już 5 lat.

Dobrze, że przeglądałam ostatnio wątki, które mają do 100 stron, bo bym się nie zorientowała, że jest nowy.




A ja miałam coś tam u Ciebie skrobnąć ale jakoś późno już było i już oczy mi się zamykały. Fajnie, że odnalazłaś
Odejście przyjaciela zawsze pozostawia ślad. Moja już duża, 14 lat. Dolar był w jej życiu od zawsze bo był o rok starszy.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Agatorek 23:10, 11 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Przykro mi Asiu
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
ryska 10:51, 12 maj 2022


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11620
Asiu tak mi przykro...
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Gruszka_na_w... 20:40, 12 maj 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
Znalazłam takie informacje o tej wisni.
Z minusów: jest konieczność bardzo głębokiego utrzymania wilgoci i minimum 10 godzin słońca. Reszta to same plusy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 21:01, 12 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Reniu, Aga

Dzięki za dobre słowo.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies