Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Pokaż wątki Pokaż posty

Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Agatorek 02:06, 14 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Margerytka40 napisał(a)
Nie umiem fajnie sfotografować różanki a tak tam teraz energetycznie





]


Kukliki owszem, śliczne

Ale mnie najbardziej zachwycają wiśnie, po prostu cudo!
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Margerytka40 07:44, 14 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Agatorek napisał(a)


Kukliki owszem, śliczne

Ale mnie najbardziej zachwycają wiśnie, po prostu cudo!


To Pissardii. Zbieram się by je przyciąć trochę. Tak, piękne są. Właśnie przekwitły
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Agatorek 10:11, 14 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
One nie są szczepione?
Dla mnie właśnie ładniejszy jest taki naturalny pokrój
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Judith 10:49, 14 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9933
Asia, jak tam przygotowania do egzaminu? U mnie dzisiaj dzień pod znakiem rozmowy rekrutacyjnej w szkole. Dziec wyluzowany, my zestresowani... Czyli standard .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Margerytka40 16:13, 14 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Agatorek napisał(a)
One nie są szczepione?
Dla mnie właśnie ładniejszy jest taki naturalny pokrój


Nie, nie są. Podkrzesywałam je trochę dołem by utworzyły wyżej koronę.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 16:28, 14 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Judith napisał(a)
Asia, jak tam przygotowania do egzaminu? U mnie dzisiaj dzień pod znakiem rozmowy rekrutacyjnej w szkole. Dziec wyluzowany, my zestresowani... Czyli standard .


Moja dziś ma dzień luzu. Wybrała się z paczką na shopping . Ciężki tydzień za nią a następny pewnie nie lepszy.
I jak rozmowa?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Judith 20:34, 14 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9933
Margerytka40 napisał(a)


Moja dziś ma dzień luzu. Wybrała się z paczką na shopping . Ciężki tydzień za nią a następny pewnie nie lepszy.
I jak rozmowa?

Dzieć twierdzi, ze dobrze .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 23:14, 14 maj 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
Margerytka40 napisał(a)


Non stop je dzielę bo mam tam jeszcze trochę dziur do zapełnienia. Dzieliľam i wiosną i późnym latem, jesienią. Wiosną jak tylko zaczynają ruszać. Chyba lepiej w sierpniu, wrześniu jednak.
U mnie też rosną na brzegu, w środku rabaty też. Wypełniam nimi wolne przestrzenie. Jak przekwitną robią za zadarniacz


Za to właśnie je wielbię. Są idealną zapchajdziurą. Mają swoje 5 minut, a potem nie straszą. Czasem nawet potrafią powtórzyć kwitnienie.
Na Twojej różance wyglądają przepięknie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Mirka 21:06, 15 maj 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Asia jakie odmiany masz kuklika? Ja mam Bel Bang i jakoś sobie jego kwitnienie inaczej wyobrażałam . Wszystkie główki kwiatowe ma zwieszona do dołu i żeby zobaczyć
kwiat to trzeba podnosić .
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Margerytka40 10:04, 16 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Za to właśnie je wielbię. Są idealną zapchajdziurą. Mają swoje 5 minut, a potem nie straszą. Czasem nawet potrafią powtórzyć kwitnienie.
Na Twojej różance wyglądają przepięknie.


Tak też je traktuję na tej rabacie. Gdzie jeszcze mam wolne miejsce tam są kukliki. Te pomarańczowe, najzwyklejsze powtarzają u mnie kwitnienie, skąpiej co prawda. Odmianowe raczej nie.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies