Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anna i Ogród 2

Anna i Ogród 2

Makao 15:37, 21 cze 2026


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 8636
sylwia_slomczewska napisał(a)

Taki bonusik, ale prześliczny.

To prawda. Bardzo ładny jest


Zastanawiam się czy dziewanna będzie się sama wysiewać czy lepiej zebrać nasiona i zrobić sadzonki
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród przy S7 między Płońskiem a Ostródą
Makao 15:39, 21 cze 2026


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 8636
sylwia_slomczewska napisał(a)

Piękne. Aniu czy z tego na pierwszej fotce udałoby się pobrać sadzonkę, chętnie zapłacę? Jak wysoki jest u Ciebie?

Nie mam pojęcia jak pobiera się sadzonki z jaśminowców. Ten pierwszy to Virginal a na drugim zdjęciu jest Snowbelle
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród przy S7 między Płońskiem a Ostródą
Makao 15:42, 21 cze 2026


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 8636
Ewa777 napisał(a)
Trawnik wiosną trzeba dosiewać i nawozić. Inaczej nie będzie ładny.
Piękny ten jaśminowiec. Irysy białe też przyciągają wzrok.

Tylko że u mnie co roku po zimie 50 % trawnika szlag trafia.

Jaśminowiec i irysy dziękują
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród przy S7 między Płońskiem a Ostródą
Makao 15:43, 21 cze 2026


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 8636
ewsyg napisał(a)
Ania, sporo roślin Ci ķwitnie i pięknie je pokazałaś

Teraz jest najpiękniejszy czas bo dużo kwiatów. Uwielbiam ten moment
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród przy S7 między Płońskiem a Ostródą
Makao 15:46, 21 cze 2026


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 8636
anabuko1 napisał(a)
Piękne jaśminowce.
A te uliczne nasadząnia. Fantastycznie i dla ludzi przyjemne i dla owadów pożyteczne.

Mamy najładniejszą ulicę. Za moment róże rozkwitną choć widać na niektórych krzakach mączniaka co mnie martwi.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród przy S7 między Płońskiem a Ostródą
Makao 15:52, 21 cze 2026


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 8636
Orlaja mi przepadła. Rok temu miałam sporo I wysiewałam w różnych miejscach ale niestety chyba ta zima ją załatwiła. Ostał się tylko jeden


Muszę zebrać nasionka i sobie wysiać w domu dla pewności
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród przy S7 między Płońskiem a Ostródą
Makao 15:53, 21 cze 2026


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 8636
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród przy S7 między Płońskiem a Ostródą
Makao 15:56, 21 cze 2026


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 8636
Moja dziewanna bardzo mnie zaskoczyła
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród przy S7 między Płońskiem a Ostródą
Makao 16:06, 21 cze 2026


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 8636
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród przy S7 między Płońskiem a Ostródą
Makao 16:07, 21 cze 2026


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 8636
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród przy S7 między Płońskiem a Ostródą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies